Autor Wątek: Badania i psychotesty.  (Przeczytany 29214 razy)

Offline Klonu

• Bywalec
  • *
Odp: Badania i psychotesty.
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 10, 2018, 22:11:36 »
W piątek mam badania psychologiczne w Katowicach, ciężko jest? Można się z czegoś przygotować? Będę wdzięczny za odpowiedź :straz:

Offline leito307

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 11, 2018, 09:35:56 »
Kolego ja mam jutro w katowicach , włąsnie, i jak Ci poszło na co zwrocic uwage ? ,z jakiego naboru stratowałes ? jesli mozesz podrzuc pare wskazówek i opisz ten cały proces  :straz:

Offline Klonu

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 11, 2018, 15:35:03 »
Zdałem wszystko, ogólnie nie masz się co stresować, najpierw masz do rozwiązania matryce ravena, puźniej skreślanie 2 i 7(trzeba się trochę skupić ale raczej nie jest to jakieś trudne) no i puźniej odpowiadasz gdzies na +-300 pytań na osobowość(mów prawdę, żeby się nie pogubić) i na koniec jeszcze odpowiadasz pisemnie na ankietę, jakie szkoły ukończyłeś, co jest dla cb ważne w życiu itp.no i wszycho.
Nie było żadnej rozmowy z psychologiem co mnie osobiscie zdziwiło, puźniej czekacie gdzieś z 30min na wyniki, dostajesz je w kopercie i zanosisz do komendy tyle że nie możesz jej otwierać, pani psycholog nam tylko powiedziała,że wszyscy zdali 😁Szczerze mówiąc myślalem ze będzie to badanie trochę trudniejsze i bardziej stresujące. :straz:

Offline leito307

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 11, 2018, 20:49:04 »
no to troche mnie uspokoiłeś, a o co chodzi z tym skreslanie 2i 7 >? i do jakiej komendy idziesz :straz: :straz: ?

Offline sheldon

• KLUBOWICZ
  • VIP
  • *
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 11, 2018, 21:24:03 »
Zdałem wszystko, ogólnie nie masz się co stresować, najpierw masz do rozwiązania matryce ravena, puźniej skreślanie 2 i 7(trzeba się trochę skupić ale raczej nie jest to jakieś trudne) no i puźniej odpowiadasz gdzies na +-300 pytań na osobowość(mów prawdę, żeby się nie pogubić) i na koniec jeszcze odpowiadasz pisemnie na ankietę, jakie szkoły ukończyłeś, co jest dla cb ważne w życiu itp.no i wszycho.
Nie było żadnej rozmowy z psychologiem co mnie osobiscie zdziwiło, puźniej czekacie gdzieś z 30min na wyniki, dostajesz je w kopercie i zanosisz do komendy tyle że nie możesz jej otwierać, pani psycholog nam tylko powiedziała,że wszyscy zdali 😁Szczerze mówiąc myślalem ze będzie to badanie trochę trudniejsze i bardziej stresujące. :straz:
Przydałby się jeszcze test na znajomość ortografii  :gwiazdki:
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!