Autor Wątek: I Międzynarodowe Zawody Oldbojow Drużyn OSP  (Przeczytany 2370 razy)

Offline malpa151

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 400
  • Buu...

Offline PatiMDP

  • Pati... ale już nie MDP :)
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 292
  • Członek Zarządu, ratownik - kierowca
    • OSP Praszka
Odp: I Międzynarodowe Zawody Oldbojow Drużyn OSP
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 06, 2010, 14:51:32 »
Korzystając z okazji: oldboje startują na normalnym regulaminie zawodów OSP czy jest jakiś specjalny?
Mercedes Benz Atego 1629 GCBA 4,5/16
Mercedes Benz 409 GLBA 1/8+RD
IFA SD30

Offline vasilij zaitzsew

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 225
Odp: I Międzynarodowe Zawody Oldbojow Drużyn OSP
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 06, 2010, 15:01:13 »
Jesli chodzi o zawody sportowo-pożarnicze ochotniczych strazy pożarnych, to regulamin jest ten sam:) Oczywiscie tylko kwestia wieku sie zmienia co stanowi regulamin.
"Błogosławiony jesteś Boże,który dajesz mi siłę i wolę walki.
Jesteś moją fortecą, moją ostoją i zbawieniem.
Jesteś moją tarczą."

Offline PatiMDP

  • Pati... ale już nie MDP :)
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 292
  • Członek Zarządu, ratownik - kierowca
    • OSP Praszka
Odp: I Międzynarodowe Zawody Oldbojow Drużyn OSP
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 06, 2010, 15:34:47 »
Aha, dzięki, a co do wieku to oldboje to 40+, tak?
Mercedes Benz Atego 1629 GCBA 4,5/16
Mercedes Benz 409 GLBA 1/8+RD
IFA SD30

Offline malpa151

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 400
  • Buu...
Odp: I Międzynarodowe Zawody Oldbojow Drużyn OSP
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 06, 2010, 16:07:48 »
No walsnie nie ma jakiegos z gory ustalonego regulaminu jesli chodzi o zawody oldbojow, sa to imprezy nastawione na spotkanie integracyjne, strazakow ktorzy nie biora juz raczej czynnego udzialu w akcjach. Oczywscie jakis regulamin istnieje ale jest on ustalany na biezaca pod katem danych zawodow.  U nas w powiecie (brzozow) i w gminie takie zawody sa organizowane prawie co roku, konkurencje przerozne od typowego rozwiniecia liny, poprzez tory przeszkod do wbijania gwozdzi, ogolnie gry i zabawy dla weteranow pozarnictwa.
Co do wieku to nie ma jako tako wyznaczonych ram (40 to nie tak duzo;)).
A impreza warta polecenia jest naprawde dozo zabawy i czesto dosc zabawnych sytuacji, a wszytsko to w duchu integracji miedzypokoleniowej ale i takze nutka rywalizacji bierze gore i emocje wsrod uczestnikow sa rozniez zauwazalne.
Niewiem jak wypadnie to w tym roku ale jak ktos ma blisko i pogoda dopisze to zapraszam...

Offline vasilij zaitzsew

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 225
Odp: I Międzynarodowe Zawody Oldbojow Drużyn OSP
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 08, 2010, 10:00:20 »
Przepraszam za błędną informacje, dopiero teraz się zorientowałem że mówimy o całkiem innych regulaminach:) Oczywiście wg regulaminu "naszego polskiego" nie ma czegos takiego jak grupa B (oldboye). Pisząc wcześniejszego posta miałem na myśli regulamin międzynarodowy CTIF. Tam istnieje grupa B w której kazdy z zawodników musi miec min. 30 lat. Jeszcze raz przepraszam za wprowadzenie w błąd:) Życzę udanej imprezy i dobrej zabawy, pozdrawiam:)
"Błogosławiony jesteś Boże,który dajesz mi siłę i wolę walki.
Jesteś moją fortecą, moją ostoją i zbawieniem.
Jesteś moją tarczą."