Autor Wątek: SGSP 2014 studia niestacjonarne dla strażaków w służbie stałej  (Przeczytany 93215 razy)

Offline lampard

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 205
Odp: SGSP 2014 studia niestacjonarne dla strażaków w służbie stałej
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 25, 2014, 13:02:54 »
Pewnie że dosyłać. Przecież i tak zostanie to sprawdzone a po fakcie rekrutacji potem może być problem. Nie mówię o sądach itp ale np. z KG, czy KP gdzie pracujesz. Osobiście jestem przekonany, że nie przejdzie sytuacja że ktoś będzie studiował jeśli nie dosłał aneksu bo z nim nie załapałby się.

Offline majkels

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
  • KP PSP
Odp: SGSP 2014 studia niestacjonarne dla strażaków w służbie stałej
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 25, 2014, 13:24:08 »
no to powiedzmy chemię którą pisałem w tamtym roku żeby po prostu ją mieć i złożyć papiery w tym roku mnie uziemi i przez nią się nie dostane bo na świadectwie dużo lepsza ocena...

Offline BaKs

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
Odp: SGSP 2014 studia niestacjonarne dla strażaków w służbie stałej
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 25, 2014, 15:46:23 »
Witaj w klubie :D mnie matma uziemiła ;] zamiast 50 PKT za 3 mam 30% z roz. matematyki ;]

Offline darciov44

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: SGSP 2014 studia niestacjonarne dla strażaków w służbie stałej
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 25, 2014, 18:33:50 »
Co za głupi system.  Moja sytuacja jest taka sama.  wkurza mnie to że człowiek się stara,  próbuje coś napisać na maturze  a tu wystarczy mieć poprostu wyjebane,  nie pisać nic i się dostać.

Offline Dawid30

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: SGSP 2014 studia niestacjonarne dla strażaków w służbie stałej
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 26, 2014, 00:21:11 »
Szanowny kolego Szejk mam nadzieję że jak korespondowałeś z rektorem SGSP to podpisałeś się z imienia i nazwiska .... jeśli z ciebie taki kozak bo widzę że jesteś bardzo inteligentnym facetem ale szacunku wobec innych nie masz za grosza .... pisałem maturę w tamtym roku po 5 latach ponieważ brakowało mi przedmiotu dodatkowego, kosztowało mnie to trochę wysiłku ale nie udało się dostać do szkoły .. a w tym roku gdy mam lepszą ocenę z świadectwa to chyba zdecydowanie mi lepiej oddać świadectwo .....  ale dzięki takim dobrodusznym ludziom jak ty żyję się "łatwiej" czyli trzeba przeczytać twoje uwagi jakie zawarłeś w liśie  ....:) widzę że młody z ciebie aspirancik...mam nadzieję że w przyszłości również będą się martwić o ciebie  tak jak ty o innych ....Pozdrawiam Serdecznie 

Offline BaKs

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
Odp: SGSP 2014 studia niestacjonarne dla strażaków w służbie stałej
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 26, 2014, 07:35:02 »
Kolego Dawid30 nie płacz masz taką samą sytuację jak ja też po 5 latach pisałem rozszerzoną matematykę i nie udało mi się dostać w tamtym roku. A mimo to ja potrafiłem uczciwie pójść i spróbować poprawić maturę (2 raz) i mimo tego złożyć słabszy wynik niż kombinować i udupiać kolegów. I jakoś nie płaczę. A Twoim argumentem na to że chciałeś oszukać takich jak ja uczciwych ludzi jest to że napisanie matury sporo cie kosztowało wysiłku ?? Szczerze to widocznie za mało skoro masz slaby wynik. Pozdro.

PS. Nie kumam już tego że ludzie którzy jawnie (bo od maja 2013 było to wiadome) oszukali a teraz mają pretensje że ich wyłapią ;o To co chyba wiedzieli że podejmują ryzyko kłamiąc ? ;o <zdziwiony>

Offline DespotaDyzio

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: SGSP 2014 studia niestacjonarne dla strażaków w służbie stałej
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 31, 2014, 14:53:33 »
Kiedy wyniki rekrutacji ? Wie ktoś coś na ten temat ?

