Autor Wątek: Przepis kwalifikacyjny  (Przeczytany 1477991 razy)

Offline podzialowiec

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 77
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1325 dnia: Luty 12, 2018, 13:43:03 »
robn napisał: Powinna być kiedyś krótka piłka - chcesz awansu w stołku - dostaniesz ale idziesz na szkołę....
Niestety robiono jak robiono... i nikt tego gówna nie prostował.
Wręcz bym rzekł, że komendant miejski/powiatowy miał obowiązek posłać cię na szkołę jeśli objąłeś stanowisko, które wtedy wymagało uzupełnienia kwalifikacji.
Zabawne jak mało ważna jest twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę, a jak
niesamowicie niezbędna dla ludzkości, gdy prosisz o urlop.

Offline roberto998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1326 dnia: Luty 12, 2018, 21:22:59 »
Cytat: roberto998 w Luty 09, 2018, 21:21:15

    nie kapitan tylko Oficer i śmieszy mnie pęd aspirantów do dowodzenia bo mają związki za sobą a umiejętności nic

Roberto 998 uważasz, że aspirant z dwudziestokilkuletnim stażem - d-ca zmiany , który  służbę zaczynał od ratownika nie ma umiejętności dowodzenia ??? System kształcenia w PSP nie jest najlepszy ale tu przegiąłeś wg mnie stanowiska na grupach 9,10 na PB powinny być łamane

Nie. Uważam, że powinny być ustalone zasady a nie tak jak jest teraz. Jak masz za sobą związki, posła lub innego decydenta to się nadajesz. Przykład: 02 SAPSP Kraków. Ma SGSP ale czy to wystarczy? Ma coś jeszcze więcej

Offline strazakos_jrg

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 319
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1327 dnia: Luty 13, 2018, 13:19:14 »

Offline gadzina92

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 241
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1328 dnia: Luty 13, 2018, 14:41:08 »
To tylko ogłoszenie tekstu jednolitego. Żadnych zmian nie wnosi

Offline wojtas666

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1329 dnia: Luty 20, 2018, 21:55:55 »
Z dobrze poinformowanego źródła dostałem info że przepis kwalifikacyjny nad którym szanowne grono forumowiczów debatowali został przez pana komendanta głównego odrzucony...

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.352
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1330 dnia: Luty 20, 2018, 22:04:06 »
Z dobrze poinformowanego źródła dostałem info że przepis kwalifikacyjny nad którym szanowne grono forumowiczów debatowali został przez pana komendanta głównego odrzucony...
A postawisz na to co napisałeś swoją trzynastkę?
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Siedem

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 517
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1331 dnia: Luty 20, 2018, 22:27:28 »
Co za różnica czy postawi. Pisze co słyszał. Forum i tak jest już plotkarskie.

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.352
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1332 dnia: Luty 20, 2018, 22:33:42 »
Co za różnica czy postawi. Pisze co słyszał. Forum i tak jest już plotkarskie.
To z czasem umrze  :'(
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline dociekliwy

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 80
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1333 dnia: Luty 20, 2018, 23:24:26 »
Cytuj
postawisz na to co napisałeś swoją trzynastkę?

A wiesz coś wiecej czym sie mozesz podzielic czy nadal jest to tajemnica która wszyscy co wiedza boja sie ujawnic ?

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.924
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1334 dnia: Luty 21, 2018, 06:06:43 »
Z dobrze poinformowanego źródła dostałem info że przepis kwalifikacyjny nad którym szanowne grono forumowiczów debatowali został przez pana komendanta głównego odrzucony...
A jakie to źródło...

Offline wojtas666

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1335 dnia: Luty 21, 2018, 08:30:57 »
KW zachodnia ściana polski

Offline wojtas666

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1336 dnia: Luty 21, 2018, 16:04:38 »
Tak kolego eqinox postawił bym 13 mundurowke i nadgodziny... Coś jeszcze mam postawić żebyś uwierzył?

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.352
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1337 dnia: Luty 21, 2018, 16:11:27 »
Tak kolego eqinox postawił bym 13 mundurowke i nadgodziny... Coś jeszcze mam postawić żebyś uwierzył?
To przegrasz...
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline seksyjny

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 218
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1338 dnia: Luty 21, 2018, 18:13:28 »
Tak kolego eqinox postawił bym 13 mundurowke i nadgodziny... Coś jeszcze mam postawić żebyś uwierzył?
To przegrasz...

Kolego oglądam te forum od jakiegoś czasu. I mam wrażenie że więcej mieszasz w wodzie niż wnosisz treści. Chyba Ci się nudzi lub nie masz dodatkowego zajęcia. Czytałem Te Twoje posty już byłeś pewny że wejdzie to na dzień strażaka że to że tamto a później się wykręcasz albo zasłaniasz że nie chcesz być jedynym słusznym informatorem. A takie posty jak ten wnoszą tyle co nic do wątku. Mam wrażenie że licytujecie się kto zna kogoś wyżej kto wie coś lepiej a tak naprawdę to gówno wiecie bo pewnie i sami wojewódzcy nie wiedzą nic. Także jak już ktoś napisał zamknijmy ten temat i czekajmy zamiast bez sensu bić pianę i marnować nasz czas na czytanie tego.

Pozdrawiam gorąco.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.924
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1339 dnia: Luty 21, 2018, 19:21:11 »
KW zachodnia ściana polski
No no ...kolego. Poprosiłem informatyków o pewną rzecz. Jedno nie jest pewne że jesteś z zachodniej ściany Polski. Uwierz..

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.352
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1340 dnia: Luty 21, 2018, 19:36:06 »
Kolego oglądam te forum od jakiegoś czasu. I mam wrażenie że więcej mieszasz w wodzie niż wnosisz treści. Chyba Ci się nudzi lub nie masz dodatkowego zajęcia. Czytałem Te Twoje posty już byłeś pewny że wejdzie to na dzień strażaka że to że tamto a później się wykręcasz albo zasłaniasz że nie chcesz być jedynym słusznym informatorem. A takie posty jak ten wnoszą tyle co nic do wątku. Mam wrażenie że licytujecie się kto zna kogoś wyżej kto wie coś lepiej a tak naprawdę to gówno wiecie bo pewnie i sami wojewódzcy nie wiedzą nic. Także jak już ktoś napisał zamknijmy ten temat i czekajmy zamiast bez sensu bić pianę i marnować nasz czas na czytanie tego.
I dalej jestem pewny tej daty. Zespół powstał na koniec czerwca i już wtedy wiedziałem że jeśli prace zakończą się w terminie czyli 1 grudnia to realny termin jeślie tępo było by szybkie to marzec jeśli normalne maj.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline wojtas666

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1341 dnia: Luty 21, 2018, 20:39:48 »
Kolego Siusiek przykro mi ale jestem z zachodniej polski i jak tylko chcesz to ci to udowodnie ale zakładamy się o twoja 13 o której tu tak buczucznie parę postów wyżej pisał  kolega eqinox. A druga sprawa odnośnie przepisu to info pochodzi z kw być może rozmówca mój kłamał tylko jaki miał by w tym interes... Pozdrawiam

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.924
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1342 dnia: Luty 22, 2018, 07:45:53 »
Kolego Siusiek przykro mi ale jestem z zachodniej polski i jak tylko chcesz to ci to udowodnie ale zakładamy się o twoja 13 o której tu tak buczucznie parę postów wyżej pisał  kolega eqinox. A druga sprawa odnośnie przepisu to info pochodzi z kw być może rozmówca mój kłamał tylko jaki miał by w tym interes... Pozdrawiam
Ja mam takich rozmówców z KW tylu że gdybym w jednym temacie chciałbym coś napisać powstałoby kilka różnych odpowiedzi. A co do mojej 13 tki to skoro przegrałeś z kolegą to moja ma uzupełnić ten brak u Ciebie?

Offline wojtas666

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1343 dnia: Luty 22, 2018, 13:37:21 »
 Raz że jej nie przegrałem bo jak wiesz doskonale obowiązuje obecny przepis kwalifikacyjny...A dwa odczytaj swoje wypowiedzi ja chcę się z tobą założyć o to z z jakiej części polski jestem. A co do osoby która mi takiej informacji udzieliła może jest nie rzetelne a może tak będzie...Uznałem że na tyle ważna i prawdziwa jest informacja by ją przedstawić na forum.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.924
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1344 dnia: Luty 22, 2018, 13:59:26 »
Cytuj
Raz że jej nie przegrałem bo jak wiesz doskonale obowiązuje obecny przepis kwalifikacyjny..
Chyba nie z tej planety jesteś. Piszemy o przepisie kwalifikacyjnym który ma wejść a nie o tym który jest...

Offline strazakos_jrg

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 319
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1345 dnia: Luty 22, 2018, 16:41:38 »
Dalej blaznujecie, prowadzicie durne dyskusje o zakładaniu się o trzynastke czy mundurowke a nijak się to ma do kwalifikacji. Wiadomo że to puste słowa z tymi zakładami. Mieliście być konkretni a tu slowotok :/ nie ma nic w temacie to po co zaśmiecać forum? Czekamy dalej i tyle...
Na onecie sobie podyskutujcie czy wprawdzajcie hejt ale nie tu :/ człowiek czeka na różne konkretne wiadomości a tak to musi czytać setki głupot. W służbie nie możecie się wygadać czy tam was też nikt nie słucha? :/

Offline strazakos_jrg

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 319
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1346 dnia: Marzec 02, 2018, 09:44:07 »
Czy aspirant po szkole może pełnić od czasu do czasu funkcje dowodcy lub zastępcy dowódcy zmiany? Sam jest dowodca zastepu lub sekcji. Proszę o odpowiednie odnośniki prawne jeśli tak lub nie  ^_^

Offline Ira

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1347 dnia: Marzec 02, 2018, 10:23:11 »
Moja odpowiedź brzmi Tak. Dużo zależy od tego co masz wpisane w swoim zakresie obowiązków. Podstawy prawnej nie znam.

Offline wujo 2010

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.815
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1348 dnia: Marzec 26, 2018, 14:56:42 »
http://www.zzsflorian.pl/aktualnosci/2017-posiedzenie-zarzadu-krajowego-zzs-florian-5.html
Cytuj
Przedstawiciele kierownictwa KG PSP nie byli w stanie przedstawić spójnej informacji nt. projektu rozporządzenia kwalifikacyjnego.

Bądź uprzejmy i staraj się pomóc innym. Jeśli nie masz nic wartościowego do dodania w danym temacie, nie pisz, i tak zostanie to skasowane przez moderatorów :)

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.924
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #1349 dnia: Marzec 26, 2018, 15:33:55 »
http://www.zzsflorian.pl/aktualnosci/2017-posiedzenie-zarzadu-krajowego-zzs-florian-5.html
Cytuj
Przedstawiciele kierownictwa KG PSP nie byli w stanie przedstawić spójnej informacji nt. projektu rozporządzenia kwalifikacyjnego.
Przychodzi na spotkanie świta 01..Ciekaw jestem jaki hajc i ile dodatkowo miesięcznie bierze zespół który pracuje nad przepisem.