Autor Wątek: Dysponowanie jednostek z poza KSRG  (Przeczytany 3740 razy)

Offline Radhezz

  • Audaces fortuna iuvat
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.713
  • Getting too old for this shit
Dysponowanie jednostek z poza KSRG
« dnia: Maj 23, 2010, 19:35:19 »
Witam

Interesuje mnie, czy dyspozytorów ograniczają jakieś przepisy w zakresie dysponowania do akcji jednostek nie należących do KSRG poza teren gminy który normalnie jest ich terenem działania?



Nie będę krył, że ma to pytanie sporo do rzeczy w kwestii tego tematu http://www.strazak.pl/forum/index.php/topic,15121.0.html

Dla ścisłości - na 998 zgłaszałem gotowość jednostki do działania przez czas powodzi tylko raz telefonicznie, i raz wysłałem maila do MSK - z uwagi na fakt, że zdaję sobie sprawę z tego, że dyżurny nie bardzo miał czas zajmować się jednostkami które chciałyby wyjechać do pomocy w sytuacji krytycznej (fala kulminacyjna).
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.
Oświetlenie i nagłośnienie ostrzegawcze - montaż, naprawa, modyfikacje => OGŁOSZENIE

Offline Radhezz

  • Audaces fortuna iuvat
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.713
  • Getting too old for this shit
Odp: Dysponowanie jednostek z poza KSRG
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 24, 2010, 08:10:03 »
Dobra, już wiem o co chodzi - dysponent płaci ża akcję. W sumie innych powodów raczej nie ma, czyli można zamknąć temat.
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.
Oświetlenie i nagłośnienie ostrzegawcze - montaż, naprawa, modyfikacje => OGŁOSZENIE