Autor Wątek: Karta Multisport (benefit system) w PSP  (Przeczytany 23609 razy)

Offline fubu

  • strażak
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 208
Karta Multisport (benefit system) w PSP
« dnia: Luty 01, 2010, 12:43:40 »
Witam,
Nie wiem czy w dobrym dziale piszę.. ale nie wiedziałem gdzie to umieścić. Sprawa dotyczy tylko pacowników PSP. Czy jest możliwość zakupienia przez komendę karty Multisport dla zainteresowanych pracowników komendy? Z tego co wiem taka karta kosztuje około 240zł na 3 miesiące. Zainteresowni strażacy oczywiście zwróciliby całość kosztów poniesionych przez komendę. Jak i z kim w komendzie trzeba to załatwiać.
Może już ktoś z Was takie coś załatwiał i coś podpowie.

Offline emmil

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 169
Odp: Karta Multisport (benefit system) w PSP
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 01, 2010, 15:15:06 »
w pogotowiu ratunkowym takie karty sa do dostania bez problemu nawet wciskaja na sile

Online Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.692
Odp: Karta Multisport (benefit system) w PSP
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 01, 2010, 15:31:18 »
Dla niewtajemniczonych:
Cytuj
MultiSport - Program sportowo-rekreacyjny
Benefit Systems oferuje unikalny program dodatkowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu i rekreacji (MultiSport) dla swoich Klientów.
Pracownik uczestniczący w Programie MultiSport otrzymuje imienny identyfikator, który zapewnia nielimitowany dostęp do ponad 1800 obiektów sportowych - klubów fitness, pływalni itp. w całym kraju.

Zasady korzystania z usług:

    * karta jest imienna i nie można jej przekazywać innym osobom; w przypadku naruszenia tej zasady osoba traci status Użytkownika
    * usługi dostępne są po okazaniu Karty na recepcji/kasie w danym obiekcie
    * Użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania Regulaminu obowiązującego w danym obiekcie i zapoznania się z uwagami przekazanymi przez Benefit Systems (opis przy każdym Partnerze)
    * podczas wizyty Użytkownik zostanie poproszony o podpisanie listy, na której zostanie odnotowana jego wizyta
    * Użytkownik zobowiązany jest do posiadania, podczas wizyty w obiekcie, dokumentu ze zdjęciem, ponieważ może zostać poproszony o jego okazanie.
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline fubu

  • strażak
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 208
Odp: Karta Multisport (benefit system) w PSP
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 11, 2010, 17:42:10 »
Już wszystko wiem, dla zainteresowanych powiem jak to wygląda..
Karta kosztuje 150zł/miesięcznie w sumie to nie ma różnicy ile osób zatrudnia komenda i jaki procent będzie chętnych, cena się nie zmienia. Teraz ile zapłacimy za kartę zależy tylko od tego ile masz Komendant nam do tej karty dołoży (w moim przypadku dołoży - 0zł) :)
Z tego co się orientowałem to są inne firmy oferujące takie karty sporo taniej, tylko że maja mniej obiektów.

Online krzysztof175

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Karta Multisport (benefit system) w PSP
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 19, 2015, 21:46:00 »
Może odkopię trochę temat. Czy któraś z komend korzysta z tego systemu i jakie są obecnie koszta takiej karty?

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: Karta Multisport (benefit system) w PSP
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 26, 2015, 01:40:36 »
Dobre pytanie ;)
Ktoś coś w temacie?
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Online krzysztof175

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Karta Multisport (benefit system) w PSP
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 07, 2015, 00:18:27 »
Tak więc trochę w temacie. Zadzwoniłem do dwóch firm proponujących takie karty i przesłały nam swoje oferty: Benefit Systems 169zł a FitProfit 159zł przy 100% finansowaniu przez pracownika. Z tego co słyszałem uważają nas za bardzo sportowych dlatego mamy podobno trochę wyższe stawki.

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: Karta Multisport (benefit system) w PSP
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 07, 2015, 18:51:26 »
Tak więc trochę w temacie. Zadzwoniłem do dwóch firm proponujących takie karty i przesłały nam swoje oferty: Benefit Systems 169zł a FitProfit 159zł przy 100% finansowaniu przez pracownika.

Jaki podałeś stan osób zatrudnionych? Któraś z w/w form podała minimalną ilość osób, które musiałyby wykupić kartę dla takiej ceny? Opłata w tej wysokości miesięczna (jak mniemam) czy kwartalna?


Z tego co słyszałem uważają nas za bardzo sportowych dlatego mamy podobno trochę wyższe stawki.
A dla mniej usportowionych ile by sobie życzyli? ^_^


I jeszcze jedno... teraz wszedłem sobie na stronę FitProfit i piszą na niej, że jest to "Jedyna karta bez dopłat w obiektach."  Czy to znaczy, że mając kartę Benefit dopłaca się coś do korzystania z usług partnerów?
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2015, 18:58:25 wysłana przez Levy »
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Online krzysztof175

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Karta Multisport (benefit system) w PSP
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 07, 2015, 23:14:36 »
Tak opłata jest miesięczna a co do ilości osób to FitProfit wymaga min.20 osób a Benefit 30osób. Co do cen to takie jak podałem bo na pytanie czy są jakieś tańsze pakiety dla mniej wymagających pan z Benefita odpowiedział że są ale dla służb mundurowych proponują taki pakiet. Możliwe że na cenę ma również wpływ wielkość miasta co się wiąże z cenami na obiektach a że nasze wojewódzkie to może i cena wyższa. Jeśli chodzi o dopłaty to wiem że są u obu ale to tylko na wybrane obiekty i rodzaj usługi (np.squash) a do tych podstawowych nie ma ograniczeń. Musiałbyś sprawdzić na stronie i jest tam opcja "dopłata w obiekcie".

Offline HanySAnimal

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 667
  • Go Hard or Go Home ...
Odp: Karta Multisport (benefit system) w PSP
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 08, 2015, 13:28:40 »
Ja tego nie rozumie. Psp powinna mieć ogólnopolską umowę z Benefitem. I w takim przypadku cena powinna byc nie 150zl (sic!) a max 50! Pracowałem w dwóch firmach i w jednej za multi płaciłem 20zl gdzie pracodawca dopłacał 30zl (firma zatrudniała ok 2tys pracowników) a w drugiej obecnej płaci się 65zl (firma zatrudnia ok 900osob). Jeśli podliczyc wszystkich chętnych strażaków to cena powinna byc mega niska co i tak by się Benefitowi opłaciło.
“All men are created equal, and then a few become firefighters”

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: Karta Multisport (benefit system) w PSP
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 08, 2015, 16:03:58 »
Ja tego nie rozumie. Psp powinna mieć ogólnopolską umowę z Benefitem. I w takim przypadku cena powinna byc nie 150zl (sic!) a max 50! Pracowałem w dwóch firmach i w jednej za multi płaciłem 20zl gdzie pracodawca dopłacał 30zl (firma zatrudniała ok 2tys pracowników) a w drugiej obecnej płaci się 65zl (firma zatrudnia ok 900osob). Jeśli podliczyc wszystkich chętnych strażaków to cena powinna byc mega niska co i tak by się Benefitowi opłaciło.

Tylko kto by to ogarnął :szalony: przedsięwzięcie logistyczne na niewyobrażalną skalę... :gwiazdki:
:rofl:
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline HanySAnimal

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 667
  • Go Hard or Go Home ...
Odp: Karta Multisport (benefit system) w PSP
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 08, 2015, 18:15:19 »
Dla aktualnie rządzących napewno :) Jak by to ktoś ogarnięty podjął to myśle ze nie bylo by problemu z realizacja tego :) Co to za problem odciagac z wyplaty dodatkowa kwote i przelac na konto Benefita :fiuu:
“All men are created equal, and then a few become firefighters”

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: Karta Multisport (benefit system) w PSP
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 08, 2015, 20:10:03 »
Już chyba nawet nie chodzi o odciąganie z pensji pieniędzy na kartę... Znajomy pracujący w pewnej korpo kartę opłaca u odpowiedniej osoby w jakimś związku zawodowym działającym w tej firmie, nie będąc nawet jego członkiem - i czego by nie mówić, to jest to też jakieś rozwiązanie (tym bardziej biorąc pod uwagę naszą sytuację).
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline kasian85

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Karta Multisport (benefit system) w PSP
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 12, 2015, 21:37:38 »
karta multisport to swietny pomysl , w wielu instytucjach sie sprawdzilo, wiec tym bardziej w strazy powinno sie dbac o kondycje pracownikow... jest to wygoda i oszczednosc dla ludzi lubiacych sporty ;)

Offline Aquarius

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 148
Odp: Karta Multisport (benefit system) w PSP
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 21, 2015, 21:08:42 »
Szczerze? Nie wiem czy byłby aż taki odzew. Ze dwa lata temu z kolegą chcieliśmy wprowadzić karty do mojej KM. Zrobiliśmy rozeznanie i chętnych było.. 5% pracujących? (a bo siłownię mam na jednostce, mieszkam za miastem więc na basen daleko, a pobiegać to se mogę sam itp..)  :wall: Odpuściliśmy.