Autor Wątek: "Dziękuję za uratowanie życia"  (Przeczytany 3859 razy)

Offline Michaszs

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.221
"Dziękuję za uratowanie życia"
« dnia: Styczeń 13, 2012, 17:00:36 »
Cytuj
"Dziękuję za uratowanie życie" takie słowa usłyszeli dziś strażacy z Granowa w gminie Grodzisk Wielkopolski od 22 letniej kobiety, którą w marcu zeszłego roku uratowali od niechybnej śmierci. Było to wielkie przeżycie dla samej Kamili oraz strażaków, którzy ze wzruszeniem przyznali, że po raz pierwszy w życiu ktoś podziękował im za ich pracę.

Na ten dzień Kamila czekała wiele miesięcy. Chciała osobiście podziękować tym, którzy rankiem 5 marca w dzień jej 22- urodzin uratowali jej życie. Chwila ta była szczególnie wzruszająca dla samych strażaków. Jak mówią -pierwszy raz w życiu usłyszeli "dziękuję" do osoby której uratowali życie. Kamila jadąc na uczelnie wypadła z drogi dachowała i wypadła przez okno. wszystko to działo się na tym zakręcie. Pomoc przyszła natychmiastowo. Ze skromnością jednak przyjazną, że w tym co zrobili nie było nic niezwykłego. A Kamila ma za co dziękować. Dzięki sprawnej akcji i trafnym decyzjom strażaków dziewczyna żyje. i to zdaniem najbliższych jest największy cud. Kamila po wypadku przez 6 tygodni leżała w śpiączce, potem miała intensywną rehabilitacje, która trwa do dziś. dziewczyna ma jeszcze problemy z mówieniem i chodzeniem ,ale jest pełna optymizmu. Strażacy z Granowa zapowiedzieli, że chcą ją zobaczyć całkiem zdrową na jej ślubie. I jak twierdzi narzeczony Kamili jest to całkiem możliwe. Jest czuje i ma się dobrze. Chce jak najszybciej wyzdrowieć i wrócić na studia.

źródło: http://www.tvp.pl/poznan/aktualnosci/dziekuje-za-uratowanie-zycie/6170400
Św. Florianie módl się za nami gdy wezwani syreną do akcji wyjeżdżamy...

Offline Radhezz

  • Audaces fortuna iuvat
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.713
  • Getting too old for this shit
Odp: "Dziękuję za uratowanie życia"
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 13, 2012, 23:56:50 »
Jak się to czyta, to aż się chce żeby każda nasza interwencja była zakończona sukcesem... Kit z podziękowaniem, chociaż jest to bardzo miłe, to jednak niekonieczne - liczy się przede wszystkim uratowane życie i pozytywny rozwój wydarzeń :)

P.S.
A jak ma być ślub to może z delegacją ze straży, co? ;)
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.
Oświetlenie i nagłośnienie ostrzegawcze - montaż, naprawa, modyfikacje => OGŁOSZENIE

Offline Fistach

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.339
Odp: "Dziękuję za uratowanie życia"
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 14, 2012, 08:44:20 »
Jak się to czyta, to aż się chce żeby każda nasza interwencja była zakończona sukcesem... Kit z podziękowaniem, chociaż jest to bardzo miłe, to jednak niekonieczne - liczy się przede wszystkim uratowane życie i pozytywny rozwój wydarzeń :)

P.S.
A jak ma być ślub to może z delegacją ze straży, co? ;)
I zamiast limuzyny GBA :)

Offline superfire

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 365
Odp: "Dziękuję za uratowanie życia"
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 27, 2012, 18:23:18 »
Cytuj
"Dziękuję za uratowanie życie" takie słowa usłyszeli dziś strażacy z Granowa w gminie Grodzisk Wielkopolski od 22 letniej kobiety, którą w marcu zeszłego roku uratowali od niechybnej śmierci. Było to wielkie przeżycie dla samej Kamili oraz strażaków, którzy ze wzruszeniem przyznali, że po raz pierwszy w życiu ktoś podziękował im za ich pracę.
 


Offline superfire

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 365
Odp: "Dziękuję za uratowanie życia"
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 27, 2012, 18:26:25 »
To prawda , że mało kiedy ktoś nam dziękuje za naszą pracę . Ja jednak raz otrzymałem słowa podziękowania  od młodej kobiety której udzielaliśmy pomocy w wypadku . Po kilku dniach od zdarzenia dziewczyna przyszła do KP i szukała strażaków którzy udzielali jej pomocy. Trafiła do mojej skromnej osoby porozmawialiśmy sobie ( niewiele pamiętała ) było miło , aż ściskało rzadko takie gesty się zdarzają . A i mało tego przyniosła w ramach podziękowania pączki :-)

Offline Grzesiu

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 202
    • OSP Wolica
Odp: "Dziękuję za uratowanie życia"
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 27, 2012, 18:50:27 »
To prawda , że mało kiedy ktoś nam dziękuje za naszą pracę . Ja jednak raz otrzymałem słowa podziękowania  od młodej kobiety której udzielaliśmy pomocy w wypadku . Po kilku dniach od zdarzenia dziewczyna przyszła do KP i szukała strażaków którzy udzielali jej pomocy. Trafiła do mojej skromnej osoby porozmawialiśmy sobie ( niewiele pamiętała ) było miło , aż ściskało rzadko takie gesty się zdarzają . A i mało tego przyniosła w ramach podziękowania pączki :-)


Warto to robić, choćby dla tych pączków... ;)

Offline ratownik 112

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 68
Odp: "Dziękuję za uratowanie życia"
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 28, 2012, 12:28:30 »
...miałem kiedyś zdarzenie  na PSK , była noc na nr alarmowy zadzwonił do mnie wystraszony starszy mężczyzna.Zdarzenie niedotyczyło  interwencji SP ,ale rozmawiając z tym mężczyzną wyczułem ,że jest zagubiny nie wie co robić , przez całą noc monitorowałem ,dzwoniłem do niego i podtrzymywałem go na duchu. O dziwo rano o godz. 7.45 mężczyzna ten wszedł na PSK i serdecznie mi podziękował ,wychodząc poszedł do komendanta i podziękował mu że w szeregach SP są tacy ludzie. Ale niestety komendant nawet nic nie wspomniał o tym fakcie.