Autor Wątek: pożarnictwo.pl - kupował ktoś coś ostatnio??  (Przeczytany 2029 razy)

Offline Bronq

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
pożarnictwo.pl - kupował ktoś coś ostatnio??
« dnia: Styczeń 18, 2009, 20:48:52 »
Witajcie! Pytanie jak w temacie - kupowaliście ostatnio coś na stronce pożarnictwo.pl? Tak się składa, że ostatnio dokonałem tam zamówienia, pieniądze przelałem i nie ma żadnego "ruchu" ze strony firmy, nie odpowiadają na maile, nie odbierają telefonów. Ma ktoś podobny problem?

Pozdrawiam Paweł

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: pożarnictwo.pl - kupował ktoś coś ostatnio??
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 18, 2009, 20:59:55 »
Miesiąc temu książki, wszystko było w jak najlepszym porządku.
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline Firefighter Ireland

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Fire Brigade Poland
Odp: pożarnictwo.pl - kupował ktoś coś ostatnio??
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 18, 2009, 21:25:19 »
Widzę, że kolega mnie uprzedził. Dokładnie 24 grudnia zakupiłem 2 książki tj.Taktyka działań gaśniczych oraz Błędy w taktyce - duże straty Markusa Pulma, która była chwalona na tym forum. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem przesyłki a w odpowiedzi na meila dostałem krótkie zdanie "Zamówienie w trakcie realizacji" i od tej pory cisza. Najlepsze jest to, że firma w tym momencie robi sobie złą reklamę. Nie wiem jak się zakończy ta sprawa ale na razie radze się wstrzymać z zakupami. Jeżeli się odezwą to napiszę jaka była przyczyna zwłoki. :cooo:

Offline Bronq

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
Odp: pożarnictwo.pl - kupował ktoś coś ostatnio??
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 18, 2009, 21:40:28 »
Też mam nadzieję dowiedzieć się o co chodzi, poza "zamówieniem w trakcie realizacji" po wpłacie pieniędzy nie dostałem żadnej wiadomości. Ja zamówienie składałem 2.01. Może mają jakiś baaardzo długi urlop? Robią sobie złą reklamę, a w tamtym roku jeszcze byłem z firmy zadowolony... :angry:

Offline Tomcio1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 114
Odp: pożarnictwo.pl - kupował ktoś coś ostatnio??
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 18, 2009, 22:07:07 »
Z nieoficjalnych informacji jakie obiły mi się o uszy Pan prowadzący sklep pozarnictwo.pl ma poważne kłopoty rodzinne - najprawdopodobniej Jego rodzice ulegli bardzo poważnemu wypadkowi.

Panowie i Panie - pozostaje nam wykazać odrobinkę wyrozumiałości oraz cierpliwości - sytuacja naprawdę wyjątkowa, przykra i niecodzienna, a zastąpić prowadzącego sklep nie ma widocznie kto.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2009, 22:11:38 wysłana przez Tomcio1 »

Offline Bronq

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
Odp: pożarnictwo.pl - kupował ktoś coś ostatnio??
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 18, 2009, 22:35:25 »
To przykra sprawa i oczywiście wyrozumiałość jest wskazana. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze z rodzicami tego Pana, bo przecież my wiemy najlepiej, że życie i zdrowie są najważniejsze, a zakupy mogą poczekać.

Offline Firefighter Ireland

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Fire Brigade Poland
Odp: pożarnictwo.pl - kupował ktoś coś ostatnio??
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 19, 2009, 20:55:39 »
Koledzy, jest odzew. Pan przysłał meila, że przeprasza za opóźnienia(kłopoty zdrowotne) i że paczka została wysłana. Mam nadzieję, że wszystko wróciło do normy. Teraz zostaje tylko wypatrywać pana listonosza :mail:

Offline Bronq

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
Odp: pożarnictwo.pl - kupował ktoś coś ostatnio??
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 20, 2009, 19:02:35 »
Powtierdzam - dostałem podobnego maila i teraz już tylko czekam na listonosza ;]

Offline Firefighter Ireland

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Fire Brigade Poland
Odp: pożarnictwo.pl - kupował ktoś coś ostatnio??
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 25, 2009, 23:47:40 »
Po długim czasie oczekiwania paczka doszła. Myślę, że znowu można spokojnie robić zakupy na stronie pożarnictwo.pl. ^_^