Autor Wątek: Pytanie o testy  (Przeczytany 2463 razy)

Offline niezmienny

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 102
Pytanie o testy
« dnia: Grudzień 19, 2013, 17:42:48 »
Witam. W tym roku będę się ubiegał o przyjęcie do szkoły SA PSP w Krakowie. Testy sprawnościowe nie stanowią problemu natomiast obawiam się testu z fizyki i chemii. Mógłby ktoś przybliżyć jak wyglądały wasze przygotowania do tego testu? Kompletnie niewiem jak się za to zabrać. Czy korzystaliście z konkretnych przykładowych testów lub czy z tej fizyki i chemii są konkretne działy z których trzeba się wyuczyć  :cooo:. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: Pytanie o testy
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 19, 2013, 19:07:07 »
Co prawda jestem już za stary na SA, ale z tego co wiem to na 50 pytań jest 20 (?) które się powtarzają, natomiast pozostała część jest układane pod rekrutację. Na forum jest sporo ofert sprzedaży testów do aspirantki z rozwiązaniem oraz wytłumaczeniem zadań z ostatnich kilkunastu lat.
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline niezmienny

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 102
Odp: Pytanie o testy
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 19, 2013, 19:31:30 »
Czyli mam rozumieć że pytania są układane na podstawie testów z poprzednich lat? Przerobienie testów z poprzednich lat jest kluczową opcją? Dzięki za szybką odpowiedź i czekam na kolejne pomoce z waszej strony  :kwit:

Offline niezmienny

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 102
Odp: Pytanie o testy
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 22, 2013, 14:45:53 »
Odświeżam. Nikt nie pamięta jak przygotowywał się do testów z teorii?

Przejrzyj dział Kto do SA PSP w 2013 i Kto do SA PSP w 2014r. Wszystko tam jest napisane  :wall: :wall: :wall:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2013, 15:58:34 wysłana przez robn »