Autor Wątek: [Poszukuję] materiały -podest ruchomy IP , żurawie przeładunkowe II Ż  (Przeczytany 12539 razy)

Offline DjDhan

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 203
Witam
Pytanko mam takie, czy ma ktoś z Was jakieś materiały pomocne w przygotowaniu do egzaminu na powyższe uprawnienia.  Zapisałem się na kurs, który jest już w trakcie, i zostało tylko oczekiwanie na egzamin.. materiały dostałem,  ale jakieś takie byle jakie. Podobno HDS i zwyżka to praktycznie to samo, ale jednak czymś się różni. Chciałbym iść pewnie na egzamin i dlatego pasowało by się dobrze przygotować. Na internecie nic nie mogę znaleźć, a może ktoś z Was ma coś w swoim posiadaniu.
pozdrawiam

Offline str MATKA

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: [Poszukuję] materiały -podest ruchomy IP , żurawie przeładunkowe II Ż
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 12, 2013, 21:19:38 »
Witam jeżeli chodzi o kat 1P to jest ksieżka ,,Podesty Ruchome,, dostępna na allegro dości dokładna jeżeli chodzi o podety samojezdne bo zapewne chodzi o ten podtyp ,w tej chwili autora nie pamietam jeżeli bedziesz zainteresowany moge ci podaci
,jak i pytania na egzamin  które zakceptowała osoba z UDT pozdrawiam

Offline DjDhan

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 203
Odp: [Poszukuję] materiały -podest ruchomy IP , żurawie przeładunkowe II Ż
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 12, 2013, 21:52:07 »
bardzo chętnie wszystkie informacje przygarnę :) zachęcam osoby które odbyły już te szkolenia i pamiętają pytania zadawane podczas egzaminu do podzielenia się nimi ze mną  tu na forum  :rolleyes:

Offline Champion

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 738
Odp: [Poszukuję] materiały -podest ruchomy IP , żurawie przeładunkowe II Ż
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 13, 2013, 09:17:52 »
egzamin miałem w marcu w Gdańsku. Dostaliśmy 10 pytań A,B,C,D i 5 pytań otwartych. Robiłem równolegle podesty i HDS`y, więc pisałem dwa testy. Egzamin praktyczny na podesty wyglądał tak, aby podjechać podestem na dach, położyć belkę i zjechać na dół (druga osoba ją ściągała), a na HDS`y wystarczyło przesunąć hak z pachołka na pachołek. Posiadam w domu książki przygotowujące do egzaminu na HDS i 1P, jeżeli byłbyś zainteresowany to mogę w weekend wrzucić fotki.

Offline DjDhan

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 203
Odp: [Poszukuję] materiały -podest ruchomy IP , żurawie przeładunkowe II Ż
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 13, 2013, 11:10:26 »
super :) bardzo chętnie, byłbym naprawdę wdzięczny  :)

Offline Champion

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 738
Odp: [Poszukuję] materiały -podest ruchomy IP , żurawie przeładunkowe II Ż
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 14, 2013, 19:11:43 »

Offline DjDhan

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 203
Odp: [Poszukuję] materiały -podest ruchomy IP , żurawie przeładunkowe II Ż
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 14, 2013, 21:48:43 »
super ! wielkie dzięki za chęci dobry człowieku :) pobrane  :)
pozdrawiam

Offline Buczek1

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Panowie gdyby ktoś jeszcze kiedys potrzebował zapoznać się z pytaniami na egzamin udt to na tej stronie

http://www.pytanianaegzaminudt.pl

jest kilka pytań wraz z opracowaniem