Autor Wątek: Tatuaże i wynagrodzenie ?  (Przeczytany 50190 razy)

Offline boloyung

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 285
Odp: Tatuaże i wynagrodzenie ?
« Odpowiedź #100 dnia: Luty 15, 2014, 17:19:24 »
ameba..w porywach pantofelek....tyle w temacie...a podsumowując ...w sprawie tatuaży w służbie i ich zakazu to.... możesz sobie pogdakać..tyle Twojego i tylko to Ci zostało..wpływu na nic nie masz i mieć nie będziesz...za wysokie progi , no i pewnie krew z tego powodu Cie zalewa...ale jakoś to przeżyjesz...jak zawsze gdy chciałoby się ale...dupa z tego...nie da się.
Długo musiałeś nad tym myśleć bo jednak użyłeś słowa tatuaż, niestety twoje niskie IQ nie pozwoliło się skupić dalej. Dobrze że chociaż przyznałeś się do dwóch schorzeń które niestety cię dopadły. Dlatego ponownie życzę zdrówka i wróć jak wyzdrowiejesz.
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie.

Offline Zbrodniarz

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 363
Odp: Tatuaże i wynagrodzenie ?
« Odpowiedź #101 dnia: Luty 15, 2014, 18:13:51 »
Widzę, że temat nie daje ci spokoju i tradycyjnie na końcu każdej dyskusji musisz postawić swoje zdanie. Byle to było nawet nic nie znaczące pierdnięcie, "byle moje". Oj bolo, bolo- urwisie ze szkolnej ławy...

Offline ARGA

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Zycie weryfikuje nasze widzenie świata
Odp: Tatuaże i wynagrodzenie ?
« Odpowiedź #102 dnia: Luty 15, 2014, 21:03:50 »
To takie nerwowe zachowania ludzi z problemami, podobno da się to leczyć. Nazywa się to chyba ZNP ...czy jakoś tak. Niech dotrze do Ciebie że nic zrobić nie możesz, nikit Twojego zdania nie będzie brał pod uwage i nikt nawet nie jest zainteresowany Twoimi wypocinami i jadem plutym na lewo i prawo....Nie możesz nic..poprostu. Niech ta bolesna dla Ciebie prawda dotrze do Ciebie i w końcu to zrozum.
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2014, 10:14:45 wysłana przez ARGA »
Masz prawo mieć swoje zdanie ..ale ja mam prawo mieć je w ................ ale zawsze możemy podyskutować.

Offline boloyung

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 285
Odp: Tatuaże i wynagrodzenie ?
« Odpowiedź #103 dnia: Luty 16, 2014, 21:10:31 »
Obaj jednak powinniście leczyć się na nogi bo na głowę niestety już za późno. Piszcie dalej byle na temat, bo jak na razie nawet nie już śmiać się nie ma z czego, chyba skończył się wam asortyment inwektyw.
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie.

Offline ARGA

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Zycie weryfikuje nasze widzenie świata
Odp: Tatuaże i wynagrodzenie ?
« Odpowiedź #104 dnia: Luty 17, 2014, 09:36:43 »
Chyba jednak naprawdę nie zależy Ci na jakości dyskusji ale tylko na tym aby zawsze mieć ostatnie zdanie. Możemy gadać w tym temacie bez przerwy , ale sens pozostanie bez zmian...Ty chciałbyś zabronić każdemu tego co się Tobie nie podoba ale nic zrobić nie możesz bo Twojego zdania w wielu ważnych kwestiach nikt nie będzie brał pod uwagę i tylko to jest ważne....możesz sobie pogadać, możesz narzekać, możesz jeszcze parę rzeczy .... i całe szczęście bo gdyby tacy ograniczeni ludzie jak Ty mieli podejmować decyzje dotyczące wszystkich to straż przypominałaby paramilitarne grupy fanatyków z południa stanów USA. Temat od początku dotyczył tego co można a nie czego Ty byś chciał...I tak jak od początku piszemy co można , tak jest w jednostkach do tej pory i nie zmienia się i pewnie długo nie zmieni...Na szczęście decyzje podejmują ludzie myślący inaczej niż Ty ..człowiek z ego małego kaprala z śmiesznym wąsikiem.
Masz prawo mieć swoje zdanie ..ale ja mam prawo mieć je w ................ ale zawsze możemy podyskutować.

Offline boloyung

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 285
Odp: Tatuaże i wynagrodzenie ?
« Odpowiedź #105 dnia: Luty 17, 2014, 18:36:05 »
Cytuj
Jedno dotyczy tatuaży , posiadam już kilka jak narazie nie przeszkadzają na badaniach w tym roku chciałbym wytatuować całą rękę do samego nadgarstka możecie mi powiedzieć komu to będzie wadziło D-cy JRG komendantowi czy chodzi tylko o lekarza na badaniach MSW ??
Takie było postawione pytanie, nie o to czy ja czy ktokolwiek inny chciałby zabraniać, co w tak zadanym pytaniu sprawiło ci trudność??To czy jest to sztuka to już był twój tępy wywód, dla mnie jest to nie do przyjęcia w mundurze, gdzie indziej to człowieku tatuuj się nawet na dzwonie. Widzę że wizję kaprala zaczerpnąłeś chyba z,, Krola"- ale jak tata ,,załatwili" by synalek nie poszedł do wojska to pozostają tylko filmy i głupoty wypisywane np na forum.Jeżeli jest to całkowicie dozwolone to dlaczego te twoje ,,artystyczne dzieła" mają niby nie wystawać poza koszulę ? W Policji już prawie 4 lata temu zakazali przyjmowania ludzi z tatuażem u nas niestety ten okres jeszcze nie nastąpił, ale zobaczymy .....Także nie ciesz się za bardzo........opisałbym twoją osobę w taki sam sposób jak ty ale nie zniżę się do twojego poziomu.
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2014, 19:27:54 wysłana przez boloyung »
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie.

Offline ARGA

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Zycie weryfikuje nasze widzenie świata
Odp: Tatuaże i wynagrodzenie ?
« Odpowiedź #106 dnia: Luty 17, 2014, 22:55:01 »
Tępego to gniocie ograniczony możesz sobie w rodzinie poszukać, bo tepego tak jak Ty na tym forum to jeszcze nikt nie widział...o kaprala gniocie to chodziło o Hitlera ...bo on tak jak Ty chciał wszystkich jedną miara robic i na jeden wygląd więc nie pieprz głupot jak potrzaskany , skąd tępy młocie wiesz czy w wojsku byłem czy nie że pieprzysz głupoty na lewo i prawo? Ja wojsko odsłuzyłem gdy była armia nie przedszkole więc popatrz gdzie i kiedy Ty słuzyłeś.  W Policji nikt nie daje zakazów i jak juz rzucasz bredniami to sprawdz czy kolejny raz nie wyjdziesz na skończonego idiote jak juz nie raz , sprawa ostatnia ..nie strasz mnie zmianą przepisów co do zmiany w regulacji w sprawie tatuazy i innych ...134 dni do emki...mówi Ci to coś ..gniocie... więc nawet gdyby do władzy dorwały się takie ograniczone indywidua jak Ty i zmienili przepisy, co zresztą nie jest takie łatwe bo musieliby wywalic kilaset osób z strazy za tatuaże  to moga mi juz nadmuchać a opisywac możesz sobie kogo chcesz , na Twój temat na tym forum juz tyle określeń było że mozna pisac Twój nick zamiast całej litanii głupich okresleń i kazdy zrozumie o co chodzi. Jeśteś gburem i chamem to w taki sam sposób jak Ty,  ja rozmawiać będe z Toba.
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2014, 23:03:40 wysłana przez ARGA »
Masz prawo mieć swoje zdanie ..ale ja mam prawo mieć je w ................ ale zawsze możemy podyskutować.

