Autor Wątek: Budynek wielofunkcyjny a opinia społeczeństwa  (Przeczytany 1048 razy)

Offline malybartus

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Budynek wielofunkcyjny a opinia społeczeństwa
« dnia: Lipiec 13, 2009, 21:51:49 »
Witam druhów. U mnie w mieście ruszyła budowa budynku wielofunkcyjnego w którym maja znajdować sie służby medyczne, policja oraz straż. Na lokalizacje budynku wybrano centrum miasta. Ludzie jak to ludzie zawsze pogadać muszą, ale w tej sprawie trochę przesadzają. Sprawa wygląda następująco są zażalenia np. o to że po nocach będzie budził ich dźwięk syreny, dźwięk sygnałów w samochodach. Że budynki są nie potrzebne, po co budować jak każdy ma już swoją siedzibę  :wall: (budynek policji patrzeć tylko jak runie na ziemie stacja podpogotowia ma swoją siedzibę na poddaszu ośrodka zdrowia, straż, żeby wyjechać samochodem to się mieści na cm w garażu nie wspomnę o łodzi bo wtedy trzeba wystawiać dwa auta), że straż dostają nowe samochody cały czas ( to fakt w 2006 roku SlRT Ford Transit nówka, w 2008 Renault Midlium też nówka). Ludziom trudno przetłumaczyć że jest to dla ich bezpieczeństwa. Jak to wygląda u was. Wiadomo ludziom nie przetłumaczysz bo w mieście przecież nigdy nic nie jest robione i tylko narzekają że władza wydaje pieniądze na bzdury.

Pozdawiam :straz:
Wyruszyć w podróż, prosta rzecz
Gorzej dojechać do celu.
Zdejmij nogę z gazu......
Oszczędź życie swoje i innych

Offline 085

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 423
Odp: Budynek wielofunkcyjny a opinia społeczeństwa
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 10, 2009, 14:18:24 »
Do diabla z marudami. Trzeba przekonac, ze INACZEJ SIE NIE DA - a w opuszczonych przez w/w instytucje pomieszczeniach niech samorzad zorganizuje cos, co przyda sie mieszkancom - jakis socjal, rozrywki, przedszkole, cokolwiek. Psy szczekaja, karawana jedzie dalej :)

Offline BOLO

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
Odp: Budynek wielofunkcyjny a opinia społeczeństwa
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 14, 2009, 07:43:05 »
jestem pełen podziwu dla Twojej Jednostki Malybartus bardzo się rozwijacie, tylko chwalić.A co do tego wspólnego projektu u mnie też jest takie założenie, ale wg. jakichś (nie wiem jakich) przepisów nowo budowany posterunek policji musi stanowić osobny budynek. Dlatego OSP i Pogotowie Ratunkowe mają mieć wspólną siedzibę a Policja ma znajdować się za Remizą.A co do ludzi to powinni się cieszyć, że Szanowne Władze próbują poprawiać bezpieczeństwo. Pozdrawiam