Autor Wątek: przygotowanie do psychotestów- ŁÓDŹ  (Przeczytany 2133 razy)

Offline eiblin

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
przygotowanie do psychotestów- ŁÓDŹ
« dnia: Październik 09, 2009, 11:39:55 »
Witam serdecznie wszystkich
 Na forum szukałam, szukałam ale nie znalazłam ... :-\

Chciałabym bardzo poprosić o udzielenie informacji czy w mieście Łodzi jest ktoś kto przygotowuje przyszłych strażaków do testów  psychologicznych.
Znalazłam takowego psychologa - ale we Wrocławiu.
Dziękuję i pozdrawiam

Offline Vendetta

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 120
Odp: przygotowanie do psychotestów- ŁÓDŹ
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 09, 2009, 12:12:25 »
Załosne.. Jak moze ktoś Cie przygotować do takich testów ? Tutaj nie ma schematów tutaj jest to co siedzi w Twojej głowie [chyba ze dzięki panu psychologowi bedziesz grał kogoś kim nie jestes, co wyjdzie na testach i masz OBLANE!] czyli kazdego oddzielna sprawa, nikt nie jest taki sam oraz nikogo pojedynczo nie da sie przygotować. Szkoda czasu i pieniedzy, na takie ŚCIEMY!!!!!! Albo sie nadajesz albo nie.. Byli ludzi co podchodzili po kilka razy do testów i za kazdym nie zdawali bo sie nie nadawali..
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2009, 12:16:04 wysłana przez Vendetta »

Offline barthez315

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 226
  • RYCERZE FLORIANA
Odp: przygotowanie do psychotestów- ŁÓDŹ
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 09, 2009, 13:24:15 »
Do takich testów nie wiesz jak sie przygotować. Niewiesz jakie dostaniesz pytanie....cz z histori czy będą ci kazali kolory odróżnić. Tak jak napisał Vendetta albo sie nadajesz albo nie
"Na dzwięk syreny zostawiają swoje rodziny, przyjaciół aby ratować życie i dobytek innych, czasami niepowracając..."

Offline eiblin

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: przygotowanie do psychotestów- ŁÓDŹ
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 09, 2009, 17:46:55 »
Tak, ja to wszystko wiem - chciałam zostać lekarzem wojskowym i myślę, że testy, które zdałam są podobne do testów szanownych strażaków.
Pytanie moje jest inne i bardzo konkretne.Dotyczy chłopaka, który chce zostać strażakiem.
Pytam po prostu w jego imieniu bo chyba zapytać wolno.
Jak już pisałam jest taki psycholog ale we Wrocławiu. Może ktoś słyszał o kimś takim w Łodzi.
To prawda, że albo się nadajesz albo nie, że na testach osobowości nie warto kłamać.
Można natomiast je sobie robić ( i na osobowość i na inteligencje), żeby zobaczyć o co kaman.Czyli trochę można się do nich przygotować.
Dlatego nie uważam mojego pytania za żałosne i bardzo będę wdzięczna wszystkim za konkretne i rzeczowe wypowiedzi.

Offline Gatou

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 118
  • Cel: JRG
Odp: przygotowanie do psychotestów- ŁÓDŹ
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 09, 2009, 21:19:58 »
Dobre :) choć powiem ze jak składałem dokumenty do Warszawy dostałem karteczka od osoby kręcącej sie w okolicy Komendy na temat problemów psychicznych z numerem telefonu pana doktora :D

Offline smerfetka

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: przygotowanie do psychotestów- ŁÓDŹ
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 09, 2009, 21:27:37 »
Tego się nie nauczysz bo to wszystko zależy od Twojej osobowości

Offline eiblin

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: przygotowanie do psychotestów- ŁÓDŹ
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 11, 2009, 12:54:11 »
Dobre :) choć powiem ze jak składałem dokumenty do Warszawy dostałem karteczka od osoby kręcącej sie w okolicy Komendy na temat problemów psychicznych z numerem telefonu pana doktora :D

W Łodzi słyszałam o tym samym.Stąd moje pytanie.Bardzo konkretne.O konkretną odpowiedź również proszę a nie pouczanie mnie i moralizatorstwo ( bez urazy ale tak to odebrałam).
Owszem - ja też uważam, że nie można się takich testów nauczyć (chociaż historii akurat można...). Ten psycholog we Wrocku też nich nie uczy - pokazuje po prostu na czym to polega, opracowuje z delikwentem.Malo tego -uważa on również, ze ćwiczenie takich testów pozwala poznać samego siebie i pracować nad sobą już w trakcie ćwiczeń.
Dyskutować też można o sensie takich testów w ogóle ale to już temat na osobny wątek.

Jeśli jest ktoś kto potrafi odpowiedzieć na moje pytanie to gorąco o to proszę.
pozdrawiam i życzę miłej niedzieli