Autor Wątek: Przepis kwalifikacyjny  (Przeczytany 1455344 razy)

Offline coala

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1700 dnia: Sierpień 27, 2018, 15:42:10 »
Solidarność chciała udostępnienia projektu ale chyba nici z tego  :'(



[załącznik usunięty przez administratora]

[załącznik usunięty przez administratora]

Offline Drukmistrz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1701 dnia: Sierpień 27, 2018, 17:33:29 »
Marna prowokacja. Przecież Pana podpisanego pod pismem koledzy byli w zespole opracowującym projekt przepisu i nie znają go? Muszą prosić?
Kpina.
W imieniu Solidarności do kontaktów z KG uprawniony jest wiceprzewodniczący Komisji Krajowej a nie jakiś przewodniczący sekcji wojewódzkiej

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1702 dnia: Sierpień 27, 2018, 17:43:20 »
Może po prostu chciał oficjalnie to opublikować aby zamknąć usta niektórym piewcom teorii spiskowych.
PS. Drukmistrzu autor pisma był członkiem zespołu ds. przepisu i z tego co wiem z plotek to między innymi on stoi za wykreśleniem pewnych zapisów z wersji ktora pojawiła sie na stronie kgpsp.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline portroyal

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1703 dnia: Sierpień 27, 2018, 20:32:32 »
Cytuj
Może po prostu chciał oficjalnie to opublikować aby zamknąć usta niektórym piewcom teorii spiskowych
Może dla pełnego obrazu warto było opublikować również treść protestu? Dla mnie publikacja komunikatu to nieudolna forma wskazania winowajców opóźnień i zaniechań strony służbowej w istotnych dla strażaków kwestiach.

Offline portroyal

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1704 dnia: Sierpień 27, 2018, 20:33:09 »
PW

[załącznik usunięty przez administratora]

Offline portroyal

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1705 dnia: Sierpień 27, 2018, 20:35:11 »
PW

[załącznik usunięty przez administratora]

Offline portroyal

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1706 dnia: Sierpień 27, 2018, 20:36:21 »
PW

[załącznik usunięty przez administratora]

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1707 dnia: Sierpień 27, 2018, 20:42:25 »
Wklej pozostałe protesty... będzie zabawnie... średnio ogarniety chomik zauważy pewna rzecz... Posmiejemy sie wspólnie...
Ps. Czy ten protest w czymś pomógł strazakom? Czy poznaja treść przepisu? Czy strażacy będą negocjować podwyżkę na 2019? Na wszystkie te pytania odpowiedź jest jedna... NIEEEEEE. Czemu tak zrobiono to nie wiem... widocznie Tomasz to kontrowersyjny kandydat wkoncu nie związkowiec na etacie tylko strazak...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2018, 21:01:51 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.433
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1708 dnia: Sierpień 27, 2018, 23:41:25 »
Jeśli było wszystko w porządku to czego się obawiać niech składają protest a góra rozstrzygnie ,  jeśli jednak protest jest zasadny to  chyba nie chodziło Wam o zaczynanie nowego rozdziału od szeregu błędów i niedociągnięć ?. Dodatkowo stosowanie szantażu emocjonalnego w postaci
Cytuj
Czy ten protest w czymś pomógł strazakom? Czy poznają treść przepisu? Czy strażacy będą negocjować podwyżkę na 2019? )
  to dziecinada bo coś mi się zdaję że gdyby głosowanie nie poszło do tej grupy do której miało to i tak by skończyło się tym samym.
Walczyliście o zasady, więc nie zaczynajcie nowego od nieprawidłowości.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2018, 23:50:12 wysłana przez pb11 »

Offline rotman

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1709 dnia: Sierpień 28, 2018, 06:29:58 »
Jeśli było wszystko w porządku to czego się obawiać niech składają protest a góra rozstrzygnie ,  jeśli jednak protest jest zasadny to  chyba nie chodziło Wam o zaczynanie nowego rozdziału od szeregu błędów i niedociągnięć ?. Dodatkowo stosowanie szantażu emocjonalnego w postaci
Cytuj
Czy ten protest w czymś pomógł strazakom? Czy poznają treść przepisu? Czy strażacy będą negocjować podwyżkę na 2019? )
  to dziecinada bo coś mi się zdaję że gdyby głosowanie nie poszło do tej grupy do której miało to i tak by skończyło się tym samym.
Walczyliście o zasady, więc nie zaczynajcie nowego od nieprawidłowości.

