Autor Wątek: szkolenie online "Opracowanie map zagrożeń i map ryzyka"  (Przeczytany 2351 razy)

Magda11

• Gość
Witam,
Poza praca zawodową działam jako wolontariusz w centrum kryzysowym i szukam szkoleń z tego tematu. Znalazłam szkolenie on-line z „Opracowywania map zagrożeń i map ryzyka” – brzmi ciekawie, organizuje je Szkoła Główna Służby Pożarniczej w Warszawie, więc merytoryczne pewnie jest.  Co o tym sądzicie - warto?
Info: www.mapyryzyka.edustacja.pl
Będę wdzięczna za sugestie

Pozdrawiam

Offline zeusss

• Weteran
  • Bogatemu to i byk się ocieli
Odp: szkolenie online "Opracowanie map zagrożeń i map ryzyka"
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 19, 2011, 22:54:09 »
Co o tym sądzicie - warto?
Będę wdzięczna za sugestie
Trudno będzie Ci uzyskać odpowiedź na pytanie ponieważ:
1) Nie wiem dokładnie, ale domyślam się, że to będzie pierwsza edycja tego kursu, także nikt Ci nie powie za dużo o nim, bo po prostu nikt jeszcze w nim nie uczestniczył i nie ukończył.
2) Formuła e-learning = dostajesz tylko suchy tekst. Do dyspozycji masz niby jeszcze czaty, fora i maile z wykładowcami. Wg mnie dostaniesz materiały, które będą mówić co robić, żeby zrobić mapę. Będzie też teoria oczywiście. Może czegoś się nauczysz, ale to będzie zależeć tylko od Ciebie.
3) Egzamin też e-learning = totalny brak możliwości konwersacji "na żywo" z wykładowcami.

brzmi ciekawie, organizuje je Szkoła Główna Służby Pożarniczej w Warszawie, więc merytoryczne pewnie jest
skończyłaś SG?