Autor Wątek: Przepis kwalifikacyjny  (Przeczytany 817922 razy)

Offline Eqinox

• VIP
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #2480 dnia: Wrzesień 15, 2019, 18:33:34 »
Nie Eqinox. To moje prywatne spostrzeżenia. Wystarczy obserwować ostatnie ruchy, a w zasadzie ich brak...
Ruchów jest mnóstwo ale na szczycie  :rofl: Podejrzewam, że nie zawsze zgodne ze statutem ale są  :milcz:
PS. mam podobne odczucia.

Offline andrisza

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #2481 dnia: Październik 04, 2019, 09:07:18 »
A przepis leży ponieważ władze Związków Zawodowych nawet nie raczą zadziałać w tym temacie aby Minister go podpisał przed wyborami.

Offline Lodołamacz

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #2482 dnia: Październik 04, 2019, 17:25:03 »
Bo góra ZZ nie potrzebuje go zwyczajnie

Offline White Eagle

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #2483 dnia: Październik 04, 2019, 20:16:00 »
Solidarność coś tam poruszała 9.września na spotkaniu. Nie ma konkretów tak jak temat dalszych reform PSP. Pewnie dopiero po wyborach coś się będzie klarowało. Połowa 2020 to jakieś światełko na przepis. Ciężko obniżać rangę stanowisk niestety. Uczelnia Oficerska stała i stoi otworem dla głodnych stanowisk  :straz:

Offline SIUSIEK

• VIP
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
« Odpowiedź #2484 dnia: Październik 05, 2019, 18:03:39 »
Solidarność coś tam poruszała 9.września na spotkaniu. Nie ma konkretów tak jak temat dalszych reform PSP. Pewnie dopiero po wyborach coś się będzie klarowało. Połowa 2020 to jakieś światełko na przepis. Ciężko obniżać rangę stanowisk niestety. Uczelnia Oficerska stała i stoi otworem dla głodnych stanowisk  :straz:
Myślę że przepis będzie wznowiony po wyborach a dokładnie powstanie nowy projekt pod egidą nowego 01.