Autor Wątek: SGSP a tatuaże  (Przeczytany 3406 razy)

Offline maniek903

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
SGSP a tatuaże
« dnia: Wrzesień 16, 2014, 15:52:20 »
Witam

Chciałbym się zapytać czy jako kandydat do szkoły oficerskiej mogę mieć na ciele tatuaże?

Offline r0cq

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 612
Odp: SGSP a tatuaże
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 16, 2014, 17:48:19 »
Witam

Chciałbym się zapytać czy jako kandydat do szkoły oficerskiej mogę mieć na ciele tatuaże?

Tak.
 :straz:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.351
Odp: SGSP a tatuaże
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 16, 2014, 23:12:05 »
Tak.
 :straz:
o ile ktos nie uzna ich za samookaleczenia!
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline maniek903

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: SGSP a tatuaże
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 17, 2014, 06:40:01 »
A co moze byc podciagniete pod samookaleczanie? chodzi mi o to ze mam zrobiony rekaw i po plotkach o tym samookaleczaniu sie wolalem zalozyc tu temat

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: SGSP a tatuaże
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 17, 2014, 08:34:48 »
http://www.strazak.pl/index.php/topic,21269.0.html

Tylko żeby komuś nie przyszło do głowy schodzić na temat psychologii, jak w temacie wyżej :P
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline r0cq

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 612
Odp: SGSP a tatuaże
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 17, 2014, 19:52:43 »
Tak.
 :straz:
o ile ktos nie uzna ich za samookaleczenia!

W postępowaniu rekrutacyjnym po przejściu testów sprawnościowych nie tylko do SGSP rozmowa z psychologiem jest na pierwszym miejscu.
Nie ma co się przejmować na zapas. Najwyżej dobra argumentacja dlaczego zrobiłeś sobie takie tatoo i tyle.
Kumple na kompaniach mają tatuaże i z tego co wiem nie mieli z tym większych problemów.
Przeczytaj link podesłany przez Levy, a dużo się jeszcze dowiesz na temat tatuaży.
 :straz: