Autor Wątek: Przypisanie dzwonka do konkretnego nadawcy SMS  (Przeczytany 163830 razy)

Offline Sharky

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Przypisanie dzwonka do konkretnego nadawcy SMS
« Odpowiedź #225 dnia: Kwiecień 10, 2018, 20:15:55 »
Z czego teraz korzystacie i co możecie polecić?
Przychodzą mi sms alarmowe z OSP, ale nie mogę zmienić indywidualnego dzwonka dla danego numeru przy smsach.
Telefon huawei p8.

Offline Radhezz

  • Audaces fortuna iuvat
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.712
  • Getting too old for this shit
Odp: Przypisanie dzwonka do konkretnego nadawcy SMS
« Odpowiedź #226 dnia: Marzec 01, 2019, 16:58:49 »
Podbijam ziomble - na starych andkach używałem Fire Alerta 2, apka martwa od 5 lat, od wersji Androida 7 miałem SMS Alarm, ale ta aplikacja również już ze dwa lata jest martwa i po aktualizacji do Androida 9 zostaję z niczym. Także ktoś, coś?

I tak - zdaję sobie sprawę z tego że mogę sobie ustawić osobny dźwięk powiadomienia dla konkretnego nadawcy SMS, aczkolwiek nie rozwiązuje to problemu np. z wyciszonym telefonem
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.
Oświetlenie i nagłośnienie ostrzegawcze - montaż, naprawa, modyfikacje => OGŁOSZENIE

Offline eddie

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
    • Platforma Alarmowania Strażaków
Odp: Przypisanie dzwonka do konkretnego nadawcy SMS
« Odpowiedź #227 dnia: Marzec 04, 2019, 00:04:33 »
Google wprowadziło nowe zasady dostępu do uprawnien aplikacji na androida.
Tak w skrócie to odmawiają dostępu do rejestru połaczeń oraz SMS.
Aplikacje które nie zostały dostosowane do tych wymagań zostały usunięte ze sklepu Play.
Nie wiem co będzie się działo po aktualizacjach androida, czy przypadkiem te już zainstalowane też nie przestaną działac prawidłowo.
Platforma Alarmowania Strażaków - www.pasosp.pl

Offline Taras

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Przypisanie dzwonka do konkretnego nadawcy SMS
« Odpowiedź #228 dnia: Marzec 17, 2019, 18:18:05 »
Polecam apkę TEXTRA. Zastępuje fabryczne androidowskie oprogramowanie do sms. Używam tego oprócz e-remizy i działa bez zarzutu

Offline Tabciogaraj

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Przypisanie dzwonka do konkretnego nadawcy SMS
« Odpowiedź #229 dnia: Styczeń 12, 2021, 18:57:50 »
Witam, troszkę odkopuję ale czy wpadł ktoś na pomysł co z aplikacją/sposobem na iPhone? Zaliczyłem przesiadkę z Androida, ale teraz zauważyłem że FireAlerta nie ma, a szukałem alternatyw ale bezskutecznie.

Offline wojtex113

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Przypisanie dzwonka do konkretnego nadawcy SMS
« Odpowiedź #230 dnia: Styczeń 13, 2021, 11:23:08 »
Witam, troszkę odkopuję ale czy wpadł ktoś na pomysł co z aplikacją/sposobem na iPhone? Zaliczyłem przesiadkę z Androida, ale teraz zauważyłem że FireAlerta nie ma, a szukałem alternatyw ale bezskutecznie.

Na iPhone możesz sobie przypisać swój dzwonek do sms/połączenia z danego numeru. Sprawdzone, działa.