Offline boloyung

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 285
Odp: Tatuaże i wynagrodzenie ?
« Odpowiedź #107 dnia: Luty 18, 2014, 21:07:16 »
Jedyne co ci się udało w życiu to stracić mózg, poza tobą nie wdziałem na tym forum bardziej ograniczonego człowieka, przy czym człowiek nawet do ciebie nie bardzo pasuje. Cały czas zamiast skupić się na temacie tatuażu piszesz o Adolfku. Rozumiem że to twój idol, to by wiele wyjaśniło.
Cytuj
Jeśteś gburem i chamem
Widzę że admin ma niezły ubaw bo nawet nie raczy reagować. 134 dni do emki??Chwalisz się czy żalisz???A co to ma wspólnego z tematem ???Pewnie nic bo nie masz nic do powiedzenia normalnego więc wypisujesz brednie, zabieraj zabawki i spiep..aj do innej piaskownicy dzieciaku. Tutaj jest temat tatuaże i wynagrodzenie - frajerze.

Moderator: Raczy reagować i moja reakcja to bezczynność, bo znowu będziesz mi płakał i żalił się na forum, że łączę funkcję użytkownika z moderowaniem (co zawsze robiłem osobno kolorami dla forumowicza i osobno dla trybu moda) więc zostawiam te posty. Niech inni też posmakują inteligentnej dyskusji z Tobą. Proś poprzez PW albo poprzez Zgłoś do moderatora - może inni moderatorzy się pochylą nad tymi postami......          :wall: :wall: :wall: robn
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2014, 01:24:27 wysłana przez robn »
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie.

Offline boloyung

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 285
Odp: Tatuaże i wynagrodzenie ?
« Odpowiedź #108 dnia: Luty 19, 2014, 17:57:37 »
Widzę że brak obiektywizmu udziela się nawet i adminowi, brak reakcji to typowe aby podbić ilość wejść na powoli zapomniane forum. Wyraźnie podobnie myślące osobniki trzymają się razem, więc trzymaj sobie te posty bo tyle wam tylko zostało. Pozdrawiam, dalej już sami taplajcie się w błocie bo w temacie nic mądrego nie wymyślicie. A ....i na koniec bezczynność to brak reakcji, więc należałoby wiedzieć co się pisze, może wtedy pisałbyś  mniej głupot jako admin.
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2014, 18:32:24 wysłana przez boloyung »
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie.

Offline Zbrodniarz

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 363
Odp: Tatuaże i wynagrodzenie ?
« Odpowiedź #109 dnia: Luty 19, 2014, 18:47:43 »
Cytuj
Widzę że brak obiektywizmu udziela się nawet i adminowi

"Obiektywny jest tylko Pan Bóg. Człowiek zawsze jest subiektywny"- Plum II.

Cytuj
Pozdrawiam, dalej już sami taplajcie się w błocie bo w temacie nic mądrego nie wymyślicie.

Co ty mądrego wymyśliłeś w tym temacie. Jakie masz zasługi ?

Cytuj
A ....i na koniec bezczynność to brak reakcji, więc należałoby wiedzieć co się pisze, może wtedy pisałbyś  mniej głupot jako admin.

Czyżbyś chciał zostać adminem ? Skoro jesteś najmądrzejszy ze wszystkich tu zebranych i możesz pochwalić się najwyższym IQ, to próbuj...
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2014, 18:56:11 wysłana przez Zbrodniarz »

Offline boloyung

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 285
Odp: Tatuaże i wynagrodzenie ?
« Odpowiedź #110 dnia: Luty 20, 2014, 11:01:23 »
Cytuj
"Obiektywny jest tylko Pan Bóg. Człowiek zawsze jest subiektywny"
Obiektywizm - przedstawienie przez człowieka sytuację, w sposób faktyczny, realny. Przedstawienie w sposób obustronny, czyli sprawiedliwy.
Subiektywizm - przedstawianie i ocenianie czegoś wyłącznie z własnego punktu widzenia-tępaku.
Wypowiedź admina to zwykły sceptycyzm
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie.

Offline Zbrodniarz

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 363
Odp: Tatuaże i wynagrodzenie ?
« Odpowiedź #111 dnia: Luty 20, 2014, 11:13:51 »
 :rofl:

Wypowiedź admina jest subiektywna, ponieważ wyraził w niej własną opinię na twój temat. A, że jest to opinia niezbyt przychylna, to już nie jego problem, a raczej twej postawy, która tutaj prezentujesz.

A tępaka to sobie w spodniach poszukaj. Może jak nim poruszasz to i westchniesz na końcu...

