Autor Wątek: Badanie do pracy magisterskiej na temat zawodowych strażaków  (Przeczytany 1211 razy)

Offline muszka_95

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Witam serdecznie,

jestem studentką V roku psychologii i piszę obecnie pracę magisterską na temat satysfakcji z pracy wśród zawodowych strażaków. Udało mi się zebrać już 60 ankiet, ale wciąż brakuje mi 50. Mam nadzieję, że któryś z Panów Strażaków zechce poświęcić 10 minut czasu i wypełnić ankietę (link poniżej).
Praca strażaka jest tak ważna a tak często niedoceniana, dlatego też zdecydowałam się pisać o tym zawodzie.
Prowadząc badania przekonałam się, że Strażacy to bardzo pomocni i życzliwi ludzie więc mam nadzieję, że uda mi się tutaj znaleźć brakujące osoby.

Ankieta jest całkowicie anonimowa i uzyskane dane nie będą wykorzystane do żadnych innych celów poza napisaniem pracy. Część z osób dziwi się dlaczego pytam o miejsce pracy - otóż muszę wymienić w pracy miejscowości, z których pochodziły osoby badane, żeby wyniki były bardziej wiarygodne.

Z góry dziękuję za pomoc.
Będę bardzo wdzięczna.

Paulina

LINK DO ANKIETY:
https://docs.google.com/forms/d/1HUL6reTu39MfZtzNn_L_uqWQ3TPHscQEsNZyOjwSkfo/edit
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2013, 17:16:40 wysłana przez muszka_95 »