Rozwój osobisty i zawodowy > Nasze konkursy

8 Edycja Konkursu Wiedzy Pożarniczej Klubu strażak.pl

<< < (5/5)

PabloGCBA:
A to nie opublikujecie całej listy zbiorczej??

robn:
jak się wszyscy uczestnicy konkursu zgodzą to tak - opublikujemy
technicznie nie ma z tym problemu
kwestia tyczy się czy inni będą chcieli pokazać swoje wyniki
pozdr

daro:
myślę że wyniki nie są danymi osobowymi i ich publikacja nie stanowi problemu.

Ja np wogóle nie sprawdzałem odpowiedzi w necie tylko jechałem wg własnego uznania i wysłałem zgłoszenie. Więc nawet jeżeli zająłem ostatnie miejsce to nie mam się czego wstydzić. Odpowiadałem zgodnie ze stanem swojej wiedzy. Przynajmniej wiem z jakich zagadnień jestem słaby.
Dla mnie to nie sztuka znaleźć dobre odpowiedzi w internecie, pozaznaczać dobrze i następnie wysłać test. W tym przypadku to nie turniej wiedzy pożarniczej tylko zabawa pod nazwą "kto szybciej znajdzie królika".

Jednocześnie mam świadomość że poprzez internet nie ma za bardzo jak weryfikować czy ktoś korzysta z pomocy czy nie. Dlatego przyjęto taką formę a nie inną. Więc każdy traktuje konkurs wg własnego uznania. Wg mojego rozeznania odpowiedziałem na ponad 75 % pytań co uważam za sukces

robn:
Konkursy wiedzy organizowane przez nas zawsze mają na celu sprawdzenie swojej wiedzy, mają zapewnić zabawę, rywalizację, dodatkowo tylko dla umotywowania są to konkursy z nagrodami.
Sprawdzenie swojej wiedzy polega dla jednych na napisaniu tego co się wie w danej chwili później uzupełniając wiedzę a inni drążą temat dogłębnie na bieżąco. Czyja metoda lepsza? To do własnej oceny, ważne że nawet piszący test też czegoś się może nauczyć.

poniżej link do ściągnięcia zestawienia zbiorczego wyników 8 Edycji Konkursu.
http://wrzucacz.pl/file/9461290205913

robn:
Kolega leon z. proszony jest o kontakt PW lub e-mail ze mną lub @Butel.
pozdr

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej