Autor Wątek: Katalog kursów ratowniczych  (Przeczytany 1729 razy)

Offline naratunek.net

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Katalog kursów ratowniczych
« dnia: Styczeń 03, 2013, 11:26:41 »
Drodzy strażacy i ratownicy medyczny, mam przyjemność zaprezentować serwis Na ratunek.net http://naratunek.net – jest to, jak dotąd, jedyny w polskim Internecie katalog usług i szkoleń medycznych, który docelowo będzie zawierał obszerną bazę firm oraz ogłoszeń z zakresu ratownictwa przedmedycznego, medycznego, górskiego, wodnego, ratowniczo-gaśniczego, medycyny ratunkowej i wszystkiego co mieści się pod hasłem ratownictwo. W jednym miejscu znajdziecie wszystkie interesujące was szkolenia z całej Polski; możecie porównać oferty i ceny, i wybrać tę, która będzie wam najbardziej odpowiadała. Nie musicie już przeszukiwać dziesiątek stron internetowych, skoro możecie je mieć w jednym katalogu, pogrupowane w odpowiednich kategoriach.

Specjalna oferta dla firm zajmujących się szkoleniami medycznymi
Na ratunek.net to najlepsza propozycja dla firm prowadzących szkolenia. Dzięki serwisowi pozyskasz nowych klientów, przedstawisz swoją ofertę i zareklamujesz się w sieci. Katalog kursów Na ratunek.net to rozwiązanie dla każdego rodzaju firm – małych i dużych, działających na skalę lokalną i krajową. Oferujemy możliwość dodawania pojedynczych ogłoszeń, jak i założenia profilu firmy. W zamian dostajesz atrakcyjną wizytówkę i możliwość nieograniczonego dodawania ogłoszeń.

Co znajduje się w katalogu Na ratunek.net?
Kursy z pierwszej pomocy, kwalifikowanej pierwszej pomocy, kursy doskonalące dla ratowników medycznych, kursy dyspozytorskie, BLS AED, ITLS, PALS, ACLS, BHP i wiele innych. Dodatkowo istnieje możliwość dodawania ofert usługowych (transport medyczny, zabezpieczanie imprez itp.), ogłoszeń typu kupię/sprzedam i innych związanych z rynkiem medycznym.

Istnieje również wiele możliwości promowania własnej firmy między innymi poprzez oferty wyróżnione, reklamy i kampanie reklamowe na szerszą skalę np. artykuły sponsorowane czy reklama na portalach społecznościowych.

Odwiedź serwis Na ratunek.net i przekonaj się co możesz zyskać! Portal wystartował 1 stycznia 2013, w związku z czym przygotowałem specjalną promocję! Nie przegap okazji!

Zapraszam na http://naratunek.net