Offline lampard

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 205
Odp: SGSP 2014 studia niestacjonarne dla strażaków w służbie stałej
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 31, 2014, 15:37:18 »
Wyniki już są. Na razie jest lista rankingowa a zakwalifikowanych będzie 18 sierpnia ze względu na weryfikację matur. Ilośc miejsc 75 a 75 osoba na liście ma 131,88 pkt rekrutacyjnych. Miazga i tyle. A i jeszcze ilość podań to 325.

Offline Blackburn

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: SGSP 2014 studia niestacjonarne dla strażaków w służbie stałej
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 31, 2014, 16:15:04 »
Wyniki już są. Na razie jest lista rankingowa a zakwalifikowanych będzie 18 sierpnia ze względu na weryfikację matur.
Czyli przez weryfikacje matur mozna rozumiec sprawdzenie czy Ci ktorzy poprawiali matury dolaczyli do podania aneks swiadectwa dojzalosci i ewentualnym wykluczeniem z listy rankingowej tych ktorzy tego nie zrobili??? Swoja droga mogli to sprawdzic odrazu a nie trzymac w niepewnosci ;/

Offline lampard

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 205
Odp: SGSP 2014 studia niestacjonarne dla strażaków w służbie stałej
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 31, 2014, 16:20:56 »
No dokładnie. Ale przypuszczam, że nie będą sprawdzać całej listy tylko od pierwszego miejsca w dół aż zweryfikują sobie 75 osób i potem następne w dół potrzebne do załatania luk tych co zostaną wykluczeni i jakiś na zapas gdyby ktoś jeszcze potem zrezygnował.

Jeśli masz wystarczającą liczbę punktów a nie posiadasz aneksu lub go dosłałeś to czego masz być niepewny? Chyba, że jesteś zaraz za 75 miejscem, ale nie jesteś :straz:

Offline DespotaDyzio

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: SGSP 2014 studia niestacjonarne dla strażaków w służbie stałej
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 31, 2014, 16:36:03 »
I wyszło na to, że pisząc maturę z chemii strzeliłem sobie w stopę, bo z oceną ze świadectwa byłbym w pierwszej 75. Chory ten system naliczania punktów.

Offline JON SNOW

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 370
Odp: SGSP 2014 studia niestacjonarne dla strażaków w służbie stałej
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 31, 2014, 18:03:23 »
Cytuj
I wyszło na to, że pisząc maturę z chemii strzeliłem sobie w stopę, bo z oceną ze świadectwa byłbym w pierwszej 75. Chory ten system naliczania punktów.
Gdybasz. Równie dobrze ktoś mógł mieć jeszcze lepsze wyniki i spadłbyś niżej. Wymagania jakie są takie są, równe dla wszystkich.

Eqinox, mam nadzieje że pamiętasz:
Cytuj
Przeczytaj dobrze a potem "krytykuj" :)
A zdzwisz sie :) bo słowo wymaga ma tutaj moc a sytuacja przelicz "sie"  ma tylko moc dla określonych ludzi z pkt...... (tam pisza o pkt B i C!!!) czyli....
PS. W sumie skłądajcie kwity mnie to nic nie boli :) ....
i umieszczenie tego:
Cytuj
https://www.sgsp.edu.pl/rekrutacja-na-studia-w-sgsp/warunki-rekrutacji-2015-2016/ibp-niestacj-p-kand
warunki rekrutacji na rok 2014/2015

Mam nadzieje, że uderzysz się w pierś i przyznasz rację kolegom.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2014, 11:21:10 wysłana przez Benq2 »
Żyję w kraju w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ... :)

Offline Jacek09s

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 198
Odp: SGSP 2014 studia niestacjonarne dla strażaków w służbie stałej
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 31, 2014, 18:17:42 »
Ktoś się orientuje jak wygląda sprawa przenosin z IBP dla cywilów na studia dla mundurowych?
Jest drugi nabór na cywilne - termin składania dokumentów do 18.09.2014r. Na mundurowe się nie załapałem - jest sens pchać się w cywilne i błagać o przeniesienie na mundurowe?
Jest w ogóle taka możliwość?

