Autor Wątek: Zarząd w MDP  (Przeczytany 4146 razy)

Offline Mariusz Bojda

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Zarząd w MDP
« dnia: Luty 22, 2006, 15:44:14 »
Mam pytanie: Czy macie w swoich drużynach MDP zarząd?jeśli tak to jakie ma zadania i ile jest w nim członków...

Offline SenseY

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 706
Odp: Zarząd w MDP
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 22, 2006, 16:11:02 »
Regulamin MDP nie przewiduje coś takiego jak zarząd MDP. Jest tam natomiast mowa o radzie drużyny w skład której wchodzą dowódca ddrużyny, jego zastępca i wszyscy dowódcy sekcji. Tak więc ilośc członków rady zależna jest od ilości sekcji MDP.

Offline Emil

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 923
  • 511[S]11
Odp: Zarząd w MDP
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 22, 2006, 19:19:51 »
Dokladnie jest tak ja napisal SenseY, w MDP niema zarzadu jest tylko Rada Druzyny ktora dzieli sie na dowodce druzyny jego zastepce, dowodce plutonu (jezeli w danej druzynie sa wiecej niz jedna sekcja) dowodce sekcji, skarbnika (jezeli taki jest potrzebny) i kronikarza oraz czlonka Rady Druzyny, do zadan takiej rady nalezy m.in. organizowanie zajec dla MDP. szkolenia itp.

Offline Maciek OSP Gorce

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Zarząd w MDP
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 23, 2007, 02:09:00 »
Zgadzam się z tobą tylko w życiu nie słyszałem o skarbniku w MDP

Offline Jan53

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 75
Odp: Zarząd w MDP
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 23, 2007, 23:06:00 »
MDP nie posiadają zarządu lecz Radę Drużyny w skład której wchodzą funkcyjni .Jeśli drużyna zarobkuje i zbiera składki posiada funkcję skarbnika. MDP formą budowy jak i sposobem działania przypomina drużynę harcerską różni się tylko nazwami funkcyjnych i nazwami sprawności zdobywanych oraz mundurem.