Autor Wątek: Emerytura- coś nowego  (Przeczytany 5095 razy)

Offline denim

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 34
Emerytura- coś nowego
« dnia: Październik 05, 2008, 15:10:59 »
Witam,
mam pytanie odnośnie emerytur tzn. doszły mnie słuchy ze od niedawna weszła nowa ustawa, że świadczenia emerytalne będą wypłacane po 20 latach pracy czy po 25 latach a nie jak dotychczas po 15 tyle tylko ze nie wiem, kogo to się tyczy czy nowo przyjętych strażaków tzn. stażystów czy wszystkich, którzy są w służbie stałej mam za sobą 4 lata pracy i chyba bym się zwolnił, jeśli by weszła ustawa ze Ema jest po 25 latach pracy z góry dziękuje za informacje pozdrawiam kolegów z podziału. :piwo:
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2008, 16:39:15 wysłana przez bulon »

Offline leon z.

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: EMERYTURA coś nowego
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 05, 2008, 16:24:38 »
Słuchy (w tym przypadku rozumiem uszy zająca:)) źle chodzą. Jak dotąd nie weszła żadna ustawa.

Offline deejayslonio

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 845
Odp: Emerytura- coś nowego
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 05, 2008, 20:24:01 »
Witam,
mam pytanie odnośnie emerytur tzn. doszły mnie słuchy ze od niedawna weszła nowa ustawa, że świadczenia emerytalne będą wypłacane po 20 latach pracy czy po 25 latach a nie jak dotychczas po 15 tyle tylko ze nie wiem, kogo to się tyczy czy nowo przyjętych strażaków tzn. stażystów czy wszystkich, którzy są w służbie stałej mam za sobą 4 lata pracy i chyba bym się zwolnił, jeśli by weszła ustawa ze Ema jest po 25 latach pracy z góry dziękuje za informacje pozdrawiam kolegów z podziału. :piwo:

Śmieszne słowa...
Oznaczają, że do PSP przyjąłeś się z "kontraktem" na 15lat... rezygnuj już teraz bo na pewno przed okresem przepracowanych przez Ciebie 15 lat te przepisy się zmienią

straz98

  • Gość
Odp: Emerytura- coś nowego
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 05, 2008, 21:12:27 »
A ja słyszałem że wszyscy stażyści mają być generałami  po ukończeniu stażu  :huh: Kolejny nic nie wnoszący wątek, więc zamykam.