Offline majkels

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
  • KP PSP
Odp: SGSP 2014 studia niestacjonarne dla strażaków w służbie stałej
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 01, 2014, 10:27:39 »
W tamtym roku zabrakło niewiele, kilka miejsc, a teraz szary koniec...

Offline username 2013

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 53
Odp: SGSP 2014 studia niestacjonarne dla strażaków w służbie stałej
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 01, 2014, 12:55:20 »
Mam podobną sytuację, gdybym nie napisał fizyki dodatkowo w zeszłym roku w tym dostałbym się bez problemu. To co miało mi pomóc kiedyś teraz mnie pogrążyło, ale za rok już osoby z ocenami na świadectwie nie będą tak bardzo już wywyższane także może wtedy się uda większości osób poszkodowanych przez chory system przeliczeniowy bo to o niego trzeba mieć pretensje, a nie między sobą wzajemnie. Pozdrawiam

Offline JON SNOW

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 370
Żyję w kraju w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ... :)

Offline toni1987

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: SGSP 2014 studia niestacjonarne dla strażaków w służbie stałej
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 28, 2014, 15:20:57 »
Czy dostał się ktoś z okolic Piły Wałcza Nakła do SGSP ??:) Pytam się bo chodzi o wspólny transport:)

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.926
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: SGSP 2014 studia niestacjonarne dla strażaków w służbie stałej
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 28, 2014, 21:53:48 »
To nikt Ci nie przekazał z kim idziesz na rocznik z Twojego województwa ?

Offline sgspowiczka

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: SGSP 2014 studia niestacjonarne dla strażaków w służbie stałej
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 28, 2014, 22:19:05 »
 a
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2015, 18:31:54 wysłana przez sgspowiczka »

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: SGSP 2014 studia niestacjonarne dla strażaków w służbie stałej
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 29, 2014, 22:35:25 »
Mogę pomóc jak coś. Posiadam notatki na pierwszy rok, którymi mogę się podzielić  ^_^
Łobuzie mysle ze wiekszosc ma loginy i hasła do poczt kolegów z roku wyzej:P:P ale incjatywa prawidłowa.
CHWALI SIE CHEC WSPÓŁPRACY!

Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline sgspowiczka

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: SGSP 2014 studia niestacjonarne dla strażaków w służbie stałej
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 29, 2014, 23:40:56 »
?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2015, 18:32:58 wysłana przez sgspowiczka »

Offline mlooody

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: SGSP 2014 studia niestacjonarne dla strażaków w służbie stałej
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 30, 2014, 08:23:28 »
W następnym roku warunki rekrutacji się nie zmieniają znacznie, czyli znów będą premiowane osoby z lepszymi ocenami na świadectwie a nie fakt posiadania matury z przedmiotów? Tak ogólnie to jestem ciekawy dlaczego taki nagły zwrot nastąpił przez ostatnie trzy lata jeżeli chodzi o rekrutacje w SGSP...

Offline Blackburn

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: SGSP 2014 studia niestacjonarne dla strażaków w służbie stałej
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 31, 2014, 09:52:22 »
W następnym roku warunki rekrutacji się nie zmieniają znacznie, czyli znów będą premiowane osoby z lepszymi ocenami na świadectwie a nie fakt posiadania matury z przedmiotów?

Wg warunków rekrutacji na rok 2015/2016 punkty rekrutacyjne uzyskane z ocen na świadectwie maja być przemożone przez 0,8

Offline gadzina92

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 241
Odp: SGSP 2014 studia niestacjonarne dla strażaków w służbie stałej
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 12, 2014, 21:50:48 »
Do 18.09 trwa dodatkowy nabór na SGSP. Wie ktoś ile jest miejsc?

Offline DespotaDyzio

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: SGSP 2014 studia niestacjonarne dla strażaków w służbie stałej
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 13, 2014, 13:15:04 »
Niby pani z rekrutacji sama nie wie ile jest miejsc, będzie wiadomo dopiero 23 września przy ogłoszeniu wyników.

Ciekawe że,  osoby które startowały w pierwszym naborze muszą ponieść jeszcze raz opłatę rekrutacyjną, wygląda to na ewidentne nabijanie kasy na kandydatach.