Autor Wątek: Psychologia  (Przeczytany 3641 razy)

Offline rafisz

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
    • http://
Psychologia
« dnia: Luty 27, 2005, 17:47:21 »
Poszukuje materiałow dotyczacych:
1. Człowiek w sytuacji zarożenia-aspekty psychologiczne
2. Umiejętności interpersonalne niezbedne w efektownym kierowaniu/dowodzeniu
3. Autorytet a efektywnosc dowodzenia
4. Sylwetka osobowo-zawodowa oficera PSP jako kierownika i dowódcy

Z tego co wiem jest nadal bardzo mało materiałów dotyczacych tych zagadnień. Poszukuje materiałow(artykułow,ksiażek,skryptów) na którys z tych tematów.
Pozdrawiam serdecznie:-)))
 

Offline czerwonypies

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 133
Psychologia
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 01, 2005, 21:41:39 »
Odnośnie czwartego pytania proponuję abyś opisał własne doznania dotyczące twojego komendanta, wszystko jedno którego powiatowego, szkoły czy wojewódzkiego. Przecież są wzorami do naśladowania, najlepsi z najlepszych, więc twój opis będzie adekwatną odpowiedzią na to pytanie. Możesz poprosić o pomoc tych co z nimi pracują od lat , zapewne przytoczą masę faktów na poparcie tych wspaniałych cech osobowo-zawodowych. Proszę abyś do tego celu nie wykorzystał rzecznika prasowego, bo wtedy twoja wnikliwa obserwacja zderzy sie z czymś totalnie przeciwnym.
pozdro

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Psychologia
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 02, 2005, 19:00:48 »
He...he... !!! Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać! Książki, skrypty - napewno /może/  powstaną jak obecna władza przejdzie w zapomnienie. Chyba pozostaje Ci narazie czekać na powstanie etatu psychologa w KW /niedługo/ lub faktycznie, gdzieś poszperać. Niestety nie potrafię Ci dobrze uczciwie pomóc /napisałbym głupoty/.
Powodzenia! :)  
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline rafisz

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
    • http://
Psychologia
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 04, 2005, 21:45:56 »
Wiesz Ajax myśle,że nic sie nie zmieni ale przyznaje mam nadzieję ze troszke tak i nie mowie tutaj o ksiazkach bo zawsze mozna cos przeczytac o psychologii lub liczyc na pomoc kogos życzliwego i cos napisac madrego.........:)))ale przede wszystkim mam nadzieje ze zmieni sie sposób choc zakupów sprzetu,począwszy od ubran specjalnych a konczac na samochodach!! Uwazam ze takie ubrania czy hełmy powinny byc napierw testowane w jednostakch i dopiero po jakims czasie uzytkowania decydujemy czy sie nadaja,tak samo jesli chodzi o samochody i te nieszczesne Renault,choc ostatnio mogłem popatrzec w TVN Turbo jaki to dobry i niezawodny samochód..........wypowiadął sie jakis gosc w TVN Turbo.Pozdrawaim serdecznie !!!!

Offline czerwonypies

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 133
Psychologia
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 10, 2005, 10:05:14 »
SA Poznań wydała ksiazkę "Osoby z dysfunkcjami a postepowanie ratownicze w czasie pożaru" i jeden z rozdziałów troszkę porusza poszukiwane przez ciebie tematy
pozdro