Autor Wątek: Gdzie Kupic?  (Przeczytany 1794 razy)

Młodzik

  • Gość
Gdzie Kupic?
« dnia: Sierpień 26, 2003, 00:40:39 »
Znacie moze adres firmy produkujacej odziez dla STRAZY, glownie chodzi mi o koszulke, polo z napisem STRAZ, pozdrawiam

Offline firetom

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 310
Gdzie Kupic?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 27, 2003, 10:12:04 »
Musisz się zorientować na swoim terenie. W grę wchodzą firmy oferujące sitodruk lub haft.
My zrbiliśmy to  tak - zakupiliśmy dobre gatunkowo T-shirty i oddaliśmy do zakladu, gdzie wykonano nam sitodrukiem z przodu logo jednostki z tyłu napis STRAŻ. Ponieważ właściciel jest przychylny strażakom a i wzór opracowaliśmy sami na CORELU, ponieśliśmy tylko koszty materiału.
 Ale następne wykonamy metodą haftu.
Doświadczenie jest czymś, co zdobywamy, kiedy nie zdobywamy tego, co chcemy zdobyć

Offline Sylwek

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.394
Gdzie Kupic?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 28, 2003, 09:24:30 »
polo to nie widziałem ale T-shirty to w każdym sklepie co mają strażackie rzeczy w Lublinie są i to jakie chcesz PSP i OSP, w KW ZOSP. u nas też mają
jak się będziesz orientował to zobacz czy jakieś typowe w sklepie nie wyjdą taniej niż robione na zamówienie bo jak nie będziesz miał tyle szczęścia co firetom że goście będa "przyjaźnie nastawienie" to wątpię żeby to taniej wyszło choć jak widziałem te "typowe" na zawodach u innych to one chyba szybko puszczają kolorki bo takie jakieś wyblaknięte były

Młodzik

  • Gość
Gdzie Kupic?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 28, 2003, 09:57:40 »
Wlasnie o takie "typowe" mi chodzi.. tylko do lublina nie pojade po koszulke  ;)  hmmmm a nie ma jakiegos sklepu internetowego, ktory zajmuje sie taka sprzedaza?