Autor Wątek: Testy na aspirantke zaoczną  (Przeczytany 4698 razy)

Offline 998strazak

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 55
Testy na aspirantke zaoczną
« dnia: Maj 23, 2009, 17:35:58 »
Witam. Mam takie pytanie czy ktoś z was wie może jak wyglądają egzaminy na aspirantke zaoczną? Ma ktoś może przykładowe testy?
I pamiętaj że w piekle na przywitanie przedstawią Ci twoje wszystkie niewykorzystane szanse...

Offline robert28

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 295
Odp: Testy na aspirantke zaoczną
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 03, 2009, 13:28:31 »
witam
Poniżej podaje linka do strony z testami przykładowymi. Można trochę się podszkolić.
 http://www.straz.swiebodzin.pl/testy/
Należy potraktować powyższą stronkę jako rozrywkę, przerwę w przygotowaniach do egzaminu.
Pozdrawiam

Offline dragon 998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Testy na aspirantke zaoczną
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 03, 2009, 10:59:00 »
Najlepiej zwrócić się do kogoś ze szkoły... zapobiegliwi mają testy z ubiegłych lat i da się je skserować - nie stanowią przecież tajemnicy :)

Offline dusiu

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Testy na egzamin do zaocznej Szkoły Aspirantów
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 26, 2010, 17:50:44 »
Witam! Chciałbym prosić o informacje czy posiada może ktoś namiary, gdzie można zdobyć typowe testy do przypomnienia sobie wiadomości do przygotowania się do egzaminu na zaoczna aspirantkę???? na stronie komendy głównej są pytania ale nie w formie testu i to zostało opracowane w 2005 roku a potrzebował bym czegoś aktualnego..... Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam DUsiU
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2010, 17:54:50 wysłana przez robn »

Offline dav998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Testy na egzamin do zaocznej Szkoły Aspirantów
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 26, 2010, 23:55:15 »
moje pytanie jest skierowane do osób piszących juz taki egzamin czy pytania na teście wstępnym sa brane z tej bazy KG czy to sa jakies wymyślone , PROŚBA osoby które nie sa pewne nie piszcie cudów

Online oliwier

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.349
Odp: Testy na egzamin do zaocznej Szkoły Aspirantów
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 23, 2010, 10:08:40 »
Ja przygotowywałem się z tego testu KG oraz opracowałem pytania ze strony KG i nie było problemów. Zaliczone
PRAWDZIWY STRAŻAK NIE UŻYWA APARATU.
PRAWDZIWY STRAŻAK PO AKCJI IDZIE SIĘ WYRZYGAĆ :)