Autor Wątek: Badania i psychotesty.  (Przeczytany 50595 razy)

Offline pawel11181

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Badania i psychotesty.
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 21, 2018, 14:39:55 »
W Kielcach było RTG klatki i kręgosłupa i dostałem tylko opisy, zdjęć nie widziałem.

Offline Norbi390

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 55
Odp: Badania i psychotesty.
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 23, 2018, 22:48:12 »
Panowie jak to wygląda z pieprzykiem? Dermatolog może przez to dać "niezdolny"?

Offline MajsonoVsky

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 67
Odp: Badania i psychotesty.
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 24, 2018, 08:18:26 »
Na całym ciele mam pieprzyki narazie nikt się nie doczepił

Offline KamilFireboy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Badania i psychotesty.
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 24, 2018, 17:00:27 »
Panowie a kręgozmyk dyskwalifikuje mnie przed komisją lekarską ?

Offline Klonu

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Badania i psychotesty.
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 10, 2018, 22:11:36 »
W piątek mam badania psychologiczne w Katowicach, ciężko jest? Można się z czegoś przygotować? Będę wdzięczny za odpowiedź :straz:

Offline leito307

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Badania i psychotesty.
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 11, 2018, 09:35:56 »
Kolego ja mam jutro w katowicach , włąsnie, i jak Ci poszło na co zwrocic uwage ? ,z jakiego naboru stratowałes ? jesli mozesz podrzuc pare wskazówek i opisz ten cały proces  :straz:

Offline Klonu

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Badania i psychotesty.
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 11, 2018, 15:35:03 »
Zdałem wszystko, ogólnie nie masz się co stresować, najpierw masz do rozwiązania matryce ravena, puźniej skreślanie 2 i 7(trzeba się trochę skupić ale raczej nie jest to jakieś trudne) no i puźniej odpowiadasz gdzies na +-300 pytań na osobowość(mów prawdę, żeby się nie pogubić) i na koniec jeszcze odpowiadasz pisemnie na ankietę, jakie szkoły ukończyłeś, co jest dla cb ważne w życiu itp.no i wszycho.
Nie było żadnej rozmowy z psychologiem co mnie osobiscie zdziwiło, puźniej czekacie gdzieś z 30min na wyniki, dostajesz je w kopercie i zanosisz do komendy tyle że nie możesz jej otwierać, pani psycholog nam tylko powiedziała,że wszyscy zdali 😁Szczerze mówiąc myślalem ze będzie to badanie trochę trudniejsze i bardziej stresujące. :straz:

Offline leito307

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Badania i psychotesty.
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 11, 2018, 20:49:04 »
no to troche mnie uspokoiłeś, a o co chodzi z tym skreslanie 2i 7 >? i do jakiej komendy idziesz :straz: :straz: ?

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Badania i psychotesty.
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 11, 2018, 21:24:03 »
Zdałem wszystko, ogólnie nie masz się co stresować, najpierw masz do rozwiązania matryce ravena, puźniej skreślanie 2 i 7(trzeba się trochę skupić ale raczej nie jest to jakieś trudne) no i puźniej odpowiadasz gdzies na +-300 pytań na osobowość(mów prawdę, żeby się nie pogubić) i na koniec jeszcze odpowiadasz pisemnie na ankietę, jakie szkoły ukończyłeś, co jest dla cb ważne w życiu itp.no i wszycho.
Nie było żadnej rozmowy z psychologiem co mnie osobiscie zdziwiło, puźniej czekacie gdzieś z 30min na wyniki, dostajesz je w kopercie i zanosisz do komendy tyle że nie możesz jej otwierać, pani psycholog nam tylko powiedziała,że wszyscy zdali 😁Szczerze mówiąc myślalem ze będzie to badanie trochę trudniejsze i bardziej stresujące. :straz:
Przydałby się jeszcze test na znajomość ortografii  :gwiazdki:
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline Krychu13819

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Badania i psychotesty.
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 10, 2019, 09:52:44 »
Witam, orientuje się ktoś czy po negatywnych psychotestach  jest nadal rok przerwy czy może jest skrócony ten czas do pół roku? Obiło mi się coś takiego o uszy ale w internecie ciężko mi znaleźć odpowiedź. Z góry dzięki. :)

Offline Krucyfiks998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Badania i psychotesty.
« Odpowiedź #85 dnia: Marzec 11, 2019, 21:33:44 »
Panowie nie chcę zakładać nowego tematu... Otóż nie zdałem psychotestów nie chcę się usprawiedliwiać czego bo każda wymówka jest dobra moje pytanie jest następujące, czy po niezdanych psychotestach w mswia mogę próbować do innych służb np w MON- ie czy jednak ten rok muszę poczekać ?

Offline fireldz

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 222
Odp: Badania i psychotesty.
« Odpowiedź #86 dnia: Marzec 11, 2019, 21:42:21 »
Na spokojnie mozesz zdawac psychotesty gdziekolwiek sobie zapragniesz, tylko nie w MSWiA...

Offline mixxol1998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 125
Odp: Badania i psychotesty.
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 02, 2020, 13:47:33 »
Grubo ponad rok temu nie zdałem psychotestów w CKL i po odwołaniu skierowano mnie do Łodzi gdzie również oblałem te psychotesty

Orzeczenie jest jest ostateczne

Napisane jest tylko że niezdolny do służby w PSP

Czy to oznacza że moja przygoda z PSP dobiegła końca czy mogę się jeszcze raz starać  ewentualnie do innych służb pozdrawiam :(

Offline Radhezz

  • Audaces fortuna iuvat
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.712
  • Getting too old for this shit
Odp: Badania i psychotesty.
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 02, 2020, 16:42:30 »
Grubo ponad rok temu nie zdałem psychotestów w CKL i po odwołaniu skierowano mnie do Łodzi gdzie również oblałem te psychotesty

Orzeczenie jest jest ostateczne

Napisane jest tylko że niezdolny do służby w PSP

Czy to oznacza że moja przygoda z PSP dobiegła końca czy mogę się jeszcze raz starać  ewentualnie do innych służb pozdrawiam :(
Najlepiej pytać u źródła.

Niezaliczone psychotesty w cywilu to po prostu rok przerwy zanim można próbować ponownego podejścia - i tyle. Do tego ścieżka MSWiA oraz MON są niezależne, więc jak chcesz to do MON-u droga wolna.

Tylko odpowiedz sobie na pytanie czy faktycznie wiesz że coś spaprałeś z własnej winy/przez pomyłkę, czy dałeś z siebie wszystko, a mimo tego nie udało się.
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.
Oświetlenie i nagłośnienie ostrzegawcze - montaż, naprawa, modyfikacje => OGŁOSZENIE

Offline mixxol1998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 125
Odp: Badania i psychotesty.
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 02, 2020, 19:40:00 »
Wtedy spaprałem przyjechałem na totalnej wyjebce mówiąc że na odwołaniu sobie poradzę i to był mój błąd teraz wiem naprawdę o co chodzi w tych psychotestach  jestem też żołnierzem po przygotowawczej a właśnie do zawodowej psychotesty przeszedłem udało mi się tylko to zrobić przed pandemią ale cały czas myślę o SA.

Dlatego mam dylemat czy to co było napisane badanie jest ostateczne świadczy o tym że to koniec...

Offline sovec

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: Badania i psychotesty.
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 22, 2020, 13:30:46 »
Witam. Czy może ktoś kogoś polecić, z Warszawy bądź okolic kto pomoże w przygotowaniu do psychotestów? Proszę pisać na priv.