Autor Wątek: Kto do SGSP 2012  (Przeczytany 137479 razy)

Offline elitemark

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
Odp: Kto do SGSP 2012
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 06, 2011, 18:51:16 »
Ja się tam zastanawiam czy wy gracie takich nierozumnych czy naprawdę tacy jestescie?
w SGSP nikt nigdy nie da Ci nic na tacy i jak chcesz do czegoś dojść do kombinuj.
Jest wiele osób na szkole co nawet nie wiedzą o istnieniu tego forum a wszystkich potrzebnych informacji odnośnie rekrutacji dowiadywali się ze strony uczelni czyli www.sgsp.edu.pl
na forum  nie pytajcie o takie pierdoły i nie mylcie pojęć. Proponuje poświęcić chwilke i poczytać dokladnie co jest na stronie szkoły i będzie wszystko jasne. na tym etapie powinna interesować Was nauka do matury i trenowanie do egzaminu sprawnościowego a nie przepustki na szkole.
Przepustki są ale jak się na nie zasłuży...

Offline muniek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 146
Odp: Kto do SGSP 2012
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 09, 2011, 13:52:08 »
Pytanie głównie kierowane do tych którzy już się dostali do szkoły głównej:

Odnośnie toru przeszkód na egzaminach, trzeba przyznać że jest on wymagający aczkolwiek całkowicie do wyćwiczenia, stąd pytanie o drobne ale jak że ważne wskazówki na poszczególnych elementach toru przeszkód?

Offline Michaszs

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.221
Odp: Kto do SGSP 2012
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 09, 2011, 13:59:59 »
Nie podnoś manekina tylko go przeciągnij, wytrenuj odmyk jeśli masz taką możliwość i najlepiej zawieszony na 2m, przygotuj się na pływanie.
Św. Florianie módl się za nami gdy wezwani syreną do akcji wyjeżdżamy...

Offline muniek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 146
Odp: Kto do SGSP 2012
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 09, 2011, 14:11:23 »
Ja ten tor już robiłem, jednak wiem że jest dużo szczegółów które pozwola zyskać cenne sekundy.

Chwytając manekina i go ciągnac też trzeba go chyba tak ustawić by w powrocie gdy trzeba go rzucic drugi raz dac tak by i drugim razem było wygodnie i szybko.
Tak samo jak na równoważni? lepiej isc na maksa i moze sie uda czy wolniej a tak by nie spasc z niej bo tam tez duzo sekund mozna stracic

alcybiad

  • Gość
Odp: Kto do SGSP 2012
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 17, 2012, 23:14:16 »
Trochę odgrzewam temat. Do osób, które teraz startują: przygotowujecie się jakoś konkretnie do toru? macie zaplanowany trening i coś ćwiczycie? Do osób, które już tor pokonywały: w jaki sposób się przygotowywaliście, jakieś konkretne plany i ćwiczenia? próbowaliście odtworzyć cały tor w warunkach domowych/dostępnej sali? można prosić o jakieś rady, które z perspektywy czasu wydają się dla was widoczne przy przygotowywaniu się i ćwiczeniach.

Offline OLI

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 171
Odp: Kto do SGSP 2012
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 19, 2012, 22:37:43 »
Panowie orientujecie się może, którego dnia czerwca odbędzie się sprawnościówka???
W ubiegłym roku był jakoś 16-18. Pytam bo 7-11 czerwca mam wykreślone permanentnie z kalendarza i wolałbym, aby akurat w tych dniach się ona nie odbyła.

Offline Szympek

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Kto do SGSP 2012
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 23, 2012, 00:00:13 »
Witam, moze troche tak odkopuje temat i bedzie to taki offtop ale mam pytanie. Chce w tym roku dolaczyc do sgsp i na wakacje chcialbym wyjechac za granice. Kiedy mniej wiecej sa te wszystkie egzaminy, lekarze, sprawnosciowe itp? Bo jak sie domyslam do konca maja trzeba zlozyc papiery.

Offline rafal.bula

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.953
    • JRG SGSP
Odp: Kto do SGSP 2012
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 23, 2012, 00:04:58 »
Cytuj
Chce w tym roku dolaczyc do sgsp i na wakacje chcialbym wyjechac za granice.
"Albo rybka albo pipka" jak to powiedział Hamlet.

Połowa czerwca sprawnościówka, początek lipca wyniki, potem badania, psycholog, od ostatniego tygodnia lipca do końca września wakacyjny wyjazd integracyjny do Zamczyska.

Offline Michaszs

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.221
Odp: Kto do SGSP 2012
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 23, 2012, 06:57:59 »
Cytuj
Chce w tym roku dolaczyc do sgsp i na wakacje chcialbym wyjechac za granice.
...od ostatniego tygodnia lipca do końca września wakacyjny wyjazd integracyjny do Zamczyska.
Takie wakacje to prawie jak wyjazd za granicę.


Chłopaki jak idą przygotowania?
Św. Florianie módl się za nami gdy wezwani syreną do akcji wyjeżdżamy...

Offline rafal.bula

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.953
    • JRG SGSP
Odp: Kto do SGSP 2012
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 24, 2012, 00:05:11 »
Cytuj
Chce w tym roku dolaczyc do sgsp i na wakacje chcialbym wyjechac za granice.
...od ostatniego tygodnia lipca do końca września wakacyjny wyjazd integracyjny do Zamczyska.
Takie wakacje to prawie jak wyjazd za granicę.
Wschodnią...

Offline Petro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 714
Odp: Kto do SGSP 2012
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 24, 2012, 00:19:28 »
może się doczekamy zamczyska w wersji e-learning'owej i kolega będzie mógł spokojnie wyjechać sobie za granicę  ^_^

Offline Szympek

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Kto do SGSP 2012
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 26, 2012, 01:25:55 »
oł siet ;D troche mi to pokrzyzuje moje niecne plany :P no nic, szkola jest troche wazniejsza ^^

Offline Ice-Man

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 358
Odp: Kto do SGSP 2012
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 26, 2012, 17:42:42 »
Mam takie pytanie, bo nie umiem doczytać (albo znaleźć), jak pisze maturę z fizyki i chemii, to mogę liczyć na punkty referencyjne z obu matur, czy tylko z tej lepiej napisanej :) ?
==> http://chomikuj.pl/ice-man <==
Testy do Szkół Aspirantów, testy na naborach do PSP, do KPP, materiały szkoleniowe OSP :)

Offline Michaszs

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.221
Odp: Kto do SGSP 2012
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 26, 2012, 17:50:26 »
Mam takie pytanie, bo nie umiem doczytać (albo znaleźć), jak pisze maturę z fizyki i chemii, to mogę liczyć na punkty referencyjne z obu matur, czy tylko z tej lepiej napisanej :) ?
Z tego co mi wiadomo to pod uwagę brana jest ta lepiej napisana.
Św. Florianie módl się za nami gdy wezwani syreną do akcji wyjeżdżamy...

Offline Petro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 714
Odp: Kto do SGSP 2012
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 26, 2012, 19:35:43 »
Mam takie pytanie, bo nie umiem doczytać (albo znaleźć), jak pisze maturę z fizyki i chemii, to mogę liczyć na punkty referencyjne z obu matur, czy tylko z tej lepiej napisanej :) ?
kolega ma problem z zrozumieniem tego co czyta, więc ja to jeszcze jaśniej napisze. Do sgsp musisz mieć maturę z matematyki i do tego z chemii lub fizyki, co oznacza jeżeli lepiej ci poszła chemia to liczą chemię, a jeżeli lepiej ci poszła fizyka to liczą fizykę. Nie mogą ci liczyć obu przedmiotów naraz. Dlatego też polecam przyłożyć się do jednego z tych dwóch przedmiotów.

Offline Ice-Man

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 358
Odp: Kto do SGSP 2012
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 26, 2012, 20:21:12 »
Mam takie pytanie, bo nie umiem doczytać (albo znaleźć), jak pisze maturę z fizyki i chemii, to mogę liczyć na punkty referencyjne z obu matur, czy tylko z tej lepiej napisanej :) ?
kolega ma problem z zrozumieniem tego co czyta, więc ja to jeszcze jaśniej napisze. Do sgsp musisz mieć maturę z matematyki i do tego z chemii lub fizyki, co oznacza jeżeli lepiej ci poszła chemia to liczą chemię, a jeżeli lepiej ci poszła fizyka to liczą fizykę. Nie mogą ci liczyć obu przedmiotów naraz. Dlatego też polecam przyłożyć się do jednego z tych dwóch przedmiotów.
Dzięki za odpowiedź, a moja wątpliwość wzięła się z tego, że właśnie wyszczególnili słowem lub. Jednoznacznie nie wynika to czy dodatkowa chemia lub fizyka się nie przyda.
==> http://chomikuj.pl/ice-man <==
Testy do Szkół Aspirantów, testy na naborach do PSP, do KPP, materiały szkoleniowe OSP :)

Offline Paulina93

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Kto do SGSP 2012
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 29, 2012, 19:10:31 »
Czy byłby ktoś na tyle miły i o ile rzecz jasna się orientuje jak wygląda ten obóz? A poza tym około ilu dziewczyn jest na roku, bo jak tak patrzę na to farum to widzę, że sami Panowie się wypowiadają.

Offline muniek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 146
Odp: Kto do SGSP 2012
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 29, 2012, 19:24:26 »
Miło przywitać również i kobiety na forum, a przynajmniej w tym temacie  -_-
Mam rozumieć że chodzi o obóz czyli unitarke? 
« Ostatnia zmiana: Luty 29, 2012, 19:32:13 wysłana przez muniek »

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Kto do SGSP 2012
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 29, 2012, 19:29:25 »
Miło przywitać również i kobiety na forum, a bynajmniej w tym temacie  -_-
http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej

Przepraszam, ale to aż w oczy razi.
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline Paulina93

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Kto do SGSP 2012
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 29, 2012, 19:30:05 »
Mi również miło :)
Wybieram się w tym roku na SGSP i wiem że w miesiącach sierpień/wrzesień jest planowany obóz..i teraz jak to wszystko wygląda, bo jak na razie jestem nieco przerażona. Chociażby tym, że obóz trwa aż 2 miesiące

Offline Petro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 714
Odp: Kto do SGSP 2012
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 29, 2012, 20:18:49 »
Mi również miło :)
Wybieram się w tym roku na SGSP i wiem że w miesiącach sierpień/wrzesień jest planowany obóz..i teraz jak to wszystko wygląda, bo jak na razie jestem nieco przerażona. Chociażby tym, że obóz trwa aż 2 miesiące
wiesz...bardziej przerażające jest to, że nie jest to obóz wypoczynkowy... przynajmniej dla niektórych ^_^

Offline Paulina93

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Kto do SGSP 2012
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 29, 2012, 20:25:59 »
zdaję sobie z tego sprawę, ale nasłuchałam się już tylu rzeczy, że mam wielkie wątpliwości.

Offline rafal.bula

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.953
    • JRG SGSP
Odp: Kto do SGSP 2012
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 29, 2012, 22:03:47 »
Obczaj sobie focie http://www.facebook.com/JRGSGSP#  Zdjęcia -Zamczysko 2011
Spójrz na te szczęśliwe i uśmiechnięte twarze - jak widać nie ma się czym stresować. Jak już wspomniałem - taki tam wyjazd integracyjny. A że 2 miesiące? Tym lepiej, można się lepiej zintegrować :)

Offline tygrysion

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 122
Odp: Kto do SGSP 2012
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 29, 2012, 22:12:29 »
Labedx dobrze napisane, dlatego trzeba się narazie skupić na maturze. Z tego co widzę ,to coraz więcej nas się w tym temacie wypowiada. Jak myślicie...znacząco wzrośnie liczba kandydatów w tym roku ,niż w poprzednich latach ?
Kto cierpliwy ten szczęśliwy.
http://www.humanitarni.pl/

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Kto do SGSP 2012
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 29, 2012, 22:16:22 »
Wzrośnie, bo o pewną robotę coraz trudniej ;) A służba w PSP takową jest ;) Tym bardziej, że w SGSP ma się start w miarę z górki.
ps. łabędź, czy też labedx - sama prawda  :rolleyes:
« Ostatnia zmiana: Luty 29, 2012, 22:23:57 wysłana przez sheldon »
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!