Autor Wątek: U kogo kupować ? Tylko fakty  (Przeczytany 18372 razy)

Offline DzielnyWiraszka

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: U kogo kupować ? Tylko fakty
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 01, 2014, 16:47:53 »
no teoretycznie masz racje. W praktyce wszystko może wyglądać inaczej. Kwestia dogadania z wykonawcą :)
A jak dobrze się wykombinuje wszystko będzie na jednej fakturze, a co za tym idzie jest większa kasa do wykorzystania na sprzęt czy inne wyposażenie samochodu. Każdy orze jak może ;)

Offline strażak prywatny

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
Odp: U kogo kupować ? Tylko fakty
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 23, 2014, 11:47:44 »
Trzeba zatem pobronić Horpolu trochę przed trolami.
Uśmiałem się tą nagonką na Horpol. Strefa 998 to firma w kapciach i na kapcie zarabia. Horpol zatrudnia 50 osób, wydaje wiele materiałów reklamowych, ma handlowców w terenie, którzy jeżdżą i  pokazują strażakom towar, a to KOSZTUJE! Stąd kwestia marży. Normalna sprawa. Nie może być to powodem negacji, ale tu chyba zakompleksione ludziki są chyba. Albo podstawione. Taki strazakzewsipolska - podstawiona osoba: 3 posty na forum, pogmatwane pomówienia nt Horpolu.  Skoro nie zrozumiał co do niego mówił handlowiec to może jest wina braku edukacji. Jak ktoś jest kałmukiem to nagle profesorem nie zostanie.
Popytajcie stare, duże i uznane firm my na rynku, kto ma dobre zdanie o strefa998 itp sklepach? Nikt, bo te firmy totalnie zaniżają ceny. Dlaczego? Bo właśnie zarabiają na kapcie. Na nic więcej. Mogą fałszywać swój obraz, że jacy (raczej jaka, bo to firma w teczce) to oni są mili, fajni i tani. BZDURA. Niech tylko pojawi się jakiś problem gwarancyjny albo inny posprzedażowy to wam kością w gardle stanie dobra opinia o takich mikro sklepikach. A że miła obsługa? A co to za argument? To chyba normalne. W Horpolu też jest miła. I w Kadimexie. Wszędzie jest.

Horpol to jedna z nielicznych firm, która działa uczciwie na rynku względem innych firm - nie kradnie pomysłów, nie wciska się kontrahentom w ich tematy, nie daje łapówek, nie papuguje!
To właśnie Horpol wyznacza nowe trendy reklam, nowości produktowych, innowacji. Nawet nasz sklep internetowy jako JEDEN Z DWÓCH na rynku spełnia wymogi ustawy o handlu online.
I jets normlanym sklepem w którym są ceny fabryczne. Horpol nie musi dawać na dzień dobry wszystkim 20% rabatu by być uznany za dobry i miły sklep. A zapytaj o cenę! A ponegocjuj, to coś ugrasz. Jak nie i idziesz na gotowe to kupuj sobie w tych strefach itp. A my poczekamy do pierwszego problemu ;) Nie jedną już taką przeżyliśmy :D
Prowadzimy także bardzo ciekawy i jeden z najpopularniejszych firmowych fanpage'ów na facebooku www.facebook.com/horpolsa w którym znaleźć można różnorodne informacje i ciekawostki, a nie tylko głupie i żenujące memy o bohaterstwie strażaków. Oferujemy sprawdzone i najlepsze towary. Nie musimy mieć 300 rodzajów rękawic i butów by być sklepem dla każdego klienta. Są po prostu towary, które oferować strażakom - to jak dać im w twarz. Nigdy nie będziemy oferować syfu. Robimy to wszystko bo jesteśmy PROFESJONALNI, a nie tylko mili i fajni.

Jak zaczynaliśmy biznes w tej branży, takie super-hiper firmy jak strefa odbierały laurkę za ukończenie przedszkola. I ktoś chce nam wmówić, że taka firemka jest lepsza od Horpolu bo zna problemy strażaków? Śmiech, gromki śmiech! :)
Wiele firm na tzw topie, wymienianych w tym wątku wzoruje się na Horpolu. I mam na to dziesiątki przykładów, ale nie ma sensu teraz ich wymieniać.
Jak ktoś mówi, że gwarancja Horpolu nie została uznana u producenta, to znaczy, że wina leży po jego stronie. A z Horpolu chce zrobić winnego, z zemsty, że za jego winę nie ma rozgrzeszenia i trzeba ponieść konsekwencje swojego błędu.
Zatem sądzenie kogoś po tym, że się czekało dłużej na towar albo się przedstawiciel nie spodobał bo miał coś do powiedzenia z sensem zamiast lizania d.... świadczy tylko o poziomie tych krytykantów. Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził.

Jestem dumny, że pracuję w Horpolu. Tyle lat... Nie zamienię tej firmy na żadną inną. Właśnie dlatego bo jest uczciwa, rozwojowa, ma pomysły i dobrze traktuje klientów.
A problemy... kto ich nie ma?

Pozdrawiamy tych co myślą normalnie :)
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2014, 12:15:55 wysłana przez strażak prywatny »

Offline MIKO

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 4.298
Odp: U kogo kupować ? Tylko fakty
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 23, 2014, 14:13:11 »
@strażak prywatny - no żenujący obraz prezentujesz ponoć profesjonalnej firmy .

Według Horpolu :

- strażacy to w skrócie niedouczone osiołki
- konkurencja również nie douczona i kłamliwa

Całe szczęście że jest jedna jedyna w tym Kraju profesjonalna firma Horpol bo by naród umierał z braku sprzętu ratowniczego .

Aż mi się nie chce pisać , a znam wszystkie firmy w tej branży,  :gwiazdki:

Offline strażak prywatny

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
Odp: U kogo kupować ? Tylko fakty
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 23, 2014, 15:22:19 »
Co miałem napisać już napisałem MIKO. To Twoje prywatne zdanie na temat naszej firmy, której nigdy nie lubiłeś i popierałeś oraz promowałeś zawsze serdecznego kolegę ze Strefy, a nasze wpisy nie mogły być ciekawsze od Twoich. Zupełnie rozumiem, że jako strażak z ponad już chyba 25 letnim stażem, po poznaniu wszystkich tajników pracy strażaka, będąc mistrzem Polski we ratownictwie specjalistycznym i znawcą firm w branży oraz typowym Poznaniakiem po prostu nie lubiącym Warszawy (po prostu) dbasz o swoje interesy. Nie zamierzam wchodzić Ci w drogę bo z takim rozmachanym Ego jeszcze nikt nie wygrał.
W sprawach technicznych racja będzie najczęściej po Twojej stronie i tu się zgodzę. Jednak nigdy nie będziesz miał racji krytykując moje zdanie, odczucia i podsumowania wieloletnich obserwacji. To jakbyś chciał powiedzieć: "wiem lepiej co myślisz". Po prostu są rzeczy, których nie możesz zmienić ani na nie wpłynąć. I proponuję się z tym pogodzić.  Ja w Twoje kompetencje nie wnikam. Pozwól zatem, że będę miał tę odrobinę wolności słowa i wypowiem się co myślę o nagonkach na temat firmy, której poświeciłem większą część życia zawodowego.
Jakoś na 10 obraz Horpolu w tym wątku nie zareagowałeś ani razu, ale na 1 obronę już mnie wyśmiewasz i poniżasz.

Offline MIKO

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 4.298
Odp: U kogo kupować ? Tylko fakty
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 23, 2014, 16:01:25 »
Szanowny Panie :)

Współpracuje w tym kraju z wszystkim firmami i to od lat.  Małymi i dużymi - lista jest długa i długo by zajęło jej wymienianie .

Wpis powyżej w imieniu Horpolu odbieram natomiast jako skowyt przeciwko szybko rozwijającej się konkurencji .

Faktem nie podważalnym dla mnie jest to że wolę współpracę z małą firmą niż zmieniającymi się jak rękawiczki przedstawicielami, którzy niekoniecznie wiedzą o czym mówią. Takie moje doświadczenia z Horpolem  i to jest w tym momencie moje zdanie prywatne - które jak każdy użytkownik tego forum mam prawo wyrazić. 

Nie pozwolę jednak i oburza mnie robienie debili , tak z strażaków jak i konkurencji w imię własnego zysku .
Osobiście po takim obraźliwym w pisie nie kupił bym nawet gwoździa w  firmie którą Pan reprezentuje .

 





Offline Sylwek

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.394
Odp: U kogo kupować ? Tylko fakty
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 23, 2014, 16:01:42 »
Wątek miał byś tworzony przez strażaków i być dla strażaków.
Nie udało się - stał się wątkiem przedstawicieli handlowych.
Nie chcę i nie jestem w stanie prowadzić śledztw i dociekać przy każdym wpisie kto jest kim i czy nie reprezentuje jakiejś firmy dlatego zamykam watek.