Autor Wątek: Oferta sieci komórkowej dla strażaków OSP  (Przeczytany 14539 razy)

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Oferta sieci komórkowej dla strażaków OSP
« dnia: Maj 11, 2013, 20:25:04 »
Cytuj
Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP i firma Orange opracowały specjalną ofertę telefonii komórkowej dla członków Ochotniczych Straży Pożarnych.

Członkowie OSP mogą dokonywać zakupu usług, używając specjalnych kodów przypisanych do każdej OSP.

Kody zamieszczone są na poziomie Zarządów Oddziałów Gminnych ZOSP RP „Systemie OSP” w zakładce „kody do Orange”.  Udostępniane one będą przez Zarządy Oddziałów Gminnych ZOSP RP.

http://www.zosprp.pl/?q=content/oferta-sieci-komorkowej-dla-strazakow-osp

Offline Fojermon998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Oferta sieci komórkowej dla strażaków OSP
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 27, 2013, 18:21:29 »
Witam. Czy ktoś to już testował? Jakieś haczyki?

Offline maniek11

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: Oferta sieci komórkowej dla strażaków OSP
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 27, 2013, 20:56:51 »
Wie ktoś jak uzyskać kod dostępu do tej oferty?

Offline krzysiek_2k

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 324
Odp: Oferta sieci komórkowej dla strażaków OSP
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 27, 2013, 21:29:58 »
Kody są na stronie systemu OSP - tam, gdzie się wypełnia raporty po walnych zebraniach - https://www.osp.org.pl/

Offline maniek11

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: Oferta sieci komórkowej dla strażaków OSP
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 27, 2013, 21:32:29 »
A ktoś wie skąd mam wziąć login i hasło do zalogowania się.

Offline katopo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 332
Odp: Oferta sieci komórkowej dla strażaków OSP
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 27, 2013, 22:42:38 »
Zalogowałem się i to jest taka oferta:

Cytuj
Wybierając dedykowaną ofertę dla członków Ochotniczej Straży Pożarnej korzystasz z atrakcyjnej oferty i zyskujesz:

    bezpłatne, nielimitowane rozmowy:
    ze wszystkimi w Orange w planie 15,
    ze wszystkimi w Orange  i na numery stacjonarne w planie 30,
    do wszystkich sieci w planie 49,
    Internet w telefonie 2 GB w planie 49 lub w promocyjnej cenie w pozostałych planach,
    atrakcyjną stawkę za minutę połączenia do innych sieci – od 0,18 zł (0,15 zł netto),
    niski abonament -  od 18,45 zł (15 zł netto),
    smartfony w korzystnych cenach.


Czas trwania umowy:24 miesiące
Miesięczna opłata abonamentowa:18,45 zł

Co zyskujesz

    abonament tylko 18,45zł
    aparaty w atrakcyjnych cenach
    rozmowy bez limitu do Orange
    52 minuty do wszystkich sieci

    Nokia 100 121,77 zł
    Samsung C3520 244,77 zł
    Samsung S5610 490,77 zł
    Nokia Lumia 510 613,77 zł
    Nokia 206 244,77 zł

Czas trwania umowy:24 miesiące
Miesięczna opłata abonamentowa:36,90 zł

Co zyskujesz

    abonament tylko 36,90
    aparaty w atrakcyjnych cenach
    rozmowy bez limitu do Orange i sieci stracjonarnych
    sms'y bez limitu do Orange
    200 minut do wszystkich sieci



    Nokia Asha 206 1,23 zł
    Samsung Galaxy Mini 1,23 zł
    Samsung S5610 1,23 zł
    Nokia Lumia 820 1351,77 zł
    Samsung Galaxy S III 1966,77 zł
    Sony Xperia J 490,77 zł
    IPhone 5 32GB 2827,77 zł
    Nokia Asha 302 1,23 zł


Offline janosik

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 392
  • OSP & PSP
Odp: Oferta sieci komórkowej dla strażaków OSP
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 28, 2013, 08:06:56 »
Taki sam stan rzeczy (oferta) jest osiągalny na stronie ZG OSP bez logowania...a odpowiedni login jest potrzebny do weryfikacji, czy ktoś dostał od swojej OSP zielone światło na przystąpienie do oferty - chyba tak to wygląda :P

Offline Michaszs

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.221
Odp: Oferta sieci komórkowej dla strażaków OSP
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 17, 2013, 16:49:38 »
Panowie powiedzcie mi jak uzyskać dostęp do tego kodu? Jest on różny dla każdej jednostki?
Niestety komendant miejsko-gminny nie wie o co chodzi. Odsyła mnie do prezesa ZM ZOSP RP, który ma tylko kody dostępu do platformy e-learningowej do teorii z kursów organizowanych przez PSP. Naczelnik i prezes również nie wiedzą jak się tam dostać.
Pomóżcie!
Św. Florianie módl się za nami gdy wezwani syreną do akcji wyjeżdżamy...

Offline OSP Mogilno

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 149
Odp: Oferta sieci komórkowej dla strażaków OSP
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 17, 2013, 17:36:46 »
ten kod jest w systemi osp do ktorego corocznie ktos z zarzadu gminnego wprowadza dane wszystkich jednostek ze swojego terenu. Musisz poprosic o ten kod osobe ktora wprawadza te dane, chociaz u Nas kazda jednostka otrzymala ten kod od zarzadu
małe OSP też wiele mogą : www.ospmogilno.pl

Offline katopo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 332
Odp: Oferta sieci komórkowej dla strażaków OSP
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 08, 2013, 17:54:37 »
Dla zainteresowanych tematem oferta została zaktualizowana i jest lepsza niż poprzednia.

szczegóły: http://www.zosprp.poznan.pl/aktualnosci.php/1001_nowa_jeszcze_bardziej_atrakcyjna_oferta_orange_dla_osp.html

sam chyba skuszę się na abonament 18,45zł i Xperie J

Offline Michaszs

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.221
Odp: Oferta sieci komórkowej dla strażaków OSP
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 08, 2013, 21:55:46 »
Miałem brać tą ofertę Firma 49 ale miałem umowę na kartę i żeby ją szybko zerwać musiałem zmienić sieć, gdzie dostałem w prezencie 60zł do wygadania. Gdyby nie ten prezent płaciłbym 61zł zamiast 43 :D
Musi być bardzo dużo chętnych na te oferty w kraju...
Św. Florianie módl się za nami gdy wezwani syreną do akcji wyjeżdżamy...

Offline darkpower

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Oferta sieci komórkowej dla strażaków OSP
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 17, 2013, 14:49:21 »
Witam.
Dostępy do kodów ma osoba która wprowadza raporty z walnych z zebrań... Może to być prezes z mojej jednostki? Komendant gminny czy kto jeszcze ? Jak to się konkretnie nazywa ? Kod dostępu do oferty z orange ?

Offline krzysiek_2k

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 324
Odp: Oferta sieci komórkowej dla strażaków OSP
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 17, 2013, 15:11:23 »
Nazywa się to "Kody dla Orange" - trzecia pozycja od góry w menu po zalogowaniu się do systemu.

Offline darkpower

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Oferta sieci komórkowej dla strażaków OSP
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 17, 2013, 18:06:04 »
ok, ale żeby tam się zalogować trzeba mieć jakieś haslo i login:).
Tak więc kto w waszych jednostkach ma do tego dostęp ?
Bo chcę właśnie wziąć kom na abonament, może akurat zaproponują coś ciekawego :)

Offline Michaszs

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.221
Odp: Oferta sieci komórkowej dla strażaków OSP
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 17, 2013, 18:30:32 »
ok, ale żeby tam się zalogować trzeba mieć jakieś haslo i login:).
Tak więc kto w waszych jednostkach ma do tego dostęp ?
Bo chcę właśnie wziąć kom na abonament, może akurat zaproponują coś ciekawego :)
Musisz męczyć naczelnika lub prezesa, jeśli oni nie mają namiarów to męczyć komendanta miejsko-gminnego OSP albo zarząd miejski ZOSP RP. Po długich bojach w moim wypadku poskutkowało...
Św. Florianie módl się za nami gdy wezwani syreną do akcji wyjeżdżamy...

Offline darkpower

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Oferta sieci komórkowej dla strażaków OSP
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 18, 2013, 00:00:58 »
osoba która wprowadza raporty z walnych u mnie w jednostce została namierzona :D.
Ostatnie pytanie chyba jakie mam, to czy jak pójdę z tym kodem to trzeba to jakoś dokumentować np legitymacją ?.
Chciałbym to zrobić tak, że wezmę sobie babcię, która abonament weźmie na siebie gdyż na nią mam zarejestrowaną neostradę (gdy ma się w orange neostrade odejmują od abonamentu 15zł czy coś koło tego jak się dowiedziałem), tylko zastanawiam się czy uwierzą że ona jest członkiem OSP :D No i nie wiem czy można połączyć to i to :]

Offline przemissimo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 304
  • KM PSP m.st. Warszawy
Odp: Oferta sieci komórkowej dla strażaków OSP
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 27, 2013, 15:09:20 »
Ja sobie właśnie zamówiłem tą ofertę za 30zł miesięcznie i do tego Samsung Galaxy Young.

Offline darkpower

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Oferta sieci komórkowej dla strażaków OSP
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 27, 2013, 16:37:05 »
bylem w salonie orange, gość mówił że z oferty specjalnej można tylko skorzystać przez internet, tak więc nie można np połączyć tego z rabatem (jak sie ma internet czy inny nr w orange) :/.
Ja czekam na Xperia M :)

Offline przemissimo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 304
  • KM PSP m.st. Warszawy
Odp: Oferta sieci komórkowej dla strażaków OSP
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 22, 2014, 21:20:57 »
Słuchajcie, wziąłem ofertę 25 w której są minuty i smsy do orange bez limitów za 0zł i poza siecią 300 minut miesięcznie. Dostałem dziś rachunek 140zł za 189 SMSów po 20gr i za wygadanie 270 minut... Żart jakiś?

Offline intenso

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
Odp: Oferta sieci komórkowej dla strażaków OSP
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 14, 2014, 10:36:38 »
Wziąłem abonament za 42 zł dostałem pierwsza faktóre na ponad 60 zł kolega miał tak samo też na ponad 60 zł dróga faktóra na prawie 50 zł!!! Robią nas w balona razem z Zarządem Głównym Zarząd Główny wprowadził Orange do struktur OSP i nas namawiają, opowiadaja ładnie pięknie jak to za darmo bedziemy dzwonić a o kruczkach prawnych zawartych w umowach ani słowa. Skandal Przygotowałem sie na abonament na 42 zł a nie na 60zł !!!! w Orange się głupio tłumaczą że to wyrównanie ( o którym mowa nie była) że połączenia miedzy narodowe ( nigdzie nie dzwonie za granice) !!! Żenada Panowie Odradzam ten ORNAGE !!!

Offline Fistach

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.339
Odp: Oferta sieci komórkowej dla strażaków OSP
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 14, 2014, 11:03:24 »
Wziąłem abonament za 42 zł dostałem pierwsza faktóre na ponad 60 zł kolega miał tak samo też na ponad 60 zł dróga faktóra na prawie 50 zł!!! Robią nas w balona razem z Zarządem Głównym Zarząd Główny wprowadził Orange do struktur OSP i nas namawiają, opowiadaja ładnie pięknie jak to za darmo bedziemy dzwonić a o kruczkach prawnych zawartych w umowach ani słowa. Skandal Przygotowałem sie na abonament na 42 zł a nie na 60zł !!!! w Orange się głupio tłumaczą że to wyrównanie ( o którym mowa nie była) że połączenia miedzy narodowe ( nigdzie nie dzwonie za granice) !!! Żenada Panowie Odradzam ten ORNAGE !!!
Dzięki za info. Sam się nad tą ofertą zastanawiałem ale u mnie w oddziale ZOSP o tym nie słyszeli...

Offline Michaszs

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.221
Odp: Oferta sieci komórkowej dla strażaków OSP
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 14, 2014, 12:38:24 »
Zapewne masz faktury papierowe, za ktore potem wychodzi abonament kolo 50 zl, jak zglosisz ze rezygnujesz z papierowej to masz 43zl.
Św. Florianie módl się za nami gdy wezwani syreną do akcji wyjeżdżamy...

Offline Radhezz

  • Audaces fortuna iuvat
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.712
  • Getting too old for this shit
Odp: Oferta sieci komórkowej dla strażaków OSP
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 15, 2014, 00:35:52 »
Wziąłem abonament za 42 zł dostałem pierwsza faktóre na ponad 60 zł kolega miał tak samo też na ponad 60 zł dróga faktóra na prawie 50 zł!!! Robią nas w balona razem z Zarządem Głównym Zarząd Główny wprowadził Orange do struktur OSP i nas namawiają, opowiadaja ładnie pięknie jak to za darmo bedziemy dzwonić a o kruczkach prawnych zawartych w umowach ani słowa. Skandal Przygotowałem sie na abonament na 42 zł a nie na 60zł !!!! w Orange się głupio tłumaczą że to wyrównanie ( o którym mowa nie była) że połączenia miedzy narodowe ( nigdzie nie dzwonie za granice) !!! Żenada Panowie Odradzam ten ORNAGE !!!
Polecam słownik na przyszłość.

A w temacie: nie róbmy z siebie wariatów idących jak barany na rzeź do ubojni z napisem "PROMOCJA DLA STRAŻAKÓW OSP". Umowy trzeba niestety czytać w całości razem z cennikami, bo jak się samemu nie zadba o swoje interesy to nikt tego nie zrobi.

Pamiętam jak parę lat temu szukałem dostawcy internetu i o mały włos a bym wpadł... byłem na okresie próbnym, sprzęt kupiony, ale niby z możliwością zwrotu jeśli się nie zdecyduję. W ulotce promocyjnej było 11zł za miesiąc, a gdzieś pod spodem że to jest kwota netto, jeszcze mniejszym druczkiem, że przez pierwsze trzy miesiące, potem 22zł. No to sobie myślę że 22zł+VAT to też jeszcze nie tragedia, ale wziąłem jeszcze się za czytanie umowy - a tam jak byk "opłata miesięczna za utrzymanie linii 54zł". Podziękowałem, i dobrze bo firma znana jest w kraju jako taka co usługi świadczy na papierze, a w rzeczywistości wygląda to jednak sporo gorzej, i jakbym umowę podpisał to w razie zerwania jej przed upływem dwóch lat by mi dowalili karę umowną idącą w tysiące. Jak zapewne się domyślacie sprzętu zwrócić mi się nie udało, zostałem z tymi rupieciami, bo centrala firmy stwierdziła że to nie jest ich sprzęt, tylko jakiejś firmy zewnętrznej... I figę kogo obchodziło, że to była firma instalacyjna współpracująca z główną firmą, i przez nią wysłana na montaż... Mało strażacka ta opowieść, ale uczy ostrożności.

A wracając do telefonów:
Przypuszczam że w innych sieciach bez promocji dla strażaków znajdą się podobne lub lepsze oferty. Może inaczej się to kalkuluje jak ktoś ma telefon stacjonarny i neostradę, ale...
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.
Oświetlenie i nagłośnienie ostrzegawcze - montaż, naprawa, modyfikacje => OGŁOSZENIE

Offline donat2000

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Oferta sieci komórkowej dla strażaków OSP
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 08, 2014, 09:57:23 »
 :straz:
Koledzy jeśli macie kod do tej oferty na zbyciu z chęcią skorzystam  :gwiazdki:

Offline ospkostrz

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Oferta sieci komórkowej dla strażaków OSP
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 04, 2014, 13:48:16 »
Panowie a to działa jeszcze? Ktoś sprawdzał ostatnio?