Autor Wątek: Odp: Pytania do Komendanta Głównego  (Przeczytany 5373 razy)

Offline bart73

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 521
  • ciemna strona mocy
Odp: Pytania do Komendanta Głównego
« dnia: Styczeń 29, 2009, 01:31:28 »
koledzy mam tylko jedno pytanie
 CZY KIEDYKOLWIEK KTOŚ ODPOWIE NA WSZE PYTANIA?
bo mnie się wydaje że nikt. :straz:

mialy byc pytania
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2009, 20:32:23 wysłana przez bulon »

"nie pytaj co ojczyzna może zrobić dla ciebie, ale spytaj czy ty coś możesz zrobić dla niej." J.F.K.
"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Offline firemanek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 69
Odp: Pytania do Komendanta Głównego
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 29, 2009, 08:19:09 »
równie dobrze można sobie pisać na stronie KG w dziale pytania do Komendanta :-)), mnie po miesiącu ktoś odpisał, ze niby moje pytanie znalazło się na stronie głównej, ale sam nie mogłem go poznać po przeróbce umożliwiającej wygodną odpowiedź, hehe. Jak nie trudno zgadnąć to w naszej pięknej straży pożarnej stanowisko komendanta głównego wbrew pozorom nie zajmuje najlepsiejszy strażak :-), a odejście z niemałą emeryturką raczej wychylanie się ogranicza :-).

Offline sebekosp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 127
  • gdzie jest dym i ogień tam muszą być strażacy
Odp: Pytania do Komendanta Głównego
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 29, 2009, 19:39:07 »
Panie Komendancie a ja wnoszę o wydłużenie stażu do 5 lat bo przecież 3 lata to za mało żeby sprawdzić czy strażak nadaje się czy nie!!!!  :gwiazdki:

Offline marucha

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Pytania do Komendanta Głównego
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 29, 2009, 19:59:17 »
szanowni panstwo!
nasze pytania nawet jeśli docieraja do 01 to i tak lądują w koszu najwyższy czas się otrząsnąć i powiedziec prawde wszystkim strazakom KOMENDANCI wszystkich szczebli mają nas w d........!!!!!!!!!!!
który realizuje przepisy BHP( czy to nasza wina że nie ma wystarczającej liczby ludzi?)
który podjął działania zmierzające do zapłaty za nadgodziny? nie 60% tylko jak cywilnemu pracownikowi 150% lub 200 %skoro porównuje sie nas do cywili (55 lat wedle nowego projektu)
kiedy wreszcie doczekamy sie odpowiedzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miały byc pytania
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2009, 20:27:10 wysłana przez bulon »

Offline marucha

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Pytania do Komendanta Głównego
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 29, 2009, 20:49:56 »
do moda czemu skasowałeś mój posttylko dlatego ze był krytyczny wobec KG????????????
czyżbys współpracował z....................??

Offline Adonis06

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 78
Odp: Pytania do Komendanta Głównego
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 29, 2009, 20:50:23 »
Komunikat 01/01/09
Poruszono temat związany z zapowiedzią reformy systemu emerytalnego służb mundurowych. Komendant Główny nie dysponuje na dzień dzisiejszy stosowną wiedzą w tym zakresie. Stwierdził, że jakiekolwiek zmiany zapisów w/w ustawy zostaną przekazane do szerokiej konsultacji społecznej.
Kto kłamał? :straz: :cooo:
A co innego podaje pełnomocnik ministra ds kontaktu ze z. zawodowymi tj. że w chwili obecnej trwają prace nad założeniami reformy systemu zaopatrzenia emerytalnego służb mundurowych i znajdują się one w fazie dyskusji ścisłego kierownictwa MSWiA oraz szefów podległych służb. Oj wydaje mi sie że KG juz nie pierwszy raz kłamie:tuba: :klol:

Offline marucha

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Pytania do Komendanta Głównego
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 29, 2009, 21:03:01 »
Szanowni Państwo
nasze pytania nawet jeśli trafaiją do 01 to i tak lądują w koszu powiedzmy prawdę wszystkim strazakom komedanci wszystich szczebli maja nas w d.......
który zapewnia przepisy BHP ( czy to nasz wna ze nie podjęto działań do przyjecia ludzi)
który podjął działania zmierzające do zapłaty za nadgodziny ( nie 60% tylko jak cywilom 150% lub 200% skoro porównuje sie nas do cywili - projekt 55 lat)
inne pytanie póżniej bo mod skasuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
( dziwne zachowanie- choć zawsze mówią ze za prawdę się ludzię obrazają)


Gdzie tu jest chociaż  cien pytania ?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2009, 22:59:34 wysłana przez bulon »

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: Pytania do Komendanta Głównego- ściśle moderowany
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 29, 2009, 22:50:22 »
Podaj może więcej szczegółów dotyczących ewentualnego spotkania z KG. Kto miałby zadawać drażniące pytania? KM/P? ; naczelnicy; d-cy jrg?; a może przewodniczący ZZ? Po ustaleniu tej kwestii  zapraszaj KG.
Powodzenia. 

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: Pytania do Komendanta Głównego
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 29, 2009, 23:24:01 »
Hehee!
Cytuj
Kto miałby zadawać drażniące pytania? KM/P? ; naczelnicy; d-cy jrg?; a może przewodniczący ZZ?
Nikt z w/w nie odważy się!
Cytuj
Po ustaleniu tej kwestii  zapraszaj KG.
Zwykłych str. oleją >>> M.in. Dlatego!  :kwit:
Pozdr.
Ps. Tak trzymać!!!  :gitara:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2009, 23:28:06 wysłana przez Ajax »
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline oliwier

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.349
Odp: Pytania do Komendanta Głównego- ściśle moderowany
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 30, 2009, 16:41:14 »
Panie Komendancie.
chciałbym prosić o podjęcie szybkiej decyzji o obowiązkowej obsadzie każdego SK w czasie służby minimum dwoma etatowymi funkcjonariuszami.
Pełnienie służby przez jednego funkcjonariusza pomijając aspekt nawału obowiązków jest niebezpieczne bo w przypadku gdy takiej osobie coś się stanie np. względy zdrowotne nie ma kto udzielić mu pomocy.
PRAWDZIWY STRAŻAK NIE UŻYWA APARATU.
PRAWDZIWY STRAŻAK PO AKCJI IDZIE SIĘ WYRZYGAĆ :)