Autor Wątek: Szukam OSP z okolic Tychów  (Przeczytany 2120 razy)

Offline malpa151

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 400
  • Buu...
Szukam OSP z okolic Tychów
« dnia: Kwiecień 30, 2014, 20:41:40 »
Witam
W związku ze zmianą pracy, przenoszę się do Tychów no i zaczynam szukać jakiegoś lokum.
No i jak pewnie się domyślacie najlepiej w okolicach jakiejś OSP. Nie znam dobrze tych terenów i jak na razie googlowanie nie przyniosło zadowalającego efektu.
W związku z tym mam pytanie, gdzie w okolicach Tychów znajdują się OSP i czy ewentualnie któraś nie chce przygarnąć strażaka z podkarpackiego (w poczet członków, nie jako lokatora remizy :) ) ?

Offline toma

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 91
Odp: Szukam OSP z okolic Tychów
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 01, 2014, 01:59:25 »
A więc tak:
Na południe masz OSP Kobiór - moja jednostka ( podległa KP PSP Pszczyna).
Na zachód masz OSP Wyry i OSP Gostyń (podległe KP PSP Mikołów)
Na wschód masz OSP Bieruń Stary, OSP Bieruń Nowy, OSP Bojszowy, OSP Bojszowy Nowe, OSP Świerczyniec, OSP Międzyrzecze, OSP Lędziny, OSP Chełm Śląski, OSP Imielin, OSP Czarnuchowice (podległe KM PSP Tychy)
Wszystko zależy w którym rejonie miasta masz pracowac jednak na terenie samych Tychów nie ma żadnej OSP.

Offline Fistach

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.339
Odp: Szukam OSP z okolic Tychów
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 01, 2014, 08:06:17 »
Napisz też email do KM PSP Tychy: http://www.straz.gov.pl/page/index.php?str=959&id=421

Powinni Ci udzielić informacji o jednostkach OSP. Ewentualnie wejdź na stronę/y gmin(y) i tam w zakładce stowarzyszenia powinny być informacje o OSP.

Offline malpa151

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 400
  • Buu...
Odp: Szukam OSP z okolic Tychów
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 01, 2014, 10:51:08 »
Dzięki @toma z info. Pracował będę na ul. Sterfowej, ale nie wiem jeszcze gdzie żonka wyląduje.
Do KM też pewnie zaglądnę i podpytam.
No i oczywiście kwestia tego czy jakieś lokum znajdę.