Autor Wątek: Co Robi Mdp  (Przeczytany 18163 razy)

Offline maniek11

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: Co Robi Mdp
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 14, 2007, 21:19:15 »
U mnie mdp jezdzi na zawody,czasami zamykają garaże po wyjeżdzie samochodu na akcje.Pozatym uczestniczą w obozach i różnych szkoleniach.

Offline Strazaczka -Aga

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Co Robi Mdp
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 15, 2007, 17:10:05 »
W mojej osp mlodziezowe druzyny pozarnicze spotykaj sie prawie co dzienie zeby pograc w siatkowke ): i przed zawodami zawsze :)
Czesc mam na imie Agnieszka o  dziecinstwa marzylam zeby byc na poczatku w ochotniczej strazy pozarnej teraz to sie spelnio. Od dluszego czasu mysla na wstepieniem do panstwowej strazy pozarnej:)

Mariusz_43

  • Gość
Odp: Co Robi Mdp
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 16, 2007, 11:02:06 »
U mnie MDP zbiórki ma raz na dwa tygodnie. Są też tzw. "obowiązkowe szkolenia", a więc spotkania trwające godzinę i omawiające to co potrzebne przyszłemu strażakowi. Z rozrywek młodzież ma niewiele... czasami wyjeżdżają do sąsiednich jednostek OSP lub PSP. W remizie do dyspozycji mają komputer, który już ledwo działa. W Sierpniu planujemy budowę specjalnej przybudówki dla MDP, aby mieli swój własny kąt do spotkań i przebywania w remizie. Powoli będziemy starać się doposażać te miejsce :-) Do obowiązków starszej młodzieży (od 16 roku życia), należy odbębnienie przynajmniej 6 godzin w miesiącu przy telefonie alarmowym Osp.
Cele jakie stawiamy sobie na najbliższe 2 lata (dotyczące MDP):
- Dobudowa małego pomieszczenia, dla MDP (Sierpnień 2007)
- Dokupienie najpotrzebniejszego sprzętu dla MDP ( do Grudnia 2007)
- Doprowadzenie internetu do remizy ( do Grudnia 2007)
- Rozrywki typu bilard, nowy komputer i inne ( do Grudnia 2008)

Niestety... mamy też inne potrzeby i wszystko zależy do finansów.

Offline wons

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 129
  • wrrrr...
    • http://www.osp-polczyn.nazwa.pl
Odp: Co Robi Mdp
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 16, 2007, 19:28:12 »
 Na czas wakacji moja MDP ma zawieszone zbiórki szkoleniowe. Teraz zbieramy się nieobowiązkowo zawsze, kiedy chcemy posiedzieć razem i mamy czas. Nie ma sensu prowadzić szkoleń dla 1/8 stanu etatowego - reszta albo dorabia gdzieś w wakacje, albo wyjechała.
 Co nowego u nas ? - MDP ma możliwość zapisania się do chóru strażackiego - choć narazie jest to dla nich bardziej krępujące niż noszenie czerwonych mundurów przez chłopaków.
Zapraszam na oficjalną stronę OSP Połczyn-Zdrój
Forum poszukiwaczy Historii... Historia, Przygoda,Pasja...

Offline marta003

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego
Odp: Co Robi Mdp
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 14, 2007, 15:58:29 »
Hmm tak sobie czytam i stwierdzam że wiele sie u was dzieje;) U mnie MDP spotyka sie tylko przed zawodami(żeby poćwiczyć) latem ( bo są obozy) no i jak są spotkania   walne to nas zapraszają:)... A zimą nic sie w sumie nie dzieje
:D

Offline wons

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 129
  • wrrrr...
    • http://www.osp-polczyn.nazwa.pl
Odp: Co Robi Mdp
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 14, 2007, 16:14:05 »
 Więc do roboty ! ;) Zbierz ekipę, zorganizuj kulig, ognisko albo inne zajęcia - np artystyczne. Trzeb trochę chęci - wszystko można zrobić.
 JA już zaczynam zbierać materiały na zajecia artystyczne - robienie kartek świątecznych i ozdób choinkowych - bardzo rwórcze i ciekawe zajecia.
Zapraszam na oficjalną stronę OSP Połczyn-Zdrój
Forum poszukiwaczy Historii... Historia, Przygoda,Pasja...

Offline marta003

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego
Odp: Co Robi Mdp
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 15, 2007, 16:39:15 »
 no w sumie to są jakieś zajęcia artystyczne ale to obok budynku straży i nie są ze strazą związane:) A kulig... ehh mam złe wspomnienia i chyba już nigdy nie wsiąde :P Ale pogadam z grupą MDP no i sie coś wymyśli... Może pomoc w sprzątaniu straży bo przydałoby sie tam troche ogarnąć
:D

Offline wons

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 129
  • wrrrr...
    • http://www.osp-polczyn.nazwa.pl
Odp: Co Robi Mdp
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 16, 2007, 13:08:05 »
 Pomoc w sprzątaniu strażnicy to wasza inicjatywa  -_- A zbiórki i to, co chcecie lub dla Was się przygotowuje na zajecia to inna sprawa. Dobrze by się coś działo i żeby jednak się widywać regularnie.
Zapraszam na oficjalną stronę OSP Połczyn-Zdrój
Forum poszukiwaczy Historii... Historia, Przygoda,Pasja...