Offline boloyung

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 285
Odp: Tatuaże i wynagrodzenie ?
« Odpowiedź #112 dnia: Luty 20, 2014, 11:26:45 »
Czyli zrozumiałeś że nie była to obiektywna opinia, subiektywnie mógł się wypowiadać nie zaznaczając kolorem jako admin. I nie pisz na forum o swoich zabawach nikogo to nie interesuje czym i w jaki sposób się zaspokajasz.
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie.

Offline Zbrodniarz

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 363
Odp: Tatuaże i wynagrodzenie ?
« Odpowiedź #113 dnia: Luty 20, 2014, 11:35:57 »
Oczywiście. Obiektywny na tym forum jesteś ty.

Cytuj
I nie pisz na forum o swoich zabawach nikogo to nie interesuje czym i w jaki sposób się zaspokajasz.

Ale przecież nie pisałem o sobie. Prosta konstrukcja zdania sprawia ci problemy ze zrozumieniem ? Trochę to słabe jak na osobę o najwyższym IQ na tym forum.

Offline Fireman22

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 157
Odp: Tatuaże i wynagrodzenie ?
« Odpowiedź #114 dnia: Luty 20, 2014, 14:03:05 »
Panowie, wymieńcie się adresami zamieszkania, spotkajcie i dajcie po razie..bo oboje gadacie że się nie zniżycie do poziomu drugiego.A niestety oboje schodzicie jeszcze niżej w każdym poście.Obstawiam że "boloyung" nigdy nie odpuści.Więc "Zbrodniarz" będziesz górą jeśli nie wciągniesz się w kolejną przegadanke.Pozdrawiam
"jeśli czegoś pragniesz to jesteś w stanie osiągnąć wszystko"

Offline slrr

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Tatuaże i wynagrodzenie ?
« Odpowiedź #115 dnia: Luty 21, 2014, 12:39:08 »
Wszystko można zrobić jeżeli się bierze za to odpowiedzialność. Jeżeli jest to zgodne z obowiązującymi przepisami to nie rozumiem tego typu przepychanek i wzajemnego opluwania się. Wszyscy jesteśmy strażakami.

Offline ARGA

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Zycie weryfikuje nasze widzenie świata
Odp: Tatuaże i wynagrodzenie ?
« Odpowiedź #116 dnia: Luty 21, 2014, 18:38:22 »
Szkoda gadać z kimś takim... Facet jest jak świnia...naplujesz mu w gębe on powie ze deszcz pada. Pisze że ma faszystowskie zapędy jak kapral Hitler a ten bredzi że Hitler jest moim idolem...potem głupie szczeniackie teksty o tym że się żale że odchodzę na emke....żale? Ja? Dziecko...bo chyba gadam z dzieckiem....jeszcze duzo wody upłynie z prądownic zanim Ty na nią pójdziesz...Panowie którzy pisali do mnie na pw...Przepraszam żeod razu nie posłuchałem waszych rad...macie racje. Już nie bedę poniżał się do jego poziomu...i dziękuje za linki do poczytania jego kretyńskich wypowiedzi. Macie racje..jest jak Macierewicz, jak to kilka osób mi napisało...on zawsze musi mieć racje i ostatnie słowo..chociażby miał to być tylko odgłos puszczanego w towarzystwie bąka...ale będzie jego...
Masz prawo mieć swoje zdanie ..ale ja mam prawo mieć je w ................ ale zawsze możemy podyskutować.

Offline zero-11

  • Search & Rescue
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.525
  • 84810
Odp: Tatuaże i wynagrodzenie ?
« Odpowiedź #117 dnia: Luty 22, 2014, 08:28:16 »
może by tak wydzielić osobny wątek lub chociaż zmienić tytuł tego, bo od parudziesięciu ostatnich wpisów posty nie mają nic wspólnego z obecnym tematem dyskusji.  :wall:

IT'S NOT SOMETHING YOU DO. IT'S SOMETHING YOU ARE!

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.692
Odp: Tatuaże i wynagrodzenie ?
« Odpowiedź #118 dnia: Luty 23, 2014, 13:53:49 »
I tak będzie na razie zamykam!
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk