Autor Wątek: Odp: wypadek samochodowy - symulacja teoretczna  (Przeczytany 4291 razy)

Offline aspiryna

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 337
Odp: wypadek samochodowy - symulacja teoretczna
« dnia: Maj 07, 2010, 23:44:40 »
MIKO jak zwykle ma najwięcej do powiedzenia bo taki przypadek widział ale chyba na recytyfikacji
 wiedzy medycznej albo na youtube.Nie mam zamiaru wgóle wchodzić w polemikę z ludźmi co straż widzą tylko zza  biurka swojego a pożar widzieli w Przeglądzie Pożarniczym-tak dalej Panie Strażaku MIKO-cieszę się, że mamy takich zdolnych strażaków :szalony:Ja również nie pierwszy raz pytam o twój stopień. Mój jest powszechnie znany ale ty taki jesteś guru więć sie pochwal co na pagonach nosisz
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2010, 23:53:10 wysłana przez aspiryna »

Offline MIKO

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 4.299
Odp: wypadek samochodowy - symulacja teoretczna
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2010, 01:56:41 »
Powszechnie znany może i jest , lecz znacznie zawyżony do umiejętności , a obecnie nie znasz podstaw RadMed.  Może zapisz się na kurs do @Kasper to będziemy partnerami do dyskusji.

Jeśli u osoby w bezpośrednim zagrożeniu życia , a sam krwotok z uda nim już jest,  zalecasz spokojne czekanie na pogotowie zamiast tamowanie krwotoków , to jesteś zagrożeniem dla społeczeństwa i nawołujesz do uśmiercania poszkodowanych . To podstawy - dzieci uczy się tego , a przedstawiciel profesjonalnych służb powinien postępowanie przeciw wstrząsowe mieć wbite do głowy . O reszcie już nie wspomnę bo szkoda tłumaczyć idiotyzmy , a @kasper wypisał profesjonalnie wszystko .

Wiec zanim kolejny raz udzielisz rady zastanów się najpierw czy wstydu nie przynosisz formacji którą reprezentujesz gwiazdką na pagonach . Bo faktycznie postępując według twoich rad będzie dokładnie jak piszesz , utrata przytomności i NZK i tu się jedynie zgadamy . 

Offline aspiryna

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 337
Odp: wypadek samochodowy - symulacja teoretczna
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 08, 2010, 08:23:52 »
Jeszcze nikt się za mnie nie wstydził a co do stopnia to już wspomniałem,że chciałbym twój poznać o ile posiadasz

Offline Sylwek

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.394
Odp: wypadek samochodowy - symulacja teoretczna
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 08, 2010, 09:39:25 »
Jeszcze nikt się za mnie nie wstydził a co do stopnia to już wspomniałem,że chciałbym twój poznać o ile posiadasz

Moderator: Wypowiedzi kierowane tylko do jednego użytkownika należy wysyłać jako PW: Post zostanie usunięty. Chwilowo zamykam cały wątek. / Sylwek