Autor Wątek: Co wziąć na unitarkę?  (Przeczytany 4033 razy)

Offline grubystrazak

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Co wziąć na unitarkę?
« dnia: Lipiec 25, 2014, 15:18:34 »
Szukałem dość długo wątku na temat szkolenia unitarnego. Niestety nie mogę znaleźć jeśli ktoś wie gdzie jest proszę podesłać link. Chodzi mi głównie o to o listę rzeczy które przydają się na unitarce, bo to co wysłała szkoła to tylko podstawowe rzeczy. Bardzo bym prosił osoby które przeszły to szkolenie żeby napisały co i jak. Byłbym z góry wdzięczny. Pozdrawiam

Offline neonerpin

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 97
Odp: Co wziąć na unitarkę?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 25, 2014, 18:33:47 »
lapka, iphona, konsole, olejek do opalania  :mellow:

Tak na poważnie - w 97 na unitarkę nie potrzebowałem nic. Wielka STRAŻ wyposaży Cię we wszystko. Aczkolwiek nie zawsze dopasowane w podanym rozmiarze :straz:

Offline grubystrazak

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Co wziąć na unitarkę?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 26, 2014, 01:04:11 »
No od 97 troszkę się zmieniło, rozmawiałem z paroma osobami które przeżyły unitarkę i mówili, że szkoła wyposaży cię tylko w podstawowe rzeczy typu mundur itp a resztę rzeczy typu szczoteczka pasta mydło igła nici i wiele innych rzeczy które mogą się przydać musisz sobie zapewnić osobiście dlatego stworzyłem ten post żeby ktos się wypowiedział jakie rzeczy mogą się przydać :D

Offline gadzina92

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 241
Odp: Co wziąć na unitarkę?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 26, 2014, 18:16:14 »
Poczytaj posty z końcówki sierpnia w tematach "Kto do SA PSP w 2013/12/11 roku" to coś znajdziesz. Coś słabo kombinujesz jak na przyszłego słuchacza :rofl: