Autor Wątek: (gazeta) Zobaczcie Co Sie Dzieje W świętokrzyskim  (Przeczytany 29123 razy)

Offline delete

  • A B C ...
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 323
  • Alpha against omega
(gazeta) Zobaczcie Co Sie Dzieje W świętokrzyskim
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 18, 2006, 19:42:58 »
Krzysiu!!! a ty wiesz ? Czy widziałeś w PSK w TV?
pozdr
 
"Jeden dobry argument więcej jest wart niż kilka lepszych"  (Tristan Bernard)

Offline srazak z sandomierza

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
(gazeta) Zobaczcie Co Sie Dzieje W świętokrzyskim
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 20, 2006, 15:46:36 »
...nie chcialbym zabierac glosu..ale trzeba tylko powiedziec mietkom i innym jelopom wstyd..niech jeszcze ruszy ten temat to powiemy o....roznych sprawach..dotyczacych niektorych"oficerkow" jakimi byli czego odeszli jak sie zachowywali...wiec lepiej cisza a czas pokaze ..jak to bedzie..

Offline delete

  • A B C ...
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 323
  • Alpha against omega
(gazeta) Zobaczcie Co Sie Dzieje W świętokrzyskim
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 20, 2006, 22:41:28 »

Panie strażaku z sandomierza ... kogo ty straszysz plotek się nasłuchałeś i tyle kolega Mietek z tego co czytam i obserwuję od dłuższego czasu wie dużo - to widać. Przypuszczam też że nie pisze wszystkiego. Dlatego jeżeli chcesz się czymś podzielić to mów, albo idź do prokuratora z zawiadomieniem o możliwości popełnienia przestepstwa. straszysz utartymi frazesami " Panowie bo powiem" a tak nawiasem mówiąc bezczynność i posiadanie wiedzy (podejrzenia) o popełnieniu przestepstwa i niereagowanie jak prawy obywatel - też jest przestepstwem (kpk art 304). A jako funkcjonariusz dostaniesz jeszcze gorzej za ukrywanie przestepców....
 
"Jeden dobry argument więcej jest wart niż kilka lepszych"  (Tristan Bernard)

Offline srazak z sandomierza

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
(gazeta) Zobaczcie Co Sie Dzieje W świętokrzyskim
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 21, 2006, 06:52:16 »
nikt nikogo nie staszy ,,,,zobaczymy..mowilem czas pokaze w odpowiedniej chwili iczasie...pokazemy.... a Ty jak jestes ciiekawy to czytaj "Przyjaciolke"...a Mietka sie spytaj.....jaki byl..moze Ci odpowie to wtedy pogadamy

Offline tomek2

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 162
(gazeta) Zobaczcie Co Sie Dzieje W świętokrzyskim
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 21, 2006, 08:49:25 »
Panowie moim zdaniem to nie jest miejsce na takie sprawy, zajrzałem tu i więcej tego błędu nie popełnie, nie ważne czy ktoś jest czerwony, zielony czy czarny myśle że wszystkim uczestnikom tego forum przyświeca hasło ,,Bogu na chwałę ludziom na ratunek,, i tyle mam do powiedzenia na ten temat.
Cudownie jest:powietrze jest! Dwie ręce mam,Dwie nogi mam.W chlebaku chleb, do chleba ser, do picia deszcz...

Offline Mietek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 142
(gazeta) Zobaczcie Co Sie Dzieje W świętokrzyskim
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 21, 2006, 09:06:58 »
Panie już emerytowany strażaku z sandomierza

Choć nie muszę, ale po raz ostatni zajmę sobie trochę czasu i na tym forum wytłumaczę Ci jak się w straży pracuje (myślę, że syzyfowy jest to mój trud, ale może inni skorzystają).

Praca w jednostkach musi odbywać sie w oparciu o poszanowanie wzajemne. Okazaniem szacunku pozostałym strażakom i przełożonym jest wykonywanie poleceń przełożonego wspólnie z innymi strażakami.

Jeśli ktoś nie rozumie tego, że unikając pod płaszczykiem działalności związkowej wspólnej pracy w zespole strażaków stawia swojego przełożonego w sytuacji zmuszającej do ingerencji w imieniu pozostałych strażaków to nie powinien decydować się na pełnienie funkcji społecznej. Funkcja społeczna w związku zawodowym nie zwalnia strażaka z wykonywania obowiązków.

Przełożony nie może tolerować takiej sytuacji, ponieważ taki związkowiec nie ma szacunku nie tylko do tego przełożonego, ale również do pozostałej grupy strażaków, którzy tą pracę muszą wykonać za niego.

PS
Panie związkowcu - strażaku z sandomierza.


Dlaczego w Waszym związku jest mniej niż 50% strażaków z twojej jednostki? Uważasz ich za idiotów, uważasz, że Oni nie widzą tego kim wcześniej byli funkcyjni tego związku, jaki kolor mieli? W jakim celu do związku się zapisali?Uważasz, że nie widzą jak Panu WW właźiliście w 4 litery? Jak Panu WW uzgadnialiście nagrody? To wszytko było widoczne i każdy strażak to widział, a to co nie było widoczne pozostaje w swerze przypuszczeń - dość uzasadnionych.


Pozdrawiam wszystkich normalnych strażaków.  :)  
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2006, 09:11:46 wysłana przez Mietek »

Offline Mietek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 142
(gazeta) Zobaczcie Co Sie Dzieje W świętokrzyskim
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 21, 2006, 09:17:10 »
Dla Tomka.

Tomku, szczerze życzę Ci abyś w tym duchu zdołał dopracować do emerytury, abyś zdołał uniknąć tzw kopa z jednej czy z drugiej strony.

Pozdrawiam wszystkich normalnych strażaków.  :)  

Offline delete

  • A B C ...
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 323
  • Alpha against omega
(gazeta) Zobaczcie Co Sie Dzieje W świętokrzyskim
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 21, 2006, 10:00:39 »
Tomek - wartości wnoszone przez modych tych z ideami są bardzo wartościowe i rodzą nadzieję na lepszą PSP. wiem z doświadczenia, że po pierwszym tzw. "strzale" np. od takiego komendanta WW stracisz sens służby i dojrzysz prawdziwe oblicze służby - zobasz MATRX układów, przekrętów, konfidentów, konekcji ... Pozdrawiam i życzę wytrwania jak najdłużej w wierze, że się służy ojczyźnie      ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2006, 10:01:24 wysłana przez delete »
"Jeden dobry argument więcej jest wart niż kilka lepszych"  (Tristan Bernard)

DREAM

  • Gość
(gazeta) Zobaczcie Co Sie Dzieje W świętokrzyskim
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 26, 2006, 21:07:03 »
Obawiam się że takie sytuację sa również często spotykane w innych regionach Polski.
warto może o tym pisać o tej całej degrengoladzie oficerów.
 

Offline warior

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 31
(gazeta) Zobaczcie Co Sie Dzieje W świętokrzyskim
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 27, 2006, 16:04:23 »
To prawda - Esbeki miały to do siebie, że nie ważna jest dla nich godnośc i honor - ważna jest władza i walka z wrogiem - dla nich wróg to prawy i uczciwy obywatel tego kraju. A jak myślicie, kto moglbyc tajnym wspolpracownikiem esbe - przecież nie komuniści tylko przekupni dzialacze zwiazkowi - i w tej materii nic sie nie zmienilo. Nadal mamy przekupnych dzialaczy zwiazkowych w wielu wojewodztwach i wyzej rowniez.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2006, 16:58:14 wysłana przez warior »

Offline presio

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
    • http://
(gazeta) Zobaczcie Co Sie Dzieje W świętokrzyskim
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 27, 2006, 17:00:10 »
Cytuj
Słyszałem o Woszczynie i sporo na jego temat wiem od ludzi ze świętokrzyskiego.
Wiecie Panowie kto to jest? To jest były chorąży, który zaocznie zrobił oficera (to już dużo mówi, ale to tylko początek). Na stanowisko KW wsadzili go "towarzysze" z SLD (złodzieje i szmaciarze), a ten tylko na to czekał. Z klucza eliminował wszystkich oficerów od których czuł zagrożenie - w większości byli to oficerowie po SGSP. Mechanizm był prosty.
Woszczyna miał swojego związkowca, który na jego polecenie organizował z byle powodu votum nieufności dla komendanta, jego zastępcy itp., a Woszczyna wtedy stwierdzał, że ma związane ręce, że on nie może trzymać na stanowisku oficera, któremu związki zawodowe są przeciwne. Nie istotne było, że były to związki mniejszościowe, że ich przewodniczący był zwykłym dupolizem Woszczyny.
NIe znam Okólickiego, ale wiem jedno - Woszczynie należy się teraz taki sam kop w dupe jakiego udzielal innym.

Bardzo się cieszę że i na niego czas przyszedł nareszcie.

Panowie ze Świetokrzyskiego - napiszcie ilu Woszczyna pogonił oficerów, w tym bardzo wartościowych również?
powiem tak!!
szlag mnie trafia jak jakaś menda wyraża sie o kimś kogo nie zna!! pracowałem po p. Komendantem Woszczyną 10 lat i to on mnie przymował do pracy. nigdy ale to nigdy nikomu nie zrobił krzywdy o ile na to nie zasłużył. nie wiem czy wiesz ale do dzis w komendach których słóżył ma opinię nalepszego komendanta jakiego nie bedzie bardzo dłługo. to co mówisz to wynika pewnie z tąd że nie cierpiał leserstwa, lenistwa ora kombinatorstwa. doceniał fachowcow i pomagał im jak tylko mógł. kązdym strazakiem się interesował i nigdy nikogo nie wyrzucił jak przyszedł po pomoc. do dziś pamięta każdego strażaka z którym pracował i jak trzeba to mu pomoze. podejrzewam że jestes jednym z tych co Komendant kiedys ścignął bo nie nawidził marnowania czasu a kazdy kto z nim pracował wie że na pierwszym miejscu byli strażacy którzy pracowali na podziale bojowym a biurwy... no cóż to tylko biurwy które czasem nie bardzo wiedza co ze soba zrobić. to tyle na temat P. Komendanta Woszczyny. gdyby wszyscy komendanci tacy byli podejrzewam ze nie było by połowy tych problemów co sa teraz.
 

Offline Rober

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 35
(gazeta) Zobaczcie Co Sie Dzieje W świętokrzyskim
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 27, 2006, 17:01:51 »
"worior" - czy moderatr wycioł Twój list do Pana O .... .
Ważne jest że w ramach jadu który sączył się z stron internetowych  ZZ Pan O... rozgrywał swoje gry  z 01 - mi  .Może pora przeprosić niektórych Panie O..  ; może zdarzyło się Panu popełnić pomyłkę i niesłusznie nakręcać spirale nienawiści w tych strażach pewnie czekają .


Ważne jest także to żeby zobaczyć kto teraz pragnie być przyzwoity strażakiem – prawdziwym działaczem społecznym .
Ostro pojechałeś "worior"aż moderator się wystraszył -dużo wiesz .
Pozdrawiam
 

Offline warior

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 31
(gazeta) Zobaczcie Co Sie Dzieje W świętokrzyskim
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 27, 2006, 17:07:49 »
Cytuj
Komendanta Woszczyny. gdyby wszyscy komendanci tacy byli podejrzewam ze nie było by połowy tych problemów co sa teraz.


"I ja na tym weselu byłem, miód i wino piłem. A żyło im się długo i szczęśliwie"

Heheheh Presio nie uprawiaj na formu kabaretu  :P  

Offline delete

  • A B C ...
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 323
  • Alpha against omega
(gazeta) Zobaczcie Co Sie Dzieje W świętokrzyskim
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 27, 2006, 17:07:54 »
AAAAAAAAAle akcja, ktoś się faktycznie wystraszył. Zanim przygotowałem odpowiedź to mi post zginął... hmmm pisać? Czy ktoś widział ten list? Bo mam wrażenie że mi sie przewidziało?


 
"Jeden dobry argument więcej jest wart niż kilka lepszych"  (Tristan Bernard)

Offline presio

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
    • http://
(gazeta) Zobaczcie Co Sie Dzieje W świętokrzyskim
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 27, 2006, 17:08:43 »
Cytuj
Za przekręcenia nazwiska Okólskiego - przepraszam. Życzę mu jak najlepiej, choć go nie znam, ale wiem ze przez Woszczynę musiał odejść. To mi wystarczy.

Kupowanie samochodów to nie sztuka, to cenna dla złodzieja okazja. SLD skoro go wspierało to i pieniędzy nie żałowało - być może, ale sukcesem tego bym nie nazwał, raczej ochoczym pędem do wydawania pieniędzy. Każdy Komendnant za SLD bardzo lubił wydawać pieniądze i chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć dlaczego.

Kolego "Delete" dziękuję za słuszną uwagę. Potwierdzam, są chorążowie, którzy moga byc wzorem dla pozostałych.

Do Kaczora. W co najmniej jednym przypadku mylisz się, albo prawdy nie chcesz znać, a to oznacza, że Twoje stwierdzenie, iż miałby pogonić pierdzistołków nie jest zgodne z prawdą. Prawdą jest natomiast, że jako komuch korzystał w tym zakresie z pomycy związkowca NSZZ S - a to oznacza, że dla Woszczyny nie było ważne z kim, ważne żeby wykorzystać ich do własnych brudnych celów.

