Autor Wątek: Niestacjonarne SGSP służba stała  (Przeczytany 2594 razy)

Offline Strażak 93

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Niestacjonarne SGSP służba stała
« dnia: Kwiecień 07, 2014, 12:12:38 »
Mam pytanie. Jestem w służbie stałej i chcę próbować na SGSP Studia niestacjonarne pierwszego stopnia dla strażaków w służbie stałej tylko mam problem. Mam maturę zdaną z matematyki, angielskiego a z chemii mam 28%. Czy ktoś wie czy mój wniosek będzie brany do rekrutacji ze wzg. na chemię powinno być przynajmniej 30%. Z tego co słyszałem to przyjmowani byli kandydaci z niezaliczoną chemią lub fizyką byle tylko podeszli do egzaminu maturalnego, ze wzgl na małą ilość wniosków. Proszę o odpowiedź tylko osoby które coś wiedzą. Jestem po aspirantce

Offline Moqill

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 353
Odp: Niestacjonarne SGSP służba stała
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 07, 2014, 13:37:16 »
To przypadkiem nie musisz dostać pisemka jakiegoś od komendanta swojej jednostki i mieść skończoną aspirantkę (możliwe, że podoficerka też się liczy). Punkty rankingowe też się liczą ale jakie są progi to nie mam pojęcia.

Pisałem już na ten temat.
https://www.sgsp.edu.pl/files/upload/public/REKRUTACJA/Rekrutacja_14-15/uchw14_15.pdf Przeczytaj sobie cały dokument lub odpowiedzią cześć która Cię interesuje.

Offline Darson

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 231
Odp: Niestacjonarne SGSP służba stała
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 07, 2014, 14:25:42 »
Przecież nie dostaniesz się tam z niezdaną maturą z chemii...
Nawet jakbyś z pozostałych miał po 90%

Offline Feo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 346
Odp: Niestacjonarne SGSP służba stała
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 07, 2014, 16:18:58 »
Przecież nie ma czegoś takiego jak matura z chemii zdana/niezdana. Zdane bądź niezdane mogą być te przedmioty obowiązkowe, tj język polski, język obcy i matematyka. Matury dodatkowe po prostu "są". Mając chemie nawet na 0% napisaną a obowiązkowe przedmioty na 30% to dostajesz świadectwo że ZDAŁEŚ egzamin maturalny. No chyba, że mylę się i jest inaczej.