Autor Wątek: Testy dla Strażaka  (Przeczytany 9706 razy)

Offline flamis

• Moderator
  • Strażak Sam
  • *
Testy dla Strażaka
« dnia: Czerwiec 03, 2009, 18:45:12 »
Witam

Mam przyjemność pochwalić mój zespół i siebie przedstawiając Wam do oceny "Testy dla Strażaka". www.flamis.pl/test

Jest to kolejna forma multimedialnej zabawy, którą Wam proponuję.

Mam prośbę poszukajcie tam błędów i napiszcie mi aby testy były rzetelne i dobrze prowadzone. Ja sam na pewno przeoczyłem kilka prawidłowych odpowiedzi, ale musicie mi wybaczyć bo w fazie prototypu niestety pojawiają się kwiatki różnej maści.

Testy działają mam nadzieję dosyć prosto. Na wstępie dostajesz pytanie na które odpowiadasz zaznaczając ptaszkiem odpowiednią odpowiedź (jest tylko jedna prawidłowa). Po zaznaczeniu odpowiedzi pewnie chciałbyś/chciałabyś ją sprawdzić od razu tak aby nie przypominać sobie jeszcze raz całego pytania, dlatego dajesz od razu sprawdź ( nie sprawdzenie testu nie będzie brane pod uwagę przy końcowym wyniku). System poda Ci prawidłową odpowiedź wyświetlając ją na niebiesko. Bawisz się dalej to naklikujesz "dalej" z boku zeszytu. Bawisz się do tego momentu aż przestaniesz mieć ochotę. Wtedy klikasz zakończ i pojawia Ci się ogólny wynik testu. Ile czasu na niego poświęciłeś i ile rozwiązałeś poprawnie. Myślę, że ta forma będzie sprzyjała spokojnej i przyjemnej nauce podstawowych wiadomości z naszego "strażactwa". Sukcesywnie będę wprowadzał nowe pytania, które w drodze losowania będziecie otrzymywali na testach. Możecie także sami zaproponować mi pytania testowe w tym dziale, tak aby "testy dla strażaka" rozwijały się w wolnej nieskrępowanej myśli.

Waldek
ps. ważne abyście dawali za każdym razem opcję sprawdź bo nie ma już powrotu do poprzedniego testu. Nasz miłościwie nam Panujący Stasiu właśnie przed chwilką się zagalopował w dawaniu dalej i dalej i dalej... :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2009, 19:18:59 wysłana przez flamis »

Offline Butel

• Butel IS YOUR FRIEND
  • KLUBOWICZ-MOD-RADA
  • VIP
  • *
Odp: Testy dla Strażaka
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 03, 2009, 19:41:31 »
Bardzo ciekawy sposób na przyswojenie tych wiadomości.
Nie trzeba szukać „grzebać” za odpowiedziami, tak natychmiast po zaznaczeniu można sprawdzić prawidłową odpowiedz.
Jeszcze ważna rzecz, w każdej chwili można go zakończyć i zostaje wyświetlony wynik testu.

Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

布特尔俱乐部strazak.pl

Offline grzela

• KLUBOWICZ
  • VIP
  • *
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 03, 2009, 19:51:26 »
Bardzo fajny pomysł na przyswajanie wiadomości  :kwit: potrzebnych na kontrole z KG. :wall:

Offline Champion

• Weteran
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 03, 2009, 22:06:57 »
a może z boku podzielić na jakieś poziomy? np. na kurs podstawowym, rat-med i dla psp. Bo tak pomysł fajny.. tylko pytania o kolorze kabli w samolocie mnie zaskakują... :D

Offline Butel

• Butel IS YOUR FRIEND
  • KLUBOWICZ-MOD-RADA
  • VIP
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 03, 2009, 22:56:08 »
tylko pytania o kolorze kabli w samolocie mnie zaskakują... :D
to są pytanie opracowane przez KG  :kwit:
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

布特尔俱乐部strazak.pl

Offline sheldon

• KLUBOWICZ
  • VIP
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 03, 2009, 23:00:23 »
Kurde no podchodzę chyba 10-ty raz a cały czas trafiam na pytania z rat wodnego i lodowego :-) Pech :-)
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline grzela

• KLUBOWICZ
  • VIP
  • *
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 03, 2009, 23:21:21 »
Daj czas autorowi,  :komp: to dopiero początek góry lodowej, pytań jest grubo ponad 1000.

Offline sheldon

• KLUBOWICZ
  • VIP
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 04, 2009, 00:25:38 »
Wiem wiem :) Cały czas bardzo mocno trzymam kciuki za rozwój projektu, wszystko idzie w jak najlepszym kierunku!
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline flamis

• Moderator
  • Strażak Sam
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 04, 2009, 00:30:02 »
To jest tak skonstruowane że pytania można pomijać i nie będzie to brane do ogólnego licznika udzielonych odpowiedzi. Masz to samo pytanie omijasz je nie udzielając odpowiedzi. Robisz następne i sprawdzasz je. Na koniec wciskasz koniec i tyle. A swoją drogą to dopiero około 200 pytań wprowadzonych jest. Postaram się jutro dorzucić kolejną porcyjkę więcej o gaszeniu. Faktycznie pytań jest dosyć sporo więc jak już będzie komplet to przewijanie się podobnych pytań będzie ograniczone do minimum.

Waldek

Offline madmax29

• VIP
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 16, 2009, 21:26:44 »
komu zgłaszać ewentualne błędy :mellow:?

Offline flamis

• Moderator
  • Strażak Sam
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 16, 2009, 22:18:01 »
Mnie na pw pisz albo tutaj to rozważymy wspólnie.