Autor Wątek: Akcja protestacyjna OSP 2013  (Przeczytany 23666 razy)

Offline dh.michal

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
    • OSP Żebry
Odp: Akcja protestacyjna OSP 2013
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 04, 2013, 20:28:29 »
Nobody's perfect  :rolleyes: Myślę, ze gdybyś podszedł nieco spokojniej - z samymi pytaniami na początek, a dopiero po uporządkowaniu wszystkiego zaproponował jakąś akcję protestacyjną - byłoby to inaczej przyjęte i być może nawet z entuzjazmem. A takie, że już, tu, hurra, jutro itd. przy braku planu i informacji... Wybacz, ale sam widzisz, w co się przerodziło.
Niemniej jednak proponował bym Ci skopiowanie wątków z obu forów i prześledzenie pomysłów i uwag ludzi. Może pokrzyczeli troche, ale w gruncie rzeczy - przynajmniej sprawie - są napewno  życzliwi...  Powodzenia!!
Druhu kolego staram się podchodzić spokojnie. Przecież to były pytania. Pisałem że to nie będzie od razu tylko kilka miesięcy może trwać, a nie jutro. Zobaczymy pożyjemy ale myślę że (gdy już te listy napiszę) po przeanalizowaniu, kto będzie miał ochotę, nawet nie pocztą, a mailem, wyślę do ZOSPRP, do Premiera, do swoich posłów, może coś ruszy.
„Idę tam,skąd wszyscy inni uciekają w obawie przed śmiercią”

http://www.osp.wies-zebry.pl

Offline BM

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 432
Odp: Akcja protestacyjna OSP 2013
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 04, 2013, 21:13:52 »
Oj kolego mylisz się na pewno przekazano mi więcej wiedzy na temat straży, niż druh zero-11 napisał na tym forum, to że ktoś dużo pisze często może nawet coś mądrego, to nie znaczy że dużo wie, bo jak by to mówił to tak, ale pisać, a może kopiować umie każdy, niczego nie sugeruje, ale to jest internet XXI wieku.

I widzisz kolego zero-11 komu w tej dyskusji przypadło miano dziecka neostrady :rofl:

Offline zero-11

  • Search & Rescue
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.525
  • 84810
Odp: Akcja protestacyjna OSP 2013
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpień 04, 2013, 21:46:07 »
ehh.. druhu michałku, ja akurat druhem nie jestem, więc nie musisz mnie tak tytułować. jestem oficerem PSP, pracuję na PB w szkole pożarniczej. i nie chciałem cię obrażać. ja..... po prostu nie lubię głupoty i idiotów. a twoje postulaty można porównać do skarg dziecka, któremu zabrano łopatkę i wiaderko w piaskownicy.
Jakbyś śledził forum, to byś wiedział, że obecnie w całej Straży Pożarnej jest tendencja do oszczędzania, na wszystkim, ze względu na budżet. A ty chcesz żeby ci kupić drugi samochód, bo inna jednostka dostała. No weź ty się zastanów nad sensownością tego co robisz i w jaki sposób.

IT'S NOT SOMETHING YOU DO. IT'S SOMETHING YOU ARE!

Offline dh.michal

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
    • OSP Żebry
Odp: Akcja protestacyjna OSP 2013
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpień 04, 2013, 22:15:29 »
Oj kolego mylisz się na pewno przekazano mi więcej wiedzy na temat straży, niż druh zero-11 napisał na tym forum, to że ktoś dużo pisze często może nawet coś mądrego, to nie znaczy że dużo wie, bo jak by to mówił to tak, ale pisać, a może kopiować umie każdy, niczego nie sugeruje, ale to jest internet XXI wieku.

I widzisz kolego zero-11 komu w tej dyskusji przypadło miano dziecka neostrady :rofl:

A to później dziwicie się że kogoś z was obrażam, jak sami zaczynacie (nie wszyscy, żeby zaraz każdy nie napisał że  choć nie obraził to obraził).
Dziecko Neostrady to chyba ty, a w ogóle co to oznaczy, ty na pewno wiesz, ale ja choć młody i słyszałem to nie bardzo rozumiem, wymyślił to na pewno jakiś .... jak ty. I dlaczego tak mnie nazwałeś, jak wiesz czemu to wyjaśnij.
„Idę tam,skąd wszyscy inni uciekają w obawie przed śmiercią”

http://www.osp.wies-zebry.pl

Offline BM

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 432
Odp: Akcja protestacyjna OSP 2013
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpień 04, 2013, 22:57:45 »
I dlaczego tak mnie nazwałeś, jak wiesz czemu to wyjaśnij.

Jakbyś dzieciaku posiadł umiejętność czytania ze zrozumieniem co wymagane jest już na egzaminie kończącym podstawówkę to byś wiedział, że nie określiłem tym mianem Ciebie lecz kolegę zero-11, co oczywiście było ironią spowodowaną Twoimi durnymi pomysłami.


Offline dh.michal

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
    • OSP Żebry
Odp: Akcja protestacyjna OSP 2013
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpień 04, 2013, 23:06:17 »
ehh.. druhu michałku, ja akurat druhem nie jestem, więc nie musisz mnie tak tytułować. jestem oficerem PSP, pracuję na PB w szkole pożarniczej. i nie chciałem cię obrażać. ja..... po prostu nie lubię głupoty i idiotów. a twoje postulaty można porównać do skarg dziecka, któremu zabrano łopatkę i wiaderko w piaskownicy.
Jakbyś śledził forum, to byś wiedział, że obecnie w całej Straży Pożarnej jest tendencja do oszczędzania, na wszystkim, ze względu na budżet. A ty chcesz żeby ci kupić drugi samochód, bo inna jednostka dostała. No weź ty się zastanów nad sensownością tego co robisz i w jaki sposób.

Sprawa pierwsza, ja dla ciebie nie jestem michałek. Michał, druh, człowiek, ale nie michałek.
O proszę oficer PSP, nie tak dawno w PSP odbywał się także protest, czy Pan oficer także łączył się z kolegami z PSP w tym proteście? Bo większość OSP łączyła się z PSP w tym proteście robiąc to o co poprosili, czyli nie wiele bo tylko zawycie syreną w danym czasie. A że rząd ma  PSP w du..ie, to nie nasza wina. My OSP (kto chce, nikt nie jest zmuszany) też mamy prawo protestować, więc zamiast Pan oficer wesprzeć to przeciwnie, podgrzewa atmosferę na forum żeby wszyscy byli przeciw mnie i protestu.

Złapałeś pierwsze lepsze zdanie nie czytając zrozumiale i piszesz że my chcemy drugi samochód, bo inna jednostka kupiła.
Zacytuj gdzie napisałem że chcemy drugi samochód? A jak nie znajdziesz to może powrót do przedszkola, do piaskownicy i baw się łopatką i wiaderkiem, a potem nauczyć się czytać. Jeżeli nam nie będzie potrzebny, a komuś z terenu będzie bardziej potrzebny ten samochód, to jedyny oddamy, wiedząc że tam się bardziej przyda. Nie licząc na to że dostaniemy kolejny.

Jak bym czytał forum to bym wiedział no tak, tego forum nie czytam i nie wiem co się na świecie dzieje.
Wiem że się oszczędza, ale właśnie dlaczego w straży? Może czas żeby to politycy oszczędzali na sobie, a nie na tym co potrzebne czyli m.in. straż, czy PSP czy OSP. A nawet jak na sobie nie zaczną oszczędzać, to jak będą chcieli to te pieniądze znajdą na pewno, tylko trzeba im w tym chceniu pomóc, np. takim protestem.
Więc to ty się zastanów co robisz.
„Idę tam,skąd wszyscy inni uciekają w obawie przed śmiercią”

http://www.osp.wies-zebry.pl

Offline dh.michal

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
    • OSP Żebry
Odp: Akcja protestacyjna OSP 2013
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpień 04, 2013, 23:13:25 »
I dlaczego tak mnie nazwałeś, jak wiesz czemu to wyjaśnij.

Jakbyś dzieciaku posiadł umiejętność czytania ze zrozumieniem co wymagane jest już na egzaminie kończącym podstawówkę to byś wiedział, że nie określiłem tym mianem Ciebie lecz kolegę zero-11, co oczywiście było ironią spowodowaną Twoimi durnymi pomysłami.

Dzieciakiem zapewne jesteś ty. Czytać ze zrozumieniem także nie umiesz ty. Bo jak napisałem nie wiem, i gó.no mnie to obchodzi co oznacza dziecko neostrady, ale jesteś nim ty. I z tej mojej niewiedzy w tym głupim temacie, myślałem że to do mnie. Rozumiesz dziecko czy nie?



Moderator: W związku z kolejnymi przypadkami łamania Regulaminu forum, obrażaniem innych użytkowników oraz brakiem reakcji na uwagi moderatora Twoje konto będzie częściowo i czasowo zablokowane. /Sylwek
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2013, 07:26:03 wysłana przez Sylwek »
„Idę tam,skąd wszyscy inni uciekają w obawie przed śmiercią”

http://www.osp.wies-zebry.pl

Offline marcinun

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 100
Odp: Akcja protestacyjna OSP 2013
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpień 04, 2013, 23:21:53 »
chyba już czas zamknąć tą "dyskusję"

Offline pol102

  • Software Developer
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 428
  • Cichy spec od czarnej roboty.
Odp: Akcja protestacyjna OSP 2013
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpień 05, 2013, 01:00:29 »
dh.michał
Napiszę leniwy kłamczuchu, względnie osobo nie potrafiąca czytać ze zrozumieniem, napisałeś że znasz regulamin... tymczasem:
Cytuj
10.   Staraj się nie umieszczać postów jednozdaniowych, a tym bardziej jednowyrazowych.
11.   Nie umieszczaj dwóch postów z rzędu w niedługim odstępie czasu. Użyj przycisku "Modyfikuj" i dopisz, to co zapomniałeś, do istniejącego już postu.

I naprawdę możesz kręcić, wciskać kit, opowiadać głupoty, nawijać makaron na uszy, robić z nas głupków, robić z siebie pokrzywdzonego, ale wiedz, że będziemy Cię gnębić merytorycznymi wypowiedziami aż skończysz z tą praktyką.
A z racji robienia z kolegi zero-11 debila, polecam Ci zestaw "mały Jezus" - 2 deseczki i komplet gwoździ, żebyś mógł się ukrzyżować i dalej rozpisywać się czego to dla świata nie zrobiłeś.
Jeśli robisz coś za darmo i czujesz, że daje Ci to radość, to wiedz iż muisz robić to na 200% swoich umiejętności.