Autor Wątek: rok bez doładowania w Orange  (Przeczytany 2427 razy)

Offline daro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 927
rok bez doładowania w Orange
« dnia: Grudzień 09, 2013, 14:10:12 »
Na początku zapewniam że nie jestem w żaden sposób związany z Orange (no chyba jedynie przez fakt posiadania telefonu w tej sieci). Ale po kolei

Ze względu na fakt ze dużo osób posiada numer w tej sieci, a nie potrafi wykorzystać całość doładowania (u mnie w jednostce dużo osób ma telefon tylko po to żeby odbierać SMS-y z OSP) to proponuję skorzystanie z oferty która wydłuża możliwość wykonywania połączeń przez okres jednego roku, bez potrzeby ciągłego doładowywania. Oczywiście dotyczy to oferty na kartę i ma pewne ograniczenia (zetafon) ale może ktoś będzie mógł skorzystać (w szczególności starsi druhowie którzy nie dzwonią za dużo)
szczegóły http://www.orange.pl/kid,4002010571,id,4002010582,title,Konto-wazne-rok-w-Orange-na-Karte-,article.html

Proszę o przekazanie w Waszych jednostkach tej informacji bo u mnie kilka osób było zachwyconych tą informacją (mieli po 300 zł i więcej na koncie, i dalsze doładowania tylko zwiększały ogólną sumę)

Jeżeli ktoś z Was ma już doświadczenie w tym zakresie to proszę o wpisy
Ten jest większy między ludzmi, kto im służy i kto poświęca siebie dla dobra innych!
                                                A. Mickiewicz

Offline ryflak

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 198
Odp: rok bez doładowania w Orange
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 09, 2013, 15:28:13 »
W innych sieciach też są takie możliwości (na pewno w Play).

Offline Sylwek

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.394
Odp: rok bez doładowania w Orange
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 09, 2013, 18:16:51 »
Mam doświadczenia - w Orange od roku moja mama tego używa a my w straży też od roku w Simplusie. W Orange trzeba wysłać co rok smsa. W plusie była promocja ale coś namieszali i niestety w listopadzie musiałem troch pogmerać z taryfami. Teraz jest taryfa na którą musiałem przejść http://www.nakarte.plus.pl/prepaid_new/wiecej_przez_rok.html i potem doładować za 5 PLN. Mamy konto ważne do listopada 2015.

Offline ospstrażak

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: rok bez doładowania w Orange
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 25, 2013, 08:18:40 »
my stosujemy to od dłuższego czasu w DSP-50 i terminalach statusów GPS w które mamy wyposażone samochody ^_^

Offline krzysiek 998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 274
Odp: rok bez doładowania w Orange
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 25, 2013, 10:29:59 »
Cytuj
W Heyah na kartę konto ważne rok bez doładowań
Cytuj
Play na Kartę
Rok Ważności Konta
Cytuj
W Plusie na Kartę Taryfa "Więcej przez rok"

Teraz każda sieć posiada w swojej ofercie na kartę rok bez doładowań.