Wszystko w temacie  :angry:

Offline radca

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1710 dnia: Sierpień 28, 2018, 12:24:02 »
Powiem tylko tyle. Toż to rozpacz bierze :gwiazdki:
Gdyby Tomek chciał opublikować projekt to by to zrobił (Eqinox w razie czego by mu powiedział jak) i tyle
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2018, 13:08:52 wysłana przez radca »

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.466
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1711 dnia: Sierpień 28, 2018, 15:23:59 »
A którego to województwa delegat na zebraniu błysnął i powiedział że podwyżki dla strażaków nie są potrzebne  :rofl:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1712 dnia: Sierpień 28, 2018, 16:24:48 »
A którego to województwa delegat na zebraniu błysnął i powiedział że podwyżki dla strażaków nie są potrzebne  :rofl:
Nie było nic takiego... Wypowiedź dotyczyła moralności w kwestii protestów czyli najgłośniej krzyczą o protestach ci którzy siedzieli cicho przez 8 lat chudych za czasów poprzednich rządów. Ja przynajmniej tak to odebrałem i na pewno pojawiło się tam słowo moralność. Szczerze nie przysłuchiwałem się aż tak szczegółowo tej wymianie zdań bo mnie wkurwiają kłótnie o pietruszkę. 
Powiem tylko tyle. Toż to rozpacz bierze :gwiazdki:
Gdyby Tomek chciał opublikować projekt to by to zrobił (Eqinox w razie czego by mu powiedział jak) i tyle
Gdyby członek zespołu wyniósł i opublikował przepis mógł by się narazić na (moje ulubione słowo przez Was stosowane) implikacje prawne  :rofl:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline mich

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 94
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1713 dnia: Sierpień 28, 2018, 20:01:51 »
A którego to województwa delegat na zebraniu błysnął i powiedział że podwyżki dla strażaków nie są potrzebne  :rofl:
Nie było nic takiego... Wypowiedź dotyczyła moralności w kwestii protestów czyli najgłośniej krzyczą o protestach ci którzy siedzieli cicho przez 8 lat chudych za czasów poprzednich rządów. Ja przynajmniej tak to odebrałem i na pewno pojawiło się tam słowo moralność. Szczerze nie przysłuchiwałem się aż tak szczegółowo tej wymianie zdań bo mnie wkurwiają kłótnie o pietruszkę. 


O pietruszkę???? Człowieku protest o godną płacę dla funkcjonariuszy za służbę to dla Ciebie walka o pietruszkę :gwiazdki:, brak mi słów - brawo Ty.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2018, 20:06:55 wysłana przez mich »

