Autor Wątek: Strategiczne wiadomości na stronie KG PSP  (Przeczytany 106172 razy)

Offline Dzumsi

• Strażak Sam
Odp: Strategiczne wiadomości na stronie KG PSP
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 01, 2010, 00:00:38 »
http://www.straz.gov.pl/page/index.php?str=19&id=36436

Gorący apel do wszystkich strażaków...

Piszcie do KG, czy i u Was, w pobliżu komendy, posadzono trawę!!!
  :rofl:  :gwiazdki: :rofl:
http://www.straz.gov.pl/page/index.php?str=19&id=36436

Gorący apel do wszystkich strażaków...

Piszcie do KG, czy i u Was, w pobliżu komendy, posadzono trawę!!!
  :rofl:  :gwiazdki: :rofl:

Zmiany służbowe z ochotą zabrały się do pracy
hehe jasne...

Krotoszyn i p.Z-ca K-dta po studiach z filologii polskiej....nic dodać, nic ująć...
A to wszystko dlatego że KG organizuje jak co roku konkurs na najbardziej aktywną jednostkę która zamieszcza jak najwięcej informacji na stronie KG. Ostatnio Krotoszyn miał 2 miejsce. Nagrody też nie są najgorsze.
V konkurs internetowy "NAJAKTYWNIEJSI" - rozstrzygnięty !!!

14-07-2009

Rozstrzygnięto V edycję konkursu internetowego pod hasłem "Najaktywniejsi"
W konkursie udział wzięły osoby, które w okresie od 1 stycznia 2009 r. do 30 kwietnia 2009 r. na stronie internetowej: www.straz.gov.pl w dziale "Wydarzenia w kraju" publikowały informacje i zamieszczały zdjęcia.
Klasyfikacja konkursowa:
1 miejsce - KP PSP Myślenice - 40 informacji - kino domowe Panasonic,
2 miejsce - KP PSP Krotoszyn - 38 informacji - aparat cyfrowy Canon,
3 miejsce - KM PSP Warszawa - 17 informacji - dysk zewnętrzny 500 GB

Gratulujemy zwycięzcom - nagrody prześlemy pocztą na adresy poszczególnych komend !!!
Następna, szósta edycja konkursu zostanie zakończona 31 sierpnia br.

Tekst: st. kpt. inż. Tomasz Niciejewski
Wprowadził: st. ogn. Paweł Pawlicki
Sam Pan Z-ca Komendanta dostał 2 lata temu nagrodę za opis jeden z akcji. Czytając jego opisy z akcji na prawdę Brzechwa byłby z niego dumny :szalony:
Do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie wpłyneła decyzja Wielkopolskiego Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu st. bryg. Wojciecha Mendelka za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie na najlepszą informację prasową zamieszczoną na stronie internetowej KW PSP w Poznaniu łącznie z nagrodą pieniężną otrzymał Z-ca Komendanta Powiatowego w Krotoszynie - st. kpt. inż. Tomasz Niciejewski.

Foto: st. kpt. inż. Tomasz Niciejewski
Tekst i wprowadził: st. ogn. Paweł Pawlicki

źródełko: http://www.krotoszyn.psp.wlkp.pl/index.php?file=podz
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2010, 00:09:39 wysłana przez Dzumsi »

Offline PabloGCBA

• Stary Wyga
  • **
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 01, 2010, 07:33:03 »
Cała wielkopolska czeka na nowy artykuł p. Niciejewskiego :) :straz:
odwaga powinna pozostać w szufladzie! W straży trzeba myśleć a nie strugać bohatera

Offline morales

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 01, 2010, 14:31:59 »
Każdy ma jak dba  ^_^
Troszke przesada z takimi info na KG pisać ale i czy przez was nie przemawia nutka zazdrości o tego canona :-)
Piszcie też aż serwis KG sie zwiesi kilka razy i wtedy przyjdą odgórne wytyczne o sposobie wprowadzania info na strone KG

Offline oliwier

• Weteran
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 01, 2010, 17:01:44 »
TO JAKIŚ OBŁĘD i PARANOJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie to właśnie jest chory kraj nazywany Polska.
Kiedyś wchodziliśmy w dupę Sekretarza a dzisiaj Biskupa!
PRAWDZIWY STRAŻAK NIE UŻYWA APARATU.
PRAWDZIWY STRAŻAK PO AKCJI IDZIE SIĘ WYRZYGAĆ :)

Offline jasiuf

• Stary Wyga
  • **
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 08, 2010, 11:26:48 »
"Małopolska/Powiat myślenicki/ Strażacy pomagali energetykom zabezpieczyć słup i zapobiec zerwaniu linii energetycznej  (2010-06-07 09:08)
Po ulewnej nocy z czwartku na piatek rzeka "Gościbia" podmyła słup energetyczny. To słup linii wysokiego napięcia prowadzący prąd na Podhale. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono podmytą podporę. Przy użyciu ciężkiego sprzętu /koparek, spychacza/ z wykorzystaniem worków z piaskiem wykonano rekonstrukcję uszkodzonego brzegu koryta rzeki."
Brawo dla kolegi-redaktora z Myślenic! Może kolega napisze jeszcze na stronie KG PSP, żeby cała Polska mogła przeczytać,
o której godzinie odebrano zgłoszenie telefoniczne o tej strategicznej dla naszego kraju awarii! Na pewno wszystkich nas to bardzo interesuje.  :tuba:   

Offline matti84

• OSP Zduny
  • Stary Wyga
  • **
  • pokaż co potrafisz a potem oceniaj innych
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 08, 2010, 13:04:28 »
szczerze powiem że wstyd mi trochę za p.Niciejewskiego,znam go. Szkoda,że niektórym zależy na nagrodach.
Gdy obowiązek wezwie mnie Tam wszędzie, gdzie się pali, Ty mi, o Panie siłę daj, Bym życie ludzkie ocalił.

Offline komendant74

• Stary Wyga
  • **
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 10, 2010, 00:10:54 »
To na remizie.com.pl i stronie Związku OSP wstawiamy ciekawsze tematy  ^_^ np. http://www.remiza.com.pl/news/1806/Karsin__Z_kamera_do_akcji.html 

Offline janosik

• Strażak Sam
  • OSP & PSP
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 30, 2010, 12:37:32 »
Kwestią wyjaśnienia:
- te wszystkie artykuły nie są moderowane przez KG, bo każda KP ma swój login i hasło celem samodzilengo zamieszczania tych ciekawostek
- jest to jakaś forma lansowania poszczególnych komend powiatowych, którą zaszczepia na terenie kraju rzecznik KG
Moim zdaniem idea tego projektu była ciekawa i fajna do momentu, gdy zaczął się wyścig co niektórych KP o ilość artykóło stąd pisanie o różnych bzurnych wydarzeniach...
Np. dziśmógłbym napisać, iż w mojej KP w zwiazku z upałem strażacy podlewali kwietniki na terenie komendy a chłopaki  z OSP polali ulice wodą co, by się przyjemnie społeczeństwo poczuło....
Poprostu zrobił sie z tego śmietnik i nie częto można dowiedzieć sie o czymś ciekawym a szkoda!!! :wall:

Offline Feuerwehrmann

• Strażak Sam
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 30, 2010, 14:01:41 »
Np. dziśmógłbym napisać, iż w mojej KP w zwiazku z upałem strażacy podlewali kwietniki na terenie komendy a chłopaki  z OSP polali ulice wodą co, by się przyjemnie społeczeństwo poczuło....

Do dzieła! Krotoszyn takiej okazji by nie przepuścił!!!  :rofl:
Zmienność decyzji świadczy o ciągłości procesu dowodzenia.

Offline zeusss

• Weteran
  • Bogatemu to i byk się ocieli
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 05, 2010, 20:36:17 »
Piątkowy wieczór, 2 lipca 2010 roku, godzina 22:00. Ruch na drodze krajowej pomiędzy miastem X i Y nie słabnie. Samochód za samochodem jedzie tak w jednym jak i w drugim kierunku. Jak się okazuje droga nie jest całkiem bezpieczna…w pewnym momencie, nikomu nie wiadomo jak dochodzi do zderzenia dwóch samochodów osobowych…. Łoskot gniecionej blachy, trzask gniecionej konstrukcji samochodu…kilka sekund i…. no właśnie i….co dalej….ból, rozpacz, niewiadoma, gdzie jesteśmy, co się z nami działo przez tych kilka sekund, a może minut, czy nas ktoś znajdzie, czy zadzwoni po pomoc, po straż, po pogotowie…chwila ciszy, strasznej ciszy, majaczące gdzieś w oddali sylwetki osób, nie wiem kto to jest , nie znam ich…zapada głęboka cisza…cisza która dzwoni w uszach. Ocknąwszy się wiedzę nad sobą ludzi w hełmach, mundurach, za bardzo ich nie rozróżniam, chwila zaniepokojenia, dotkliwy ból…ale przychodzi moment uspokojenia…są strażacy i ratownicy pogotowia ratunkowego…jak dobrze znam te mundury .. teraz jestem spokojny, zamykam oczy i nastaje cisza…

Ogłaszam konkurs
Pytanie brzmi

Co opisuje powyższy tekst ?

ja stawiam, że jest to opis armagedonu

Ktoś ma inne propozycje ?

Nie znam prawidłowej odpowiedzi na pytanie, ale wiem kto ją zna.

mł. bryg. Tomasz Niciejewski
KP PSP Krotoszyn

pełny tekst

pozdr

Offline vasilij zaitzsew

• Stary Wyga
  • **
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 05, 2010, 22:13:49 »
Powyższy tekst opisuje wypadek w powiecie Krotoszyńskim ( woj. Wielkopolskie) drogowy na drodze krajowej nr 36 z Krotoszyna do Ostrowa Wielkopolskiego.
"Błogosławiony jesteś Boże,który dajesz mi siłę i wolę walki.
Jesteś moją fortecą, moją ostoją i zbawieniem.
Jesteś moją tarczą."

Offline deejayslonio

• KLUBOWICZ
  • Weteran
  • *
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 05, 2010, 23:24:36 »
Krotoszyn walczy o kolejny dysk twardy bądź inną nagrodę za zasługi...

Offline firemanjg

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 07, 2010, 21:54:33 »
Nowy dreszczowiec. Obornik. Tego jeszcze nie grali...
http://www.straz.gov.pl/page/index.php?str=19&id=36947

Offline bart73

• KLUBOWICZ
  • Weteran
  • *
  • ciemna strona mocy
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 07, 2010, 21:59:57 »
Nowy dreszczowiec. Obornik. Tego jeszcze nie grali...
http://www.straz.gov.pl/page/index.php?str=19&id=36947
kolego to nie są żarty jak się gówno zapali to już musi być informacja na cały kraj. myślę ,że jeszcze trzeba do tvn-u napisac , aby zrobili z tego info dnia  :rofl:

"nie pytaj co ojczyzna może zrobić dla ciebie, ale spytaj czy ty coś możesz zrobić dla niej." J.F.K.
"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Offline vasilij zaitzsew

• Stary Wyga
  • **
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 07, 2010, 23:14:42 »
Faktycznie śmierdząca  sprawa:) ale tak patrząc na te zdjęcia to tam napewno bylo więcej niż 40 ton tego "interesu":)
"Błogosławiony jesteś Boże,który dajesz mi siłę i wolę walki.
Jesteś moją fortecą, moją ostoją i zbawieniem.
Jesteś moją tarczą."

Offline kordzik

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 09, 2010, 10:51:15 »
Z tej całej pisaniny na stronie KG o "wyczynach" poszczególnych KP jest jeden wniosek... w PSP jest ciągle jeszcze wielu ludzi, którzy zajmują sie wyłącznie bzdurami i co najważniejsze mają na to czas i przyzwolenie przełożonych. Skoro są nagrody to dlaczego nie uprawiać lanserki, tylko myślę, że po zapoznaniu się z poczatkiem takiego "artykułu" większość z nas nawet tego niekończy tylko zmienia stronę.lekko zmieniając tekst śpiewany przez Jerzego Stuhra "Pisać każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie oto chodzi, jak co komu wychodzi. Czasami człowiek musi, inaczej się udusi".
Pozdrowienia dla wszystkich "pisarzy".

Offline borovyecky

• Bywalec
  • *
  • Pozamiatane....
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 09, 2010, 11:37:21 »
co do strategicznych wiadomości:

http://straz.gov.pl/page/index.php?str=19&id=37687

Jak tak dalej pójdzie, to wkrótce ujżymy informację, że w komendzie w Pścimiu Dolnym sprzątaczka w asyście Kompanii Honorowej podlewała kwiaty w gabinecie komendanta  :straz: :szalony:

Rozumiem, że w danej komendzie taka uroczystość to coś niecodziennego, ale żeby cały kraj wiedział, że str. Ixiński rozpoczął służbę jako stażysta ?!  :gwiazdki:

Offline robn

• KLUBOWICZ-MOD
  • VIP
  • *
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 09, 2010, 11:44:09 »
może to rodzina kogoś ważnego? dlatego news poszedł w świat.  :gwiazdki: :gwiazdki:
nie mniej poważnie gratulacje stażyście za skończenie stażu wielu lat pracy i troszeczkę mniej poważnie gratulacje pomysłowości dla moda strony KG, że puścił takiego newsa
EGO = 1 / wiedza

Offline dr.Kudłaty

• KLUBOWICZ
  • Weteran
  • *
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 09, 2010, 11:45:33 »
Faktycznie- ręce opadają  :gwiazdki:

Offline b07

• Strażak Sam
  • Everyone goes home
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 09, 2010, 12:27:34 »
Z tej całej pisaniny na stronie KG o "wyczynach" poszczególnych KP jest jeden wniosek... w PSP jest ciągle jeszcze wielu ludzi, którzy zajmują sie wyłącznie bzdurami i co najważniejsze mają na to czas i przyzwolenie przełożonych.

Jesli pamiec mnie nie zawodzi, w jednej z w/w, 'najaktywniejszych' KP zajmuje sie tym po prostu gosc z PB (przynajmniej pare lat temu tak bylo). Napisanie tekstu takiej dlugosci i zmniejszenie 3-6 zdjec zajmuje jakies 20-30 min (porzadne reportaze sklada sie do kupy przez wiele godzin, o zbieraniu materialu nie wspominajac), a wiec wcale nie tak duzo. Co do 'wagi' zdarzen - fakt, spektakularne nie sa  :rofl: Ale to juz inna bajka. Natomiast duch rywalizacji jest jak najbardziej zywy  ^_^