Autor Wątek: Obóz dla MDP?  (Przeczytany 20085 razy)

Offline XQBA

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Obóz dla MDP?
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 10, 2007, 22:55:19 »
ja mam ptyanie co ciekawego jest na tym obozie szkoleniowo-wypoczynkowym bo w tym roku jade pierwszy raz bo gmina orgnizuje :huh:.Z góry dziekuje za odpowiedz

Offline Fireman22

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 157
Odp: Obóz dla MDP?
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 03, 2007, 19:53:19 »
Witam! Jestem tu nowy.Co do obozu szkoleniowo-wypoczynkowego to w zeszłym roku bylem na takim w swojej miejscowości co prawda ,ale było bardzo fajnie.Mieszkaliśmy w domkach letniskowych w lesie,u stóp góry.Mieliśmy wykłady na temat sprzętu i zawodu strażaka , warty( 3 godziny po dwie osoby),kurs pierwszej pomocy,uczyliśmy się musztry,mieliśmy ćwiczenia i alarmy w nocy.Na wykładach   
zapisywaliśmy wszystko do zeszytów a potem uczyliśmy sie z nich i zdawaliśmy sprawności.Codziennie rano zaprawa,apel poranny,mycie,śniadanie i wiele innych zajęć.Oczywiście dwa razy była kontrola sanepidu ,pielęgniarka 24h.Ogółem było bardzo fajnie.w tym roku jedziemy na Hel już nie mogę sie doczekać!!! :mellow: 
"jeśli czegoś pragniesz to jesteś w stanie osiągnąć wszystko"

Offline Opiekun MDP

  • MDP Master ;)
  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Trenujcie Młodzi...
Odp: Obóz dla MDP?
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 03, 2007, 20:33:32 »
Witam! Ja tekże jestem tutaj nowy i także uczęszczam na obozy organizowane przez OSP... Tym razem do Wegierskiej Górki, poprzednio bywałem w Wiśle Malince ponieważ tylko tam były organizowane... (Woj. Śląskie Pow. Mikołowski)   Interesują mnie inne obozy, tzn. relacje innych uczestników, gdzie się odbywały itp itd... Typowo organizacyjne sprawy...
Zapraszam na naszą stronę internetową www.ospgostyn.pl...

Offline Fireman22

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 157
Odp: Obóz dla MDP?
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 03, 2007, 20:54:34 »
do OpiekunaMDP

Jak u was wyglądały obozy??co robili twoi podopieczni podczas obozu ?mieli warty i alarmy??
"jeśli czegoś pragniesz to jesteś w stanie osiągnąć wszystko"

Offline Opiekun MDP

  • MDP Master ;)
  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Trenujcie Młodzi...
Odp: Obóz dla MDP?
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 04, 2007, 11:57:47 »
Pierwsze 3 dni obozu zawsze były organizacyjno-wypoczynkowe... Zawsze dopiero później zaczynało się szkolenie... 2 dni przed końcem obozu piszemy egzamin sprawdzający naszą wiedzę którą dowiedzieliśmy się na obozie... Zdając egzamin możesz otrzymać stopien (Członek MDP - trzeba być na 1 obozie, Dowódca MDP - trzeba być na 2 obozach, Instruktor MDP - trzeba byc na 3 obozach)... Warty były ale tylko dzienne... Po 2 godz. po 2 osoby... Pozdrawiam
Zapraszam na naszą stronę internetową www.ospgostyn.pl...

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: Obóz dla MDP?
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 04, 2007, 12:11:13 »
U nas rokrocznie odbywają się obozy szkoleniowo-wypoczynkowe dla MDP w Międzyzdrojach. Dofinansowany jest z ZOW ZOSP RP, z ZOG ZOSP i KRUSU. Koszt 700 zł. ZOW ZOSP dokłada po 400 zł. na osobę.
Z powiatu może jechać min. 4 osoby.

zeyb0r

  • Gość
Odp: Obóz dla MDP?
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 06, 2007, 21:53:54 »
pytanko a czy dzieciaki z poza MDP na takie obozy moga jechac??? i orientuje sie ktos czy w okolicach WLKP jest w planach taki oboz podczas tych wakacji??

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.703
  • Zgred
Odp: Obóz dla MDP?
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 11, 2007, 12:51:58 »
Są organizowane na przełomie lipca  - sierpnia jakieś obozy? Z chęcią się wybiorę jako instruktor, albo w kadrze oraz redaktor   :mellow:
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline Adriano

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 94
Odp: Obóz dla MDP?
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 12, 2007, 14:15:13 »
Są organizowane na przełomie lipca  - sierpnia jakieś obozy? Z chęcią się wybiorę jako instruktor, albo w kadrze oraz redaktor   :mellow:


Z województwa śląskiego MDP wyjeżdża do Mielna na obóz w dwóch terminach: od 27 czerwca oraz od 14 lipca. Płatność 650 zł od osoby.
"Zapytać możesz - wiedzieć nie musisz"

اكد البروفسور يانوش دانتسكي رئيس قسم الدراسات العربية والاسلامية فى

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.703
  • Zgred
Odp: Obóz dla MDP?
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 14, 2007, 09:12:00 »
Mielno, hmmm ... ciekawe - mogę Was tam odwiedzić! ;-)
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline laciok

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 571
Odp: Obóz dla MDP?
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 14, 2007, 20:16:06 »
witam opiekun MDP
obozy z wisły malinki wspominam bardzo ciepło ponieważ  był to obuz dopięty na ostatni guzik. Czas zorganizowania zajęć tez był bez zarzutu ponieważ mieliśmy czas na wszystko. Opiekun MDP mam do Ciebie pytanko na którym turnusie byłeś opiekunem, pierwszym (młodzież z miasta mikołów) czy drugim  (cała reszta z powiatu)???  ^_^
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2007, 19:42:05 wysłana przez laciok »

Offline Adriano

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 94
Odp: Obóz dla MDP?
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 15, 2007, 15:35:30 »
Mielno, hmmm ... ciekawe - mogę Was tam odwiedzić! ;-)

Proszę bardzo. Niestety ja nie jadę. Spędzam wakacje z żoną w Darłówku w tym samym czasie.
Ale może zrobię sobie wycieczkę do Mielna aby odwiedzić moich wychowanków.
"Zapytać możesz - wiedzieć nie musisz"

اكد البروفسور يانوش دانتسكي رئيس قسم الدراسات العربية والاسلامية فى

Offline krzyhens

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 197
Odp: Obóz dla MDP?
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 25, 2007, 00:29:59 »
Są organizowane na przełomie lipca  - sierpnia jakieś obozy? Z chęcią się wybiorę jako instruktor, albo w kadrze oraz redaktor   :mellow:


Z województwa śląskiego MDP wyjeżdża do Mielna na obóz w dwóch terminach: od 27 czerwca oraz od 14 lipca. Płatność 650 zł od osoby.


Witam
ja bede w Mielnie na ooze 7 czerwca-11lipca i jade tam pierwszy raz, jesli ktos moglby mi napisac wiecej niz kolega napisał jak wyglada taki oboz, chocby opisac przecietny dzien czy jest tez czas na  ' swoje potrzeby' to byłbym wdzieczny naa priv lub forum
pozdr

Offline Patrycja13

  • " Świadomie pójść w ślady św. Floriana ... "
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: Obóz dla MDP?
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 05, 2007, 12:24:06 »
HEj:) Słyszał ktoś o obozie w Wambierzycach :)??

POzdrowienia dla wszystkich panów strażaków no i oczywiście pań strażaczek tez :)
" Świadomie pójść w ślady św. Floriana ... "