Autor Wątek: Najlepszy poster miesiąca - sierpień  (Przeczytany 5751 razy)

barwa

  • Gość
Najlepszy poster miesiąca - sierpień
« dnia: Sierpień 30, 2008, 22:02:03 »
Pragniemy (KlubStrażak.pl)zachęcić was do umieszczania w tym wątku najlepszych według was postów, jakie pojawiły się w kończącym się miesiącu.
Konkurs jest cykliczny. Czyli co miesiąc będzie odnawiany, jako konkurs na najlepszego postera mijającego miesiąca.
Umieszczajcie tutaj linki do wybranych przez was postów.



Regulamin konkursu

1. Organizatorem konkursu jest Klub Strazak.pl

2. Zasady konkursu określa niniejszy regulamin, który wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia.

3. W konkursie mogą brać udział zarejestrowani użytkownicy forum strazak.pl.

4. Na 24/48 h przed końcem miesiąca forumowicze zgłaszają posty na zasadzie linku.
   4.1 Zgłoszone posty muszą odznaczać się wyjątkową zawartością.
        - wnoszący nowe znaczące informacje,
        - zadany temat trafia w sedno problemu,
        - inną, która w wyjątkowy sposób odznacza się pośród innych.
   4.2 Posty o treści nie zgodnej z wymienionymi w pkt. 4.1 nie będą brane pod uwagę w głosowaniu.

5. Z pierwszym dniem następnego miesiąca ze zgłoszonych postów tworzona jest ankieta.
   5.1 Ankieta tworzona jest przez prowadzącego moderatora.

6. Przez 10 kolejnych dni wszyscy forumowicze mogą głosować na wybrany post.
   6.1 Każdy z forumowiczów może oddać jeden głos w kolejnej ankiecie.

7. Po upływie czasu przeznaczonego na głosowanie wyznaczany jest zwycięzca najlepszego postera zeszłego miesiąca.
   7.1 Nagrodą dla zwycięzcy będzie odznaczenie w formie podpisu pod Nikiem "Najlepszy poster miesiąca X".
   7.2 Podpis będzie umieszczony za zgodą zwycięzcy.
   7.3 Podpis będzie widniał przez kolejne 6 miesięcy, pod warunkiem przestrzegania przez odznaczonego forumowicza regulaminu forum.

8. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmiany postanowień niniejszego regulaminu.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2008, 22:26:14 wysłana przez firewife »

Offline Rafał998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.099
  • A 8 dnia Pan Bóg stworzył Strażaka :)
    • Ochotnicza Straż Pożarna

Offline malpa151

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 400
  • Buu...
Odp: Najlepszy poster miesiąca - sierpień
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 01, 2008, 23:59:10 »
to ja moze rzuce cos na rozruszenie konkursu:
http://www.strazak.pl/forum/index.php/topic,7962.msg105497.html#msg105497  (post Michaszs-a)
uzasadnienie:
moze i sa lepsze posty w innych tematach ale
jest to pewne podsumowanei dla wszytskich ktorzy sie zastawiaja nad powiazaniem swojego zycia zawodowego ze straza, wiem ze wiele osob pisalo juz posty o tym samym sensie ale akuratnie tan znalazlem z ubieglego miesiaca.

A i jeszcze jedna rzecz mi przyszla do glowy, skoro oceniamy najlepszego posta to proponował bym zmienic tytul zwyciescy na "Najlepszy post miesiaca X", dlatego ze najlepszym "posterem" nie powinna byc taka osoba ktora jednym postem cos podsumowala, ale miala pozatym 20 innych ktore nic nie wnosily, byly nie uzasadnione itp. (nie ma tu aluzji do zadnej osoby:) )
Najlepszym posterem powinna byc ta osoba ktora swoimi postami wnosi cos do dyskusji, "niezasmieca" forum, pomaga swoimi postami w rozwiklanie spraw omawianych na forum itd. w trakcie caloksztaltu dzialalnosci (ewentualnie w ciagu miesiaca).
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2008, 14:11:22 wysłana przez Butel »

Offline cinderella

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Najlepszy poster miesiąca - sierpień
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 02, 2008, 17:54:26 »
to ja dorzucę to
http://www.strazak.pl/forum/index.php/topic,10539.msg105553.html#msg105553

Za: wnikliwość analizy i umiejętność obrazowego przelania na "posta"

 ;)

barwa

  • Gość
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2008, 13:07:37 wysłana przez firewife »

barwa

  • Gość
Odp: Najlepszy poster miesiąca - sierpień
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 10, 2008, 14:33:39 »
Głosowanie jeszcze tylko 4 dni potrwa.  :krzyk:

Zachęcam do oddawania głosów  :krzyk:

barwa

  • Gość
Odp: Najlepszy poster miesiąca - sierpień
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 14, 2008, 12:37:10 »
Niniejszym ogłaszam koniec głosowania.

Jednocześnie chcielibyśmy pogratulować zwycięzcy pszemkowi za zajęcie pierwszego miejsca i zachęcić do dalszego brania czynnego udziału w zabieraniu głosu w dyskusjach.

Offline pszemek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 428
Odp: Najlepszy poster miesiąca - sierpień
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 14, 2008, 21:14:06 »
Bardzo dziękuję niniejszym, za nieoczekiwane wyróżnienie. Mam nadzieję, że pomysł konkursów się przyjmie, nie zamierzam w każdym razie spoczywać na laurach.
Wybierając moją wypowiedź w głosowaniu myślę, że był to także głos za zmianami. Szczerze wolałbym napisać coś pozytywnego, ale, albo mam taki wredny charakter, albo faktycznie pozytywnych tematów jest jak na lekarstwo... A uprawianie huraoptymizmu w stylu PP jakoś mi nie odpowiada.

Z góry gratuluję zwycięzcom kolejnych edycji, gwarantuję przyjemność dzikiej satysfakcji, warto spróbować  ^_^
Każde społeczeństwo, które oddałoby trochę wolności żeby zyskać trochę bezpieczeństwa, nie zasługuje na żadne z nich i straci obydwa
Benjamin Franklin

Fałszywe kłamstwa - Foo Fighters

Offline mario

  • LORD OF THE RINGS
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.123
  • FIRE WALK WITH ME
    • najlepsza strona strażacka
Odp: Najlepszy poster miesiąca - sierpień
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 18, 2008, 13:20:07 »
To nie fair - Pszemek znowu wali posty które już noszą znamiona lidera klasyfikacji na obecny miesiąc.

Przykład: http://www.strazak.pl/forum/index.php/topic,10909.msg108291.html#msg108291

hehe