Autor Wątek: Nadgodziny - i wszystko z tym związane.  (Przeczytany 1011159 razy)

Offline pitrms

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: Nadgodziny - i wszystko z tym związane.
« Odpowiedź #1950 dnia: Marzec 17, 2020, 18:35:58 »
Dostałem rekompensatę za wszystkie nadgodziny. U mnie w Komendzie od zawsze  płacą za wszystko

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: Nadgodziny - i wszystko z tym związane.
« Odpowiedź #1951 dnia: Marzec 17, 2020, 18:40:47 »
U mnie też wszystko wypłacili.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline mamed

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 418
Odp: Nadgodziny - i wszystko z tym związane.
« Odpowiedź #1952 dnia: Marzec 17, 2020, 18:53:34 »
Czy jakiś stażysta przed 26 rokiem zycia juz dostał? Ile wyszlo za jedną godzinę na rękę?

Offline Fireman81r

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 75
Odp: Nadgodziny - i wszystko z tym związane.
« Odpowiedź #1953 dnia: Marzec 17, 2020, 19:00:40 »
U nas jak zwykle ostatniego możliwego dnia wypłacają ...no ale jednak zawsze wypłacają  ^_^

Offline damcio22

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
Odp: Nadgodziny - i wszystko z tym związane.
« Odpowiedź #1954 dnia: Marzec 17, 2020, 19:06:56 »
A u nasssss Panie w komendzie tylko za 48, reszte do oddania i tak od zawszeeeeeeeee..... :wall:

Offline fireman998998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 447
Odp: Nadgodziny - i wszystko z tym związane.
« Odpowiedź #1955 dnia: Marzec 17, 2020, 19:30:07 »
Odbiór nadgodzin generuje kolejne tylko u innych osób i tak może być w kółko:(

Offline rada

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Nadgodziny - i wszystko z tym związane.
« Odpowiedź #1956 dnia: Marzec 17, 2020, 21:50:57 »
Dostałem rekompensatę za wszystkie nadgodziny. U mnie w Komendzie od zawsze  płacą za wszystko
No to gratuluje. U mnie już od conajmniej 5 lat nie wypłacili za więcej niż połowe

Offline LucasPSP

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 74
Odp: Nadgodziny - i wszystko z tym związane.
« Odpowiedź #1957 dnia: Marzec 18, 2020, 11:15:18 »
I jak wychodzą te nadgodziny jeśli chodzi o stawki od pensji czy faktycznie są tak wysokie jak zapowiadali? Ktoś się może wypowiedzieć?

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.446
Odp: Nadgodziny - i wszystko z tym związane.
« Odpowiedź #1958 dnia: Marzec 18, 2020, 13:07:37 »
Nie jak zwykle was wydymali wszystko po starej stawce a dodatkowo jeszcze część do odbioru!!!!!!!!!.

Na miłość Boską ile razy można.
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2020, 17:03:08 wysłana przez pb11 »

Offline czesoi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
Odp: Nadgodziny - i wszystko z tym związane.
« Odpowiedź #1959 dnia: Marzec 18, 2020, 13:07:54 »
Wychodzi trochę więcej za nadgodzinę, niż za 1h z uposażenie.

Offline StrazPomorskie

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Nadgodziny - i wszystko z tym związane.
« Odpowiedź #1960 dnia: Marzec 18, 2020, 13:11:36 »
U mnie wyszło 21 zł netto, ratownik 3 grupa. Płaca za calość nadgodzin od zawsze u mnie w komendzie, ale jeszcze nic nie płacili cisza z nadgodzinami i trzynastkami🤔
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2020, 18:24:29 wysłana przez StrazPomorskie »

Offline Krzychu 1976

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Nadgodziny - i wszystko z tym związane.
« Odpowiedź #1961 dnia: Marzec 18, 2020, 21:06:09 »
Kujawsko- Pomorskie wczoraj w na koncie 💪

