Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2014 roku?  (Przeczytany 865662 razy)

Offline mlodyasp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 135
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #4250 dnia: Lipiec 31, 2014, 20:53:48 »
panowie mam takie pytanko czy jak komisja daje negatywna opinie to dostaje sie jakis dokument potwierdzający to z wypisanym powodem tej decyzji? prosze o odpowiedz to wazne.
Tak dostajesz dokument i pisze na nim albo zdolny albo niezdolny i pisze paragraf na jakiej podstawie uznali cię za niezdolnego. I radziłbym się wstrzymać z jak najszybszym odwołaniem od decyzji bo jeżeli napiszecie tylko, że się nie zgadzacie z decyzją komisji bez podstawy to tylko dokumenty jeszcze raz sprawdzą i nie skierują was na badania i dostaniecie drugi raz niezdolność do służby.
Odwołanie musi być poparte badaniami i najlepiej żeby lekarz napisał też karteczkę z opinią swoją, że też się nie zgadza z opinią komisji lekarskiej i wtedy mają pozamiatane bo muszą albo na podstawie dodatkowych badań i opinii lekarskiej wystawić zdolność albo skierować was na badania dodatkowe.

Offline Hami

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #4251 dnia: Sierpień 01, 2014, 02:04:20 »
WKL w Krk kazała zalatwić to inaczej... Komisja w postaci jednej lekarki nie przyjęła papierów gdzie były jakiekolwiek uzasadnienia odwołania. Powiedziała żeby napisać krótko: nie zgadzam się z decyzją komisji i wnoszę o ponowne przeprowadzenie badania. I tyle.. mają teraz czekać na wiadomości z okręgówki.

Offline strazogniowa

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #4252 dnia: Sierpień 01, 2014, 07:46:24 »
a ja zdolny i nie dali mi żadnego dokumentu potwierdzającego. czy tylko dają wtedy jak ktos jest nie zdolny?
Hami dali ci jakies orzeczenie że jestes nie zdolny z wypisanym powodem czy tylko Ci słownie powiedział?
Znajdź swoje słabe strony, pracuj nad nimi aż staną się Twoimi mocnymi stronami. Pracuj nad swoimi mocnymi stronami aż staną się Twoją drugą naturą.

Offline Hami

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #4253 dnia: Sierpień 01, 2014, 08:43:51 »
Ja to wszystko wiem od znajomego, tak dostali na pismie dlaczego sa nie zdolni i jesli w badaniach wyszlo ze maja pregrode krzywa ale drożną ( czyli zdolny) to tez jest to tam zaznaczone

Offline strazogniowa

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #4254 dnia: Sierpień 01, 2014, 09:27:30 »
Ja to wszystko wiem od znajomego, tak dostali na pismie dlaczego sa nie zdolni i jesli w badaniach wyszlo ze maja pregrode krzywa ale drożną ( czyli zdolny) to tez jest to tam zaznaczone
mi nie dał żadnego zaswiadczenia. powiedział tylko że orzeczenie zostanie wysłane do szkoły. chyba że w Krk nie dają?
Znajdź swoje słabe strony, pracuj nad nimi aż staną się Twoimi mocnymi stronami. Pracuj nad swoimi mocnymi stronami aż staną się Twoją drugą naturą.

Offline piter0

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 70
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #4255 dnia: Sierpień 01, 2014, 11:41:32 »
Ja to wszystko wiem od znajomego, tak dostali na pismie dlaczego sa nie zdolni i jesli w badaniach wyszlo ze maja pregrode krzywa ale drożną ( czyli zdolny) to tez jest to tam zaznaczone
mi nie dał żadnego zaswiadczenia. powiedział tylko że orzeczenie zostanie wysłane do szkoły. chyba że w Krk nie dają?

Jak Ci komisja powiedziała, że zdolny to się już pakuj na unitarkę :P A jak masz jakieś wielkie wątpliwości to po prostu zadzwoń do sekretariatu szkoły :)

Szkoda, że całe Katowice muszą czekać na powrót stomatologa, żeby dokończyć badania, do 12 sierpnia... :/

Offline Sebek1qaz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #4256 dnia: Sierpień 01, 2014, 14:28:50 »
SA PSP Kraków ! - ZDOLNY  :straz:

Offline strazogniowa

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #4257 dnia: Sierpień 01, 2014, 14:31:19 »
SA PSP Kraków ! - ZDOLNY  :straz:
dali Ci jakies zaswiadczenie? czy dają tylko tym co nie zdolni?
Znajdź swoje słabe strony, pracuj nad nimi aż staną się Twoimi mocnymi stronami. Pracuj nad swoimi mocnymi stronami aż staną się Twoją drugą naturą.

Offline Sebek1qaz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #4258 dnia: Sierpień 01, 2014, 14:42:51 »
Żadnego zaświadczenia nie dostałem ale kolega przede mną dostał zaświadczenie bo go psycholog nie dopuścił.

Offline Hami

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #4259 dnia: Sierpień 01, 2014, 14:44:17 »
SA PSP Kraków ! - ZDOLNY  :straz:
dali Ci jakies zaswiadczenie? czy dają tylko tym co nie zdolni?



Człowieku ależ ty panikujesz i trujesz.... jakim cudem dostałeś zdolny na tym psychologu..

Offline Cadrona

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #4260 dnia: Sierpień 01, 2014, 16:31:29 »
Pewnie dostał niezdolny a nie zdolny. Od każdego się dostaje opinie czy zdolny czy niezdolny ( od specjalistów). A tak inne pytanie.. Startowałem do sa psp i 15 lipca miałem badania. Jest już połowa miesiąca a ja nadal nie dostałem żadnego listu od szkoły ani nic. Niby na tych badaniach ostatecznie byłem zdolny, no ale czekam i czekam a tu nic nie przysyłają... :-\

Offline piter0

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 70
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #4261 dnia: Sierpień 01, 2014, 17:21:41 »
Dlaczego Wy tak bardzo boicie się zadzwonić do szkoły, przecież wszystko Wam wyjaśnią w razie czego  :rolleyes:

Offline Cadrona

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #4262 dnia: Sierpień 01, 2014, 17:34:22 »
A ogólnie czy ktoś dostał jakiś list od sa psp w poznaniu po badaniach lekarskich?

Offline WitaminaC

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 112
  • jooteeerrgieee
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #4263 dnia: Sierpień 01, 2014, 18:41:41 »
W Krakowie nie dostaje się listu że jest się zdolny. Powiedzieli Ci na komisji że jesteś zdolny, to stawiasz się 1 września na szkole o 8 i tyle w temacie. Ćwiczmy lepiej do unitarki  :tuba:
Why so serious?

Offline Piotrk1228

  • Cel: SA PSP Poznań osiągnięty.
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 55
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #4264 dnia: Sierpień 01, 2014, 22:29:00 »
Cadrona zajrzyj kilka stron wstecz.

Offline Ami

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #4265 dnia: Sierpień 02, 2014, 16:30:21 »
Z ciekawości można zadzwonić do sekretariatu (SAPSP Kraków) i zapytać ile osób z rezerwy dostało już zaproszenie na badania...Ciekawe czy biorą ich przed rozpatrzeniem odwołań tych ktorym nie poszlo.

Offline qwertyuio1

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #4266 dnia: Sierpień 03, 2014, 18:33:01 »
siemaneczko !
mam pytanie: Badania zaczynaja mi sie w czwartek. pewnie w 1 dzień sie nie wyrobie więc zakładam ze będę musiał przyjśc tez w piątek. Jeżeli do piątku się nie wyrobię to czy mogę kolejny raz stawić się we wtorek czy muszę w poniedziałek ? Jak to jest ? umawiamy sie na konkretne godziny czy po prostu mamy np. tydzień na załatwienie wszystkich lekarzy ?
Jeszcze jedna sprawa. Startowałem też do Wojskowej Akademii i w czerwcu przeszedlem wszystkie te badania. nie ma mozliwości pokazać im papier ze zaliczylem i oni to uznają ?

KRAKÓW

Pozdrawiam !

Offline BartekB

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #4267 dnia: Sierpień 03, 2014, 19:21:36 »
W Krakowie raczej nie da się wyrobić z badaniami w 2 dni, no chyba że już w czwartek pójdziesz na czczo i po psychologu do laboratorium. Co do terminów to raczej nie są sztywno określone - wiadomo im szybciej tym lepiej.

Offline Hami

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #4268 dnia: Sierpień 03, 2014, 21:23:10 »
odradzam isc na czczo do psychologa.... twoj mozg potrzebuje węglowodanów zeby sprawnie funkcjonować i nie dać się tym piraniom...
nie masz ograniczonego czasu na zrobienie badan wiec mozesz dokonczyc je nawet w nastepny piątek :+



jesteś z listy głownej czy juz z rezerwy?

Offline qwertyuio1

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #4269 dnia: Sierpień 03, 2014, 21:48:03 »
glowna :)

Offline WitaminaC

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 112
  • jooteeerrgieee
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #4270 dnia: Sierpień 04, 2014, 01:37:23 »
siemaneczko !
mam pytanie: Badania zaczynaja mi sie w czwartek. pewnie w 1 dzień sie nie wyrobie więc zakładam ze będę musiał przyjśc tez w piątek. Jeżeli do piątku się nie wyrobię to czy mogę kolejny raz stawić się we wtorek czy muszę w poniedziałek ? Jak to jest ? umawiamy sie na konkretne godziny czy po prostu mamy np. tydzień na załatwienie wszystkich lekarzy ?
Jeszcze jedna sprawa. Startowałem też do Wojskowej Akademii i w czerwcu przeszedlem wszystkie te badania. nie ma mozliwości pokazać im papier ze zaliczylem i oni to uznają ?

KRAKÓW

Pozdrawiam !

wszystko opisywałem kilka stron wcześniej ;)
Why so serious?

Offline piter0

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 70
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #4271 dnia: Sierpień 04, 2014, 10:10:14 »
Czy ktoś jakimś cudem zrobił juz badania w Kato?

Offline moto1fan

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #4272 dnia: Sierpień 04, 2014, 10:14:23 »
Jest na forum ktos z poczatku rezerwy w Krakowie?? Dzwonili juz do kogos??

Offline konik735

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #4273 dnia: Sierpień 04, 2014, 10:41:25 »
Czy ktoś jakimś cudem zrobił juz badania w Kato?

Ostatni lekarz wraca z urlopu 11 sierpnia także wtedy najwcześniej. Czuje całe 90 osób w tym dniu :)

Offline abduls

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #4274 dnia: Sierpień 04, 2014, 11:07:50 »
hahaha też tak sądzę :D ja też jadę więc zapewne dużo osób chce jak najszybciej to załatwić :D sądzę że o 6 będzie już kolejka do rejestracji :D