Pozdrawiam.
mietek powiem tylko tyle!! jak ciebie czytam to mi się rzygac chce!! przemawia przez ciebie zazdrośc że Komendant Woszczyna potrafi coś osągnąc i wyposażyć jednostki tak jak trzeba. a jakie to ma znaczenie z kąd kasę bierze. poza tym z grubej ruru uderzasz porównując go do złodzieja. oj chyba nie bardzo wiesz co piszesz kolego.

Offline delete

  • A B C ...
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 323
  • Alpha against omega
(gazeta) Zobaczcie Co Sie Dzieje W świętokrzyskim
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 27, 2006, 17:11:33 »
Presio, możesz troche na spokojnie powiedziec o co tam u was chodzi? bo nie kumam... :unsure:  
"Jeden dobry argument więcej jest wart niż kilka lepszych"  (Tristan Bernard)

Offline Mietek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 142
(gazeta) Zobaczcie Co Sie Dzieje W świętokrzyskim
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 27, 2006, 17:16:38 »
Ja nikogo zlodziejem nie nazywam, opisuje zjawisko, a jesli je odnosisz do swojego podworka tzn ze Twoje podworko tez nie było czyste.

Poza tym zauwazylem Presio ze sadzisz te same byki ortograficzne co "już na emereyturze" i strazak z sandomierza" - łatwo cie zidentyfikować.
 np. "z kąd"  "słóżył" itd.

Poza tym wytrzyj sobie brode, bo ci pewnie cieknie od lizania i masz nos zapchany a czym to pewnie czujesz.   :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2006, 17:17:23 wysłana przez Mietek »

Offline presio

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
    • http://
(gazeta) Zobaczcie Co Sie Dzieje W świętokrzyskim
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 27, 2006, 17:19:16 »
Cytuj
Cytuj
Komendanta Woszczyny. gdyby wszyscy komendanci tacy byli podejrzewam ze nie było by połowy tych problemów co sa teraz.


"I ja na tym weselu byłem, miód i wino piłem. A żyło im się długo i szczęśliwie"

Heheheh Presio nie uprawiaj na formu kabaretu  :P
kabaret w moim wykonaniu?? hm?? może ikabaret ale w nie w moim wykonaniu tylko mietka... z tego co widze nic nie wiesz na temat Komendanta Woszczyny! zadzwoń do jednostki gdzie słóżył wcześniej jak były stare województwa to ci powiedza dokładnie co i ile zrobił. pogadaj z ludzmi. ale z tymiz dołu. oni co powiedzą co i jak!! ;)  

Offline presio

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
    • http://
(gazeta) Zobaczcie Co Sie Dzieje W świętokrzyskim
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 27, 2006, 17:23:51 »
Cytuj
Ja nikogo zlodziejem nie nazywam, opisuje zjawisko, a jesli je odnosisz do swojego podworka tzn ze Twoje podworko tez nie było czyste.

Poza tym zauwazylem Presio ze sadzisz te same byki ortograficzne co "już na emereyturze" i strazak z sandomierza" - łatwo cie zidentyfikować.
 np. "z kąd"  "słóżył" itd.

Poza tym wytrzyj sobie brode, bo ci pewnie cieknie od lizania i masz nos zapchany a czym to pewnie czujesz.   :P
powiem tak!! jak nie masz nic do powiedzenia znajdujesz błędy ortograficzne. ja również się domyślam kim jesteś. nie jestem pewny czy to ty ale jezeli jestes ta osoba co myślę to fakt. masz powód aby tak pisąć o Komendancie W. on nie nawidzil leserstwa i kombinatorstwa. to nie ja pisałem o złodziejach. to ty poruszyłes ten temat.

a brodę dzięukję już otarłem, jezeli choć raz spotkałes WW to wiesz jakie miął powiedzenie!! wiesz jakie??

Offline presio

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
    • http://
(gazeta) Zobaczcie Co Sie Dzieje W świętokrzyskim
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 27, 2006, 17:30:30 »
Cytuj
Presio, możesz troche na spokojnie powiedziec o co tam u was chodzi? bo nie kumam... :unsure:
prawde powiedziwszy nie wiem o co chodzi ale WW znam ponad 15 lat i nie pozwolę aby jakis baran szargał jego imię!! nie wiem nic o zagrywkach polityczno-zakulisowych (o tym może ci powie miecio;)) ale wiem jaki ma stosunek do strażaków tych na samym dole pracujących na podziale. jest to CZŁOWIEK przez C. koniec kropka.
podejrzewam że miecio jest jakąś biurwa pominętą w jakims awansie bo gdzies dupę zmoczył a WW nie lubi takich gości.

Offline presio

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
    • http://
(gazeta) Zobaczcie Co Sie Dzieje W świętokrzyskim
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 27, 2006, 18:09:36 »
Cytuj
Poza tym zauwazylem Presio ze sadzisz te same byki ortograficzne co "już na emereyturze" i strazak z sandomierza" - łatwo cie zidentyfikować.
 np. "z kąd"  "słóżył" itd.

 
aha jeszcze jedno!! bardzo latwo sprawdzic czy wspomniane osoby "już na emereyturze" oraz "strazak z sandomierza" oraz ja to jedna i ta sam osoba. ale do tego potrzeba czegos więcej niż znajdowanie blędów ortograficznych, al to już może być  zbyt trudne dla ciebie.

Offline delete

  • A B C ...
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 323
  • Alpha against omega
(gazeta) Zobaczcie Co Sie Dzieje W świętokrzyskim
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 27, 2006, 20:29:57 »
Presio
"wylózój"
bo cię emocje zjadają
 ;)
Ps. ślepym poparciem niczego nie wskórasz. Więcej argumentów, piszesz sam że sfera polityczna jest ci obca.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2006, 23:13:20 wysłana przez delete »
"Jeden dobry argument więcej jest wart niż kilka lepszych"  (Tristan Bernard)

Offline Rober

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 35
(gazeta) Zobaczcie Co Sie Dzieje W świętokrzyskim
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 27, 2006, 22:26:42 »
Dzięki „delete” że odrobinę udało Ci się wyciszyć ten spór na forum .Nie znam tego Komendanta Woszczyny ale jeżeli budzi on tyle emocji to musi to być osoba nietuzinkowa i musze przyznać że nie jest to figurant tylko osoba która coś dobrego robi .Najgorzej jest wtedy gdy mdły szef nie wie czego pragnie i obioł  stanowisko żeby  je piastować . Nieważne jakim sposobem ,  tan Komendant jednak starał się coś zrobić dla straży i walczy o swoje zdanie .Nie znam Pana ale każda osoba która jest interesująca   i  ciekawa  jest na pewno warta poznania panie Woszczyna .
Jeśli chodzi o list to nie przewidziało Ci się , bo list jak się pojawił tak zniknął za sprawą moderatora choć tam nic nie było czego byśmy się nie domyślali .  
Pozdrawiam.
 

Offline presio

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
    • http://
(gazeta) Zobaczcie Co Sie Dzieje W świętokrzyskim
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 28, 2006, 09:59:34 »
Cytuj
Presio
"wylózój"
bo cię emocje zjadają
 ;)
Ps. ślepym poparciem niczego nie wskórasz. Więcej argumentów, piszesz sam że sfera polityczna jest ci obca.
już wyluzowałem!! a bo mnie zdenerwował ;)) poniosłao mnie troche! a jest to naprawdę niesamowity facet i jezeli trzeba aby coś zalatwic to poruszy niebo ziemię aby to zalatwić. i ma prawdiłowe podejście do podaiału bojowego

Offline Mietek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 142
(gazeta) Zobaczcie Co Sie Dzieje W świętokrzyskim
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 28, 2006, 13:50:44 »
Presio, bo ci pikawa ostygnie i będę cie miał na sumieniu. Faktycznie wyluzuj, poczytaj słownik ortograficzny dla rozrwyki, policz do dziesięciu, a potem wyciągnij wnioski.  :P
Musisz koniczenie rozejrzeć się kto będzie następcą, bo jak za późno to zrobisz, to cię inni Twoi koledzy do gościa tyłka nie dopuszczą i na lodzie zostaniesz, a co Ty zrobisz bez lizania? Przecież tylko to umiesz.  :P
No i zachowuj się na tym forum, nie obrażaj mnie, bo będę musiał wyciągnąć konsekwencje, a po co Ci to.
Ślepa wiara ma to do siebie, że nie widzi nic co się wokół dzieje, a swiatłość obdarzonego takim zaufaniem oślepia - więc nie martw się jak nadejdzie czas, przetrzesz oczy i zrozumiesz - wtedy będzie ci to wybaczone jak w bilblii - "Panie wybacz mu, bo nie wie co czyni".


Pozdrawiam wszystkich normalnych strażaków.