Autor Wątek: Używany Drager Gallet a dopuszczenie do akcji  (Przeczytany 3199 razy)

Offline konzo

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Używany Drager Gallet a dopuszczenie do akcji
« dnia: Wrzesień 14, 2014, 12:52:59 »
Witam. Wczoraj zakupiłem hełm Drager Gallet. Jest on wygodny duzo wygodniejszy od calisii. Czy istniałaby taka mozliwość Zabrania galleta ze soba na akcje?Czy przepisy nie pozwalaja.

Offline Radhezz

  • Audaces fortuna iuvat
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.713
  • Getting too old for this shit
Odp: Używany Drager Gallet a dopuszczenie do akcji
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 14, 2014, 19:14:22 »
Witam. Wczoraj zakupiłem hełm Drager Gallet.
Pozdrawiam, jeżdżę Mercedesem Mondeo.

Jest on wygodny duzo wygodniejszy od calisii. Czy istniałaby taka mozliwość Zabrania galleta ze soba na akcje?Czy przepisy nie pozwalaja.
Jak ma świadectwo dopuszczenia CNBOP to czemu nie? Zresztą były już podobne tematy szerzej opisane. Życzę powodzenia w szukaniu.
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.
Oświetlenie i nagłośnienie ostrzegawcze - montaż, naprawa, modyfikacje => OGŁOSZENIE

Offline konzo

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Używany Drager Gallet a dopuszczenie do akcji
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 14, 2014, 23:42:50 »
Czyli podsumowujac. nie bede mogł w tym hełmie uczestniczyc w akcjach ratowniczo gaśniczych tak ?

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: Używany Drager Gallet a dopuszczenie do akcji
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 15, 2014, 08:05:23 »
Czyli podsumowujac. nie bede mogł w tym hełmie uczestniczyc w akcjach ratowniczo gaśniczych tak ?

Może inaczej: nie powinieneś. Wybór należy do Ciebie.
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline Blackburn

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Używany Drager Gallet a dopuszczenie do akcji
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 17, 2014, 00:33:23 »
Witam. Wczoraj zakupiłem hełm Drager Gallet. Jest on wygodny duzo wygodniejszy od calisii. Czy istniałaby taka mozliwość Zabrania galleta ze soba na akcje?Czy przepisy nie pozwalaja.

http://remiza.com.pl/artykuly/pokaz/2495-TURBO_Czyli_nadgorliwosc_w_strazy_pozarnej.html

Czyżby ewolucja na gadżeciarza???

Offline Fistach

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.339
Odp: Używany Drager Gallet a dopuszczenie do akcji
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 17, 2014, 07:16:11 »
http://remiza.com.pl/artykuly/pokaz/2495-TURBO_Czyli_nadgorliwosc_w_strazy_pozarnej.html
Czyżby ewolucja na gadżeciarza???
Przecież Ci kolega napisał, że kupił hełm dla wygody...

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: Używany Drager Gallet a dopuszczenie do akcji
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 17, 2014, 08:26:39 »
Witam. Wczoraj zakupiłem hełm Drager Gallet. Jest on wygodny duzo wygodniejszy od calisii. Czy istniałaby taka mozliwość Zabrania galleta ze soba na akcje?Czy przepisy nie pozwalaja.

http://remiza.com.pl/artykuly/pokaz/2495-TURBO_Czyli_nadgorliwosc_w_strazy_pozarnej.html

Czyżby ewolucja na gadżeciarza???

Czyżby zazdrość???
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline Blackburn

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Używany Drager Gallet a dopuszczenie do akcji
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 17, 2014, 11:26:17 »
Czyżby zazdrość???

Raczej nie, zarówno w OSP jak i w JRG używamy galletów już od ładnych paru lat,  tak mi skojarzyło z artykułem który pojawił się ostatnio na forum, nie mialem nic złośliwego na myśli ale chyba powoli odbiegamy od tematu

Offline konzo

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Używany Drager Gallet a dopuszczenie do akcji
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 17, 2014, 17:28:10 »
Też zauważyłem. Odpowiem wam teraz szczerze. Hełmu nie miałem w planach. Trafiła się okazja. Raczej nie bede go zabierał na akcje skoro mogą być problemy . Trudno. Bedzie fajna ozdoba na półce. IIII przyznaje się :) Też nieraz chodze pod JRG w wolnym czasie ktorego nie mam. Swoich nagrań nie udostepniam. Tylko uzytek własny