Autor Wątek: PP "koncert życzeń"  (Przeczytany 4657 razy)

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.692
PP "koncert życzeń"
« dnia: Styczeń 04, 2012, 08:00:07 »
Przegląd Pożarniczy 11/2011 4 strona i u góry  "KONCERT ŻYCZEŃ".

Jak widać z powyższego czytają i dostrzegają Nasze myśli, pisane na forum  :rofl:

« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2012, 08:04:26 wysłana przez Butel »
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Online madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.466
Odp: PP "koncert życzeń"
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 04, 2012, 16:31:54 »
Też to zauważyłem. To już drugi raz w ostatnim czasie, szkoda że nie zacytują innych wątków  :rofl:

Offline MIKO

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 4.298
Odp: PP "koncert życzeń"
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 05, 2012, 22:12:41 »
To tylko kolejny dowód że ten periodyk się kończy i szkoda na niego kasy . PP nie można już nazwać nawet pismem głoszącym o profesjonalizmie PSP w pijarowskim wykonaniu . Jakość niektórych materiałów jest wręcz żenująca i zastanawiam się czy trafiają tam z uwagi że nikt już tam nie chce pisać , czy pisać mogą jedynie wybrani . 

W tym samym numerze „Wykwalifikowani w pierwszej pomocy” spadłem z krzesła i nie tylko Ja  bo poczta i telefony się zagotowały od trwogi połączonej rechotem.  Pomijam że to już kolejny artykuł z cyklu na każdy temat jedynie w Poznaniu profesjonalnie tego autora . Szkoda że jestem z Poznania i znam z autopsji . Jak na takiej zasadzie każdy tekst do PP powstaje to rysuje to przerażający obraz nawet nie udolnej propagandy sukcesu .

I to wszystko z budżetu KG PSP która na podwyżki nie może wyskrobać .

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.692
Odp: PP "koncert życzeń"
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 05, 2012, 22:15:11 »
Cytuj
czy pisać mogą jedynie wybrani . 
Odniosłem się tylko do tego.
Właśnie wybrani z naszego forum  :rofl:
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline MIKO

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 4.298
Odp: PP "koncert życzeń"
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 05, 2012, 22:44:31 »
Tylko że tytuł można odebrać trochę zgryźliwie ,  szczególnie że w branży jest mało osób nie znających adresu strazak.pl więc reklama nam niekoniecznie potrzebna .  :tuba:

Offline dr.Kudłaty

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 709
Odp: PP "koncert życzeń"
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 05, 2012, 23:15:29 »
@miko masz rację, że tytuł można odebrać przynajmniej dwojako, ale co tam, kasa za "autorstwo" wpadnie :D:D:D
Na poważnie, to lepiej, gdyby zamieszczono, któreś z rozwiązań systemowych, bo jest ich wiele na tym forum. :fiuu: