Autor Wątek: Przypisanie dzwonka do konkretnego nadawcy SMS  (Przeczytany 163863 razy)

Offline Radhezz

  • Audaces fortuna iuvat
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.712
  • Getting too old for this shit
Odp: Przypisanie dzwonka do konkretnego nadawcy SMS
« Odpowiedź #150 dnia: Wrzesień 16, 2013, 18:46:00 »
Koleżanki i koledzy co możecie polecić do Androida 4.1.2 do alarmowania na normalnego smsa?
A FireAlert 2 nie działa?
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.
Oświetlenie i nagłośnienie ostrzegawcze - montaż, naprawa, modyfikacje => OGŁOSZENIE

Offline mercu

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 62
  • SAP
Odp: Przypisanie dzwonka do konkretnego nadawcy SMS
« Odpowiedź #151 dnia: Wrzesień 21, 2013, 20:39:42 »
Delphi:  numer alarmu musisz miec zapisany na telefonie a nie na karcie,  potem wchodzisz w kontakt, edytuj, dodaj szczegół i dodajesz taką koperte z nutką , dalej juz sobie poradzisz ;)

Offline Bedirdiac

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Przypisanie dzwonka do konkretnego nadawcy SMS
« Odpowiedź #152 dnia: Wrzesień 30, 2013, 13:55:05 »
Na każdym telefonie z androidem da się ;). Aplikacja Ringo.
Ja mam tak zrobione że póki nie odbieram sms to cały czas melodia gra, melodia jest wydłużona do 5 minut no i w ten oto sposób nawet w nocy nie ma problemów.

Jaką wersję programu Ringo masz u siebie, pro czy bezpłatną? Miałem u siebie wersję bezpłatną, chciałem ustawić, żeby na sms'y od jednego z odbiorców nie był odgrywany dzwonek i niestety program sobie z tym kompletnie nie radził.

Offline baris

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Przypisanie dzwonka do konkretnego nadawcy SMS
« Odpowiedź #153 dnia: Październik 20, 2013, 19:16:27 »
Mam pewien problem z FireAlert 2 . Telefon samsung galaxy trend , apke zainstalowalem. ustawiłem na sms od dsp50 dzwiek syreny i na polaczenie od dsp 50 tez syrene czy to moze byc powód tego ze aplikacja nie zalaczyla sie jak otrzymalem sms? usunalem teraz polaczenia i zobaczymy

Offline Basior7776

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 580
Odp: Przypisanie dzwonka do konkretnego nadawcy SMS
« Odpowiedź #154 dnia: Październik 20, 2013, 19:44:00 »
A masz ustawionego Widgeta ?
Ja mam ustawionych rodziców i zawsze jak dzwonią telefon gra :)

Offline roko123

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 154
Odp: Przypisanie dzwonka do konkretnego nadawcy SMS
« Odpowiedź #155 dnia: Grudzień 21, 2013, 11:18:17 »
Witam mam problem Z programem Ringo na telefonie Xperia S. Problem jest taki że  dźwięk syreny jest dopiero jak odblokuje telefon. jak przychodzi wiadomość sms to mam tylko dźwięk standardowy. jak to rozgryź czy może inny program ?

Offline fuoco

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Przypisanie dzwonka do konkretnego nadawcy SMS
« Odpowiedź #156 dnia: Grudzień 25, 2013, 16:11:22 »
Hej!
A czy jest ktoś kto ma zainstalowane i Handcent SMS i FireAlert2? Bo najprawdopodobniej ten pierwszy nie pozwala temu drugiemu zadziałać. Stało się tak po którejś aktualizacji Handcent'a.
Ktoś coś pomoże? 

Offline roko123

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 154
Odp: Przypisanie dzwonka do konkretnego nadawcy SMS
« Odpowiedź #157 dnia: Styczeń 03, 2014, 08:58:15 »
Ja mamy pytanko odnośnie FireAlert2. Czy ktoś wie jak ustawić aby nie dzwonił on bez przerwy. Problem jest taki że ustawiłem sobie do znajomej inny dźwięk SMS co bym wiedział kto pisze. I jak dostane od niej SMS to wszystko fajnie bo dźwięk jest inny. Następnie przesuwam paskiem że odebrałem tego SMS i naciskam CLOSE. Ale po jakiejś chwili znów mam ten alarm że przyszedł SMS ale jest to ten sam SMS. I tak w kółko do czasu zamknięcia aplikacji.
Ktoś wie jak ustawić co by dźwięk był jednorazowy dla tego kontaktu?

Offline Radhezz

  • Audaces fortuna iuvat
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.712
  • Getting too old for this shit
Odp: Przypisanie dzwonka do konkretnego nadawcy SMS
« Odpowiedź #158 dnia: Styczeń 03, 2014, 09:16:01 »
Trigger settings => <koleżanka> => zakładka z głośniczkiem => opcja Play Sound Once (odtwarza dźwięk tylko raz)

ew.
ta i zakładka następna; opcja Duration i ustawiasz czas trwania dźwięku / ekranu alarmowego

Mimo wszystko wygląda to na jakiś błąd, którego ustawieniami nie naprostujesz...
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.
Oświetlenie i nagłośnienie ostrzegawcze - montaż, naprawa, modyfikacje => OGŁOSZENIE

Offline roko123

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 154
Odp: Przypisanie dzwonka do konkretnego nadawcy SMS
« Odpowiedź #159 dnia: Styczeń 03, 2014, 09:49:32 »
I niestety nadal jest to samo. Ale chociaż tyle się poprawiło że jak skasuję tę wiadomość to już więcej nie ma komunikatu

Offline newaudi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Przypisanie dzwonka do konkretnego nadawcy SMS
« Odpowiedź #160 dnia: Marzec 06, 2014, 23:17:52 »
Witam. Posiadam Nokie N8 i zainstalowałem oba programy tak jak w instrukcji. Przypisałem dźwięk dzwonka do numeru z którego przychodzi alarm oraz dla pewności inny dźwięk dzwonka dla drugiego numeru który posiadam. Sprawdzałem i jak wyśle ze swojego to wszystko gra. Dziś mieliśmy alarm i się nie włączył dźwięk przypisany do numeru z alarmu.  :cooo: Już nie wiem czy ja coś robię źle czy jak. Może macie jakieś pomysły??
Alarm na wóz, na wóz, na wóz...

Offline piotr92strazak

  • Cel: PSP
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.162
Odp: Przypisanie dzwonka do konkretnego nadawcy SMS
« Odpowiedź #161 dnia: Marzec 06, 2014, 23:31:12 »
Witam. Posiadam Nokie N8 i zainstalowałem oba programy tak jak w instrukcji. Przypisałem dźwięk dzwonka do numeru z którego przychodzi alarm oraz dla pewności inny dźwięk dzwonka dla drugiego numeru który posiadam. Sprawdzałem i jak wyśle ze swojego to wszystko gra. Dziś mieliśmy alarm i się nie włączył dźwięk przypisany do numeru z alarmu.  :cooo: Już nie wiem czy ja coś robię źle czy jak. Może macie jakieś pomysły??
Twoja jednostka ma ustawione wysyłanie SMS flash?
Straż- Pasja, Miłość, Duma, Honor

Offline newaudi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Przypisanie dzwonka do konkretnego nadawcy SMS
« Odpowiedź #162 dnia: Marzec 07, 2014, 06:25:10 »
Chyba tak, bo sms pokazuje się zaraz na ekranie.
Alarm na wóz, na wóz, na wóz...

Offline piotr92strazak

  • Cel: PSP
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.162
Odp: Przypisanie dzwonka do konkretnego nadawcy SMS
« Odpowiedź #163 dnia: Marzec 07, 2014, 23:27:12 »
Chyba tak, bo sms pokazuje się zaraz na ekranie.
Przykro mi ale na tym programie nie pójdzie, kolega sprawdzał na Flash i nie da rady ale co do symbiana widziałem inne programy (strona prawdopodobnie chomikuj.pl) żeby sobie ustawić dźwięk  SMS może i z flash pójdzie.
Straż- Pasja, Miłość, Duma, Honor

Offline oficeroperacyjnywsi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Przypisanie dzwonka do konkretnego nadawcy SMS
« Odpowiedź #164 dnia: Marzec 22, 2014, 11:15:41 »
Aaaa czy ktoś rozkminił jak przypisać dzwonek w iPhone, jakaś aplikacja?

Boo niestety nie ma firealerta na ios :(

Offline kamaras

  • starszy ogniomistrz
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 938
  • kamaras
Odp: Przypisanie dzwonka do konkretnego nadawcy SMS
« Odpowiedź #165 dnia: Marzec 23, 2014, 18:31:36 »
kolego ja mam flash sms i firealert (1 i 2) smiga aż miło :D

tez potrzebuję coś na iOS :(

Offline oficeroperacyjnywsi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Przypisanie dzwonka do konkretnego nadawcy SMS
« Odpowiedź #166 dnia: Marzec 23, 2014, 21:23:50 »
Jak byłem nieszczęśliwym posiadaczem telefonu z androidem, też miałem firealerta, a teraz jestem szczęśliwym posiadaczem iPhona i z firealertem jest problem :/
Można przypisać dźwięk sms do nadawcy, ale niestety nie działa to w przypadku wiad. flash :(

Offline Komandos84

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Przypisanie dzwonka do konkretnego nadawcy SMS
« Odpowiedź #167 dnia: Kwiecień 09, 2014, 21:43:00 »
Koledzy i koleżanki da się coś zrobić z samsungiem solidem b2710 żeby był inny dzwoneczek smsowy??

Offline Pumba

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 234
Odp: Przypisanie dzwonka do konkretnego nadawcy SMS
« Odpowiedź #168 dnia: Kwiecień 21, 2014, 09:35:20 »
Czy ktoś się orientuje czy w Sony Xperia L można przypisać dźwięk smsa do konkretnego numeru ?
Xyz

Offline Fistach

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.339
Odp: Przypisanie dzwonka do konkretnego nadawcy SMS
« Odpowiedź #169 dnia: Kwiecień 21, 2014, 10:07:20 »
Czy ktoś się orientuje czy w Sony Xperia L można przypisać dźwięk smsa do konkretnego numeru ?


Użyj FireAlert2 (takiej aplikacji) - daje duże możliwości. Ja używam i jestem zadowolony (co prawda na innym telefonie ale też na androidzie).

Offline kamaras

  • starszy ogniomistrz
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 938
  • kamaras
Odp: Przypisanie dzwonka do konkretnego nadawcy SMS
« Odpowiedź #170 dnia: Kwiecień 21, 2014, 17:19:16 »
Jak byłem nieszczęśliwym posiadaczem telefonu z androidem, też miałem firealerta, a teraz jestem szczęśliwym posiadaczem iPhona i z firealertem jest problem :/
Można przypisać dźwięk sms do nadawcy, ale niestety nie działa to w przypadku wiad. flash :(
Moja żona ma to samo :/

Offline Pumba

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 234
Odp: Przypisanie dzwonka do konkretnego nadawcy SMS
« Odpowiedź #171 dnia: Kwiecień 29, 2014, 21:18:53 »
Potrzebowałbym instrukcji obsługi po polsku aplikacji Fire Alert 2  bo nie wiem jak ustawić by mi to grało "aż miło " ;)
Xyz

Offline HaryPSP

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 168
Odp: Przypisanie dzwonka do konkretnego nadawcy SMS
« Odpowiedź #172 dnia: Kwiecień 29, 2014, 21:34:03 »
Po wejściu do programu naciskamy na te trzy białe kreski w górnym lewym rogu. Wybieramy Trigger Settings Znów naciskamy na te trzy kreski i wybieramy Add Trigger . Wybieramy SMS. Otwiera nam się okno tworzenia. W Trigger Name  wpisujemy nazwę alarmu. Np. Alarm Osp . W Trigger (Sender )  wybieramy nadawcę , czyli zapisany numer z którego przychodzą sms - y. Zjeżdżamy na dół . W Priority wybieramy 1 high. Klikamy ikonę głośnika. W Sound wybieramy dźwięk sms . W moim przypadku jest to selektywne + syrena.  Volume oczywiście na 100%.  W Vibration wybieramy jaka wibracja ma towarzyszyć alarmowi.  Play Sound once oznacza to , że dźwięk będzie trwał jeden cykl , czyli jedno odtworzenie.  W Duration Endless , czyli tak długo , aż do potwierdzenia alarmu. Klikamy ikonkę ekranu. W Alert Screen wybieramy w jakiej wielkości będzie okienko alarmu. Reszty nie tykałem. Ikonki zegarka również. Po tych ustawieniach wybieramy Test i sprawdzamy jak będzie wyglądał alarm. Jeżeli nam się podoba wybieramy Save. Jeżeli nie jest zbyt jasno to może to pomoże : http://ospkleczany.areanet.pl/syrena-strazacka-jako-powiadomienie-sms/ lub to https://www.facebook.com/permalink.php?id=201111106649107&story_fbid=318188988284390
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2014, 21:38:16 wysłana przez HaryPSP »

Offline Pumba

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 234
Odp: Przypisanie dzwonka do konkretnego nadawcy SMS
« Odpowiedź #173 dnia: Kwiecień 29, 2014, 21:55:32 »
Dziekuję ślicznie, ustawione. Teraz tylko czekać ;)


PS. czy ten alarm działa jak sa wyłączone dźwięki ?
Xyz

Offline Michaszs

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.221
Odp: Przypisanie dzwonka do konkretnego nadawcy SMS
« Odpowiedź #174 dnia: Kwiecień 29, 2014, 22:25:17 »
W zakładce z ikonką głośnika pod suwakiem Volume jest opcja 'Sound in silent mode'. Jeśli zaznaczysz-będzie grało w trybie cichym. Jeśli nie chcesz by dźwięk był, a by sms alarmowy był charakterystyczny zmień wibracje i od razu poznasz alarm.
Św. Florianie módl się za nami gdy wezwani syreną do akcji wyjeżdżamy...