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1714 dnia: Sierpień 28, 2018, 20:13:43 »
Byłeś tam @mnich żeby ocenić dyskusję? Chyba nie a wiesz lepiej?!
10 zl... spowodowało kłótnie i dlatego uważam ze to kłótnie o pietruszkę bo z 309 to jedna trzydziesta pierwsza czy to dużo. Dla mnie ważniejszy jest komunikat ze wstepna oferta strony sluzbowej mówi o 250 zł do grupy a ze reprezentuję województwo o najwyższym stażu w kraju to ta propzycja to bomba. Myślę że wielu " starych" ucieszy ta propozycja...z czasem młodzi zrozumieją ze ta propozycja jest oki.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Drukmistrz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1715 dnia: Sierpień 28, 2018, 20:50:48 »
Byłeś tam @mnich żeby ocenić dyskusję? Chyba nie a wiesz lepiej?!
10 zl... spowodowało kłótnie i dlatego uważam ze to kłótnie o pietruszkę bo z 309 to jedna trzydziesta pierwsza czy to dużo. Dla mnie ważniejszy jest komunikat ze wstepna oferta strony sluzbowej mówi o 250 zł do grupy a ze reprezentuję województwo o najwyższym stażu w kraju to ta propzycja to bomba. Myślę że wielu " starych" ucieszy ta propozycja...z czasem młodzi zrozumieją ze ta propozycja jest oki.
Ciebie chyba tam też nie było bo takie bzdury wypisujesz. Wszyscy tu pytają o dodatkowe środki czyli np. podwyzki w budzetówce io które stara się Solidarność, To jest jeden z postulatów, który może doprowadzić do protestu, a ty o sposobie rozdziału przyszłorocznej kwoty z modernizacji. :wall:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1716 dnia: Sierpień 28, 2018, 21:36:31 »
Jutro minister Rafalska spotka się z Solidarnościa...
W tej sprawie i sorry jestem za krótki aby wyprzedzać ministra....
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2018, 21:44:21 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline wujo 2010

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.814
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1717 dnia: Sierpień 28, 2018, 22:38:13 »
Przypominam temat to Przepis kwalifikacyjny  :kwit: 
Bądź uprzejmy i staraj się pomóc innym. Jeśli nie masz nic wartościowego do dodania w danym temacie, nie pisz, i tak zostanie to skasowane przez moderatorów :)

Offline nintruz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1718 dnia: Wrzesień 10, 2018, 12:29:58 »
Eqinox, gdzie jest ten przepis kwalifikacyjny co na maja 2018 na 100% już miał być i o którego termin były zakłady? Przewód legislacyjny, czy myślowy jest tak długi? Czy przez 7 ostatnich lat polcy i polacy, strażaki i strżaczki są zwodzeni tylko pseudo pracami nad tym wyimaginowanym przepisem? Czy prace nad nowym polskim wzorem umundurowania pochłonęły już wszystkie szare komórki myślowe najtęższych głów najgłówniejszej komendy?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2018, 13:42:59 wysłana przez nintruz »

Offline MYCIK

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 99
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1719 dnia: Wrzesień 10, 2018, 13:18:58 »
Zespół który pracował przy tym już w zeszłym roku wiedział że 2018 nie wejdzie. A czemu ma służyć zwodzenie strażaków ?.

Offline r0cq

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 612
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1720 dnia: Wrzesień 11, 2018, 10:38:52 »
Zespół który pracował przy tym już w zeszłym roku wiedział że 2018 nie wejdzie. A czemu ma służyć zwodzenie strażaków ?.

Oj wejdzie.... i to prawdopodobnie od 1 października bieżącego roku.
Z dniem 10.09.2018r. Pan Jarosław Zieliński za pośrednictwem Pana Andrzeja Świderka wystosował: "wniosek o wyrażenie zgodny na procedowanie projektu rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji"
:straz:

Offline pitrms

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1721 dnia: Wrzesień 11, 2018, 10:52:44 »
I tak znajdzie się grono niezadowolonych na ten przepis :gwiazdki:

Offline aspirant7

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 125
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1722 dnia: Wrzesień 11, 2018, 10:59:04 »
Wiadomo jak bedzie wygladal?

Offline samozapłon

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 106
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1723 dnia: Wrzesień 11, 2018, 11:15:42 »
A co ma zawierać ten przepis w końcu ?

Offline cieć :)

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1724 dnia: Wrzesień 11, 2018, 11:18:14 »
I tak znajdzie się grono niezadowolonych na ten przepis :gwiazdki:
Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Ale trudno mówić o czymś czego się nie widziało. Koledzy z KG czytają forum może wyciągnęli jakieś wnioski. Przynajmniej w niektórych województwach do KP poszły zapytania odnośnie ostatnio widzianego projektu tego przepisu więc może nie będzie tak źle.