Offline damcio22

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
Odp: Nadgodziny - i wszystko z tym związane.
« Odpowiedź #1962 dnia: Marzec 19, 2020, 19:58:06 »
A ja się pytam dlaczego na Podkarpaciu wypłacają za 48h a reszta do odbioru i tak rok w rok,,,, dlaczego jesteśmy tak waleni po d..  nie ma pieniędzy nawet na 100h gdzie np w Mazowieckim płaci się wszystkim za maxxxxxxaaaaaaaaaaaa !!!!! Gdzie jest sprawiedliwość  :wall:

Offline andoria

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 306
Odp: Nadgodziny - i wszystko z tym związane.
« Odpowiedź #1963 dnia: Marzec 19, 2020, 20:28:58 »
A ja się pytam dlaczego na Podkarpaciu wypłacają za 48h a reszta do odbioru i tak rok w rok,,,, dlaczego jesteśmy tak waleni po d..  nie ma pieniędzy nawet na 100h gdzie np w Mazowieckim płaci się wszystkim za maxxxxxxaaaaaaaaaaaa !!!!! Gdzie jest sprawiedliwość  :wall:
Może dlatego że zapewnione są tylko minimalne Stany osobowe i gdyby każdy odbierał, to by minimum nie było spełnione.

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.446
Odp: Nadgodziny - i wszystko z tym związane.
« Odpowiedź #1964 dnia: Marzec 19, 2020, 21:10:58 »
Chyba nie bardzo zrozumiałeś na co kolega się żali.

Offline kiligoznales

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 90
Odp: Nadgodziny - i wszystko z tym związane.
« Odpowiedź #1965 dnia: Marzec 19, 2020, 21:57:56 »
W Małopolsce też nie płacą wszystkiego :'(.Państwo w Państwie :wall:


Offline roko123

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 154
Odp: Nadgodziny - i wszystko z tym związane.
« Odpowiedź #1966 dnia: Marzec 20, 2020, 08:31:14 »
A u mnie jest taki problem, że płacą za wszystko ale i tak wszystkim nie pasuje bo są osoby które chciałyby mieć nadgodziny równe 0. Wszystkim się nie dogodzi

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.926
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Nadgodziny - i wszystko z tym związane.
« Odpowiedź #1967 dnia: Marzec 21, 2020, 06:49:35 »
U mnie jest podobnie. Są tacy którzy mówią że na wolnym więcej zarobią ale jak przychodzi czas podliczeń następuje zdziwienie i larum że zostali oszukani.

Offline młody786

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: Nadgodziny - i wszystko z tym związane.
« Odpowiedź #1968 dnia: Marzec 21, 2020, 07:47:27 »
SIUSIEK to samo u mnie w JRG :) Jak trzeba człowieka na zastępstwo to nie ma kto przyjść bo co drugi mówi że pierdziuli nadgodziny :) ale jak jest czas podliczenia to już jest lament... Dlaczego jeden ma 20 a drugi ma ponad 200 :) Pozdrowionka dla wytrwałych :)

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: Nadgodziny - i wszystko z tym związane.
« Odpowiedź #1969 dnia: Marzec 21, 2020, 09:02:14 »
U mnie jest podobnie. Są tacy którzy mówią że na wolnym więcej zarobią ale jak przychodzi czas podliczeń następuje zdziwienie i larum że zostali oszukani.
A u mnie wygląda to tak że ma być prawie po równo i dopuszczalna odchyłka +/- 24 i się to równa (oczywiście osoby o tych samych kwalifikacjach) :wacko: Jak nabrałeś wolnego w styczniu to do roboty będziesz zasuwać w czerwcu
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Savi

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Nadgodziny - i wszystko z tym związane.
« Odpowiedź #1970 dnia: Marzec 21, 2020, 09:27:41 »
U nas w komendzie komendant też życzy sobie żeby było mniej więcej po równo co jest dla mnie abstrakcją. Układamy grafik na pół roku do przodu i wszyscy mają po równo. W trakcie pojawiają się oczywiście urlopy ojcowskie, chorobowe, opieki itd. ktoś musi przyjść za te osoby do służby. Są tacy co dnia na dzień muszą pozmieniać swoje prywatne plany i przychodzą, a są też tacy co nigdy nie są w stanie i oczywiście zarobieni, nie ma opcji, mają dzieci i tak w kółko. Dlaczego później na siłę takim strażakom równać nadgodziny z tymi co się bardziej poświęcają (oczywiście tym pod koniec półrocza trzeba powsadzać wolne nawet jak tego nie chcą, żeby tamci mogli przyjść do służby)?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: Nadgodziny - i wszystko z tym związane.
« Odpowiedź #1971 dnia: Marzec 21, 2020, 09:33:19 »
U nas w komendzie komendant też życzy sobie żeby było mniej więcej po równo co jest dla mnie abstrakcją. Układamy grafik na pół roku do przodu i wszyscy mają po równo. W trakcie pojawiają się oczywiście urlopy ojcowskie, chorobowe, opieki itd. ktoś musi przyjść za te osoby do służby. Są tacy co dnia na dzień muszą pozmieniać swoje prywatne plany i przychodzą, a są też tacy co nigdy nie są w stanie i oczywiście zarobieni, nie ma opcji, mają dzieci i tak w kółko. Dlaczego później na siłę takim strażakom równać nadgodziny z tymi co się bardziej poświęcają (oczywiście tym pod koniec półrocza trzeba powsadzać wolne nawet jak tego nie chcą, żeby tamci mogli przyjść do służby)?
Było kiedyś takie pismo tylko nie pamiętam czy z KW czy z KG które to nakazywało... Więc może jest tak u was jak u mnie  :szalony:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline rafal.bula

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.953
    • JRG SGSP
Odp: Nadgodziny - i wszystko z tym związane.
« Odpowiedź #1972 dnia: Marzec 21, 2020, 09:39:02 »
To przykre że nadal wiele osób uważa, że sprawiedliwie to znaczy po równo.

Offline młody786

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: Nadgodziny - i wszystko z tym związane.
« Odpowiedź #1973 dnia: Marzec 21, 2020, 09:44:14 »
To u mnie jest jeszcze normalnie.... Ile zrobisz nadgodzin to twoje i nieważne czy ktoś ma 200 a drugi 40... Aby nie przekroczyć Maxa i nie być na minusie... Nie wciska się na siłę wolnych służb komuś kto ma więcej nadgodzin. Wolne służby nie są do tego żeby drugiemu zbijać nadgodziny. Przecież można chodzić ciągiem  np w lutym innym miesiącu i potem zrobić sobie odbiór wszystkich nadgodzin w okresie wakacyjnym :) i to jest w porządku - Nie. Chodziłeś  na służbę wyrobiłeś sobie nadgodziny to jest Twoje. Powtarzam NIE ZBIJA SIĘ NADGODZIN WOLNYMI SŁUŻBAMI ŻEBY WYRÓWNAĆ I PODCIĄGNĄĆ DRUGIEGO KTÓRY NADGODZINY MA GDZIEŚ...

Offline rafal.bula

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.953
    • JRG SGSP
Odp: Nadgodziny - i wszystko z tym związane.
« Odpowiedź #1974 dnia: Marzec 21, 2020, 09:47:10 »
Podejrzewam, że gdzieś mogło być tak, że dowódcy zmian pozwalali sobie i swoim ulubieńcom robić maksy, a inni byli na zero i stąd takie zalecenie. Niby dla dobra strażaków. Tyle że po jakimś czasie i daleko od wymyślającego, nikt już nie pamięta o szlachetnych intencjach a tylko widzi konkretne wytyczne i stąd bierze się problem.