Autor Wątek: Buty z kolcami  (Przeczytany 754 razy)

Offline Gt49

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 153
    • TESTY do SAPSP polecam
Buty z kolcami
« dnia: Marzec 01, 2014, 11:36:56 »
Mam do Sprzedania buty firmy Nike (ZOOM RIVAL S ) za 135 zł, są w idealnym stanie, używałem ich około 2 miesiące. Udało dostać mi się do Aspirantki, więc już ich nie potrzebuję. Kupiłem je nowe za 260zł. Dokupiłem do nich wkręty + gratis klucz do wkrętów.
Rozmiar buta to 42,5 (to odpowiada 27cm )
Opis:
Uniwersalne kolce do biegów sprinterskich.
Doskonale nadają się do biegania na bieżni na dystansach od 60 nawet do 800 metrów, łącznie z dystansami płotkarskimi. Mogą również z powodzeniem być używane do skoku w dal. Teraz jeszcze lepiej dopasowane do stopy, zapewniając odpowiednią przyczepność do uzyskania maksymalnych prędkości.
Cholewka

Lekki mesh wraz z bezszwową stabilną konstrukcją z syntetycznej skóry oraz zapinanym paskiem w przedniej części buta w celu lepszego dopasowania do stopy oraz komfortu podczas biegu.
Zapięcie w przedniej części stopy zapewnia stabilizację stopy podczas biegu oraz przełożenie w optymalny sposób siły odbicia w maksymalną długość kroku.
Specjalny system wiązania sznurówek dodatkowo zabezpiecza przed przesuwaniem się buta w trakcie biegu.
Podeszwa środkowa

Część przylegająca do stopy wykonana została z dopasowującej się do kształtu stopy cienkiej pianki EVA, dającej niezbędne zabezpieczenie i amortyzację, przy zachowaniu niskiej wagi buta.
Podeszwa zewnętrzna

Siedem wymienialnych wkrętów umieszczono w trwałej nylonowej warstwie w sposób pozwalający na uzyskanie maksymalnej przyczepności, efektywności biegu oraz przełożenia wygenerowanej mocy na wynik na mecie.
Dla zwiększenia trwałości na całej długości podeszwy zewnętrznej zastosowano trudnościeralną gumę.

Mogę wysłać zdjęcia butów. Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2014, 10:16:35 wysłana przez Gt49 »