Autor Wątek: Sprzet Dla Mdp  (Przeczytany 12409 razy)

Offline Jan53

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 75
Odp: Sprzet Dla Mdp
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 25, 2007, 00:45:52 »
Proponował bym odrobinkę wyobraźni :co się stanie gdy jeden drugiego popchnie na siebie z piłą nawet uszkodzoną co się stanie jeśli w aparacie używanym zawiodą zawory , życie sprawia czasem złośliwe figle i to co niemożliwe staje się rzeczywistością , u nas młodzież może ćwiczyć na sprzęcie naszym pod okiem instruktora oczywiście w granicach rozsądku.

Offline Michaszs

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.221
Odp: Sprzet Dla Mdp
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 04, 2007, 23:16:38 »
Ja chcę wrócić do głównego temtatu tego wątku. W mojej jednostce, MDP ma wlasnorecznie robione:tunel (drewniany szkielet i jakas plandeka), ławekczę (tez drewniana), tarcze ( kiedy wiemy gdy nie trzeba wiecej wody-wtedy kiedy woda zacznie przelatywac przez dziurki nawiertane w wiadrach), ściane i stoły do węży i armatury, a reszte sprzętu mamy od starszych kolegów: stare węże, prądownicę i zepsuty rozdzielacz do armatury ( po co sprawny :huh:). Jedynie sznurki mamy funkiel nówki i jest szpan :mellow: :mellow:.
Św. Florianie módl się za nami gdy wezwani syreną do akcji wyjeżdżamy...

Offline czymek

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Oficjalna Strona OSP Ursus
Odp: Sprzet Dla Mdp
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 25, 2009, 12:49:57 »
My na wyposażeniu młodzieżówki mamy mundury, szafki, radia PMR, Apteczki AOM, apteczkę AOD. Sprzęt stricte pożarniczy pożyczamy w miarę możliwości z korpusu